7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

21 Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır Büyüsü Nasıl Bozulur

21 Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır Büyüsü Nasıl Bozulur

21 Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır Büyüsü Nasıl Bozulur

Karabiber büyüsü, sıklıkla başvurulan büyüler arasındadır. Araları bozulan, soğukluk giren çiftlerin tekrar eski mutlu birlikteliklerini yaşamaları için tercih ediliyor. Genellikle iyi amaçla yapıldığı için ak büyüler sınıfındadır. Halk arasında aşk büyüsü veya gideni geri getirme büyüsü olarak da bilinir. Genel adıyla 21 karabiber büyüsü olarak adlandırılıyor. Karabiber büyüsü yaptırmak istiyorsanız deneyimli ve gerçek medyum yardımı almalısınız.

21 Karabiber Büyüsü Nedir?

Evli, nişanlı veya sevgili olan çiftler arasına herhangi nedenlerden dolayı soğukluk girebilir. Hatta ayrılma noktasına bile gelebilirler. Evliliğini kurtarmak, sevgilisini geri kazanmak isteyenler karabiber büyüsü ile eşi, nişanlısı veya sevgilini geri kazanmayı amaçlıyorlar. Çiftlerin arasındaki soğukluğu giderip, tekrar sevgi bağı ile bağlanmalarını sağlayan bu büyü türüne 21 karabiber büyüsü deniliyor.

Büyünün yapılmasında genel olarak 21 adet karabiber kullanıldığı için büyü bu adla adlandırılmıştır. Bazı medyum/hocalar 41 adet karabiberle de bu büyüyü yapıyorlar. Burada karabiberin sayısından ziyade büyüyü yapan kişinin ehil ve deneyimli olması önemlidir. Bu nedenle “2 saatte büyü hazırlanır, 24 saatte tutar” diyen kişilerden uzak durmalısınız.

21 Karabiber Büyüsü Yaptıranlar

1-Eşi, nişanlısı veya sevgilisi ile arasına kırgınlık, soğukluk girenler,

2-Evliliği bitme, boşanma aşamasına gelmiş olanlar,

3-Kayınvalidesiyle sorunlar yaşayanlar,

4-Aile fertleriyle veya başka çiftlerle sorun yaşayanlar karabiber büyüsüne başvuruyorlar.

21 Karabiber Büyüsü Yapanlar

Karabiber büyüsü her ne kadar kolay yapılan büyüler arasında görülse de büyük deneyim isteyen büyülerdendir. Bu nedenle internetten edinilen yarım bilgilerle evde denenmemelidir. Her büyünün olduğu gibi bu büyünün de özel ritüelleri ve duaları bulunuyor. Bunun için havas ve hüddam ilimlerine haiz, yeterli bilgi donanımına sahip gerçek ve güvenilir medyum yardımı almalısınız.

Gerçek medyum, sizin halis niyetinizi tespit ettikten sonra büyü konusunda size yardımcı olacaktır.

21 Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eşiyle veya sevgilisiyle problemler yaşayanlar 21 karabiber büyüsü nasıl yapılır araştırmasını yapıyorlar. Öncelikli olarak gerçek medyumla temasa geçilmelidir. Medyum bakım yaparak, sizin enerji yoğunluğunuzu ve niyetinizi tespit ediyor.

Medyum, büyüyü evde nasıl uygulayacağınızı anlatıp, okuyacağınız tılsım ve ayetleri bir kâğıda yazarak veriyor. Evde sessiz ve sakin bir ortamda, medyumun verdiği tılsım ve duaları karabiberlerin üzerine okuyorsunuz. Karabiberleri bakır veya gümüş bir tavaya koyup kavuruyorsunuz. Burada dikkat edeceğiniz husus karabiberleri yakmamamınızdır. Bu işlemi 3 gece boyunca tekrarlıyorsunuz. 3. Gecede karabiberleri yakıyorsunuz. Yakma işleminde bulunurken, eşiniz/nişanlınız/sevgiliniz hakkında iyi niyetler düşünmelisiniz.

21 Karabiber Büyüsü Etkileri

Karabiber büyüsü, büyü aşamalarını tatbik etme durumuna ve iyi niyetinize bağlı olarak 14-21 gün içinde etkisini gösteriyor. Bu etkileri şöyle sıralayabiliriz;

1-Büyü yapılan kişi, eşini veya sevgilisini sürekli olarak rüyasında görür.

2-Büyü yapılan sürekli olarak eşinin yanında olma duygusu hâkim olmaya başlar.

3-Rüyasında ve anılarında eski mutlu günler sürekli canlanmaya başlar.

4-Gönlündeki sevgi ve muhabbet artmaya başlar.

5-Eşi veya sevgilisine karşı daha olumlu ve sevgi dolu yaklaşmaya başlar.

21 Karabiber Büyüsü Nasıl Bozulur?

Üzerinde büyü olduğundan şüphelenenler 21 karabiber büyüsü nasıl bozulur diyerek en kısa sürede medyuma başvurmalıdırlar. Karabiber büyüsü her ne kadar iyi niyetle yapılan büyülerden olsa da, bazı durumlarda kötü amaçla da yapılabiliyor. Eşinizle aranızda gereksiz sorunlar yaşıyorsanız, anlam veremediğiniz davranışlar ortaya çıkmışsa hızlı şekilde güvenilir bir medyumdan yardım almalısınız.

Medyum sizin veya eşinizin üzerinde büyü olup olmadığını anlayacaktır. Büyünün varlığını tespit ettiğinde ilk olarak size koruma büyüsü yaparak, büyünün etkisini yok edecektir. Size uymanız gereken talimatları verdikten sonra, büyüyü bozma çalışmalarına başlayacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz