7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

41 Şeker Büyüsü Nasıl Yapılır

  • 41 Şeker Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
41 Şeker Büyüsü Nasıl Yapılır

41 Şeker Büyüsü Nasıl Yapılır

Adından anlaşılacağı üzere 41 adet şeker kullanılarak yapan büyü çeşididir. Büyünün yapılma amacı, birisini kendine sırılsıklam aşık etmektir. Büyüler arasında en eski olanlarından birisi olduğundan, etkileri açık şekilde görülür. 41 şeker büyüsü nedir sorusuna küsleri barıştırma, kocayı kendine bağlama gibi çok farklı konular için yapılabilir cevabı verilebilir.

41 Şeker Büyüsü Nasıl Yapılır?

41 şeker büyüsünün nasıl yapıldığı büyüler kitabında yer alır. Bu büyü 41 adet şekerle ve söylenen tılsımlı sözcüklerle gerçekleştirilir. İşlem tamamlandıktan sonra 41 adet şeker, karşıdaki kişinin yemeklerine ve çayına karıştırılarak verilir.

Büyünün net olarak nasıl yapıldığı hakkında bilgi mevcut değildir. 41 şeker büyüsü işlemlerini bilen kişiler medyum hoca olarak nitelendirilen kişilerdir. Bu kişiler, alanlarında bilgili olmanın yanı sıra, büyücülük alanında her türlü tecrübeye sahiptirler.

41 Şeker Büyüsünü Kimler Yapar?

Bu sorunun cevabı merak edilenler arasındadır. 41 şeker büyüsünü yapanlar diğer tılsımlı büyülerde olduğu gibi medyum hocalardır. Medyum hocalara danışılarak, 41 şeker büyüsü işlemleri yapılabilir. Yapan kişi medyum değilse, büyünün gerçekleşmesi mümkün olmayacaktır. Bu nedenle, büyü yapmak istiyorum diyorsanız, 41 şeker büyüsünü mutlaka medyum bir hocaya danışarak yapmalısınız.

41 Şeker Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

41 şeker büyüsü yapan medyum hocalar kendi ilimlerini kullanarak işlem gerçekleştirirler. Burada önemli olan konu, büyünün hangi amaçla yapılmak istendiğidir. Eğer 41 şeker büyüsü birini sırılsıklam etmek için yapılıyorsa veya birini bağlayabilmek adına yapılacaksa mutlaka medyum hocaya bu belirtilmelidir. Amacın medyum hocaya söylenmesinden sonra artık 41 şeker büyüsü işlemleri gerçekleştirilmeye başlanabilir.

41 Şeker Büyüsü Yapmak İstiyorum

Sevdiğini geri getirmek isteyenler, kocasını kendisine bağlamak isteyenler veya birini kendisine aşık etmek isteyenler, 41 şeker büyüsü yapmak istiyorlar. Bu durumda akıllara 41 şeker büyüsü yapmak istiyorum ne yapmalıyım sorusu geliyor.

41 şeker büyüsü çok zor olmayan fakat profesyonellik gerektiren bir büyüdür. Büyüyü kesinlikle kendiniz yapmamalısınız. Çok eski tarihlere dayanan 41 şeker büyüsü için ilim bilginizin yüksek, büyüler hakkında tecrübe sahibi olmanız şarttır. Büyü hakkında bilginiz bulunmuyorsa, 41 şeker büyüsü yaptırmak için medyum hocaları tercih etmelisiniz.

41 Şeker Büyüsü Etkileri Nelerdir?

41 şeker büyüsünün etkileri neden yapıldığıyla ilgilidir. Büyü hangi amaç için yapılmışsa, bu yönde sonuçlar doğuracaktır. Sonuçlar birbirinden farklı olduğundan amaçlarına göre sırlamak gerekiyor. 41 şeker büyüsü etkileri nelerdir sorusunu direkt olarak sonuç odaklı düşünmek doğru olmayacaktır. Tamamen zamana bağlı durumlar gelişir.

Birini aşık ettirmek için yapılmışsa;

Karşıdaki kişinin duygu durumu değişir. Büyüyü yapan kişiye karşı ilgi duymaya başlar ve sonrasında körkütük aşık olur.

Büyü yapılan kişinin bir sevgili varsa, ona karşı soğuk davranmaya başlar. Sevgilisi gözünde çirkin gelir. Büyüyü yapan ona dünyadaki her şeyden daha güzel görünür.

Kocanın geri getirilmesi için yapılırsa;

Terk eden, başkasını seven bir koca için bu büyü yapıldığında, o pişmanlık duymaya başlar. Kendi eşinin ona daha uygun olduğu düşüncelerine yerleşir.

Bu düşünceler kocanın aklında yer edinmeye devam ettikçe, geri dönme isteği depreşir ve sonunda geri dönmeye karar verir.

41 Şeker Büyüsü Yapılması İçin Ne Gerekir?

41 şeker büyüsü yapılması için gerekli olan malzemeler; bir kağıt, 41 adet şeker ve tılsımlı sözcüklerin yer aldığı kitaplardır. Bunlar olmadan işlem gerçekleştirilmez. Ancak bu 41 şeker büyüsü işlemi için en önemlisi uzman medyum hocadır.

7/24 ÇEKİNMEDEN ARAYIN

BİLGİ İÇİN HEMEN ARAYIN

Malzemeler olsa bile, bilen medyum hoca olmaması durumunda büyü işleminin yapılması çok zor olabilir. 41 şeker büyüsü işlemi için mutlaka uzmanlara danışmak gerekir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ