7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

72 Saat’de Aşık Etme

Gerçek Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Değerli dostlarım burada yazan büyü terimleri benim büyü ile işlem yaptığımı göstermez. Ben dualar, vefkler ve tılsımlar ile işlem yapmaktayım. En kuvvetli aşk büyüsü dedikleri bir işlemi ben dualı tılsımlar ile sizleri günaha ve şirke sokmadan yapmaktayım. Bu durumu detaylı anlamanız için lütfen beni arayın.

Aşk maddi gücün erişemediği, bin yıllardır birçok insanın yüreğine dokunan bir duygudur. Kişi çok zengin olabilir, hatta hayatta istediği tüm şeylere sahip olabilir, ama gerçek aşk maddiyatın erişmediği, manevinin olduğu alandadır. İnsanlar hayatlarında bazen bu aşık olmak ama karşılık bulamama sorununu yaşarlar. Çok aşık oldukları bir kişi ya başkasına aşıktır ya da aşkı düşünmüyordur. Bu tür durumlar her zaman karşılaşılan durumlardır kardeşim. Biz burada gerçek aşk büyüsü nedir, nasıl yapılır konularına değineceğiz. 

Örneğin; birine aşık oldunuz, onu gerçekten çok seviyorsunuz ve değer veriyorsunuz. Ancak o, başkasını seviyor. Belki de sadece sizinle arkadaş kalmak istiyor olabilir. Bu durumda sizde onun aşkıyla yanıyorsunuz. Peki ne yapabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Evet düşündüm diyorsanız, muhtemelen aşk büyüsünü de aklınızdan geçirmişsiniz. Aşk büyüsüyle onu tıpkı sizin ona olduğu gibi, kendinize bağlayabilirsiniz. Bu imkansız değil. Peki ama bu büyü nasıl yapılır diyorsunuz değil mi? 

Değerli kardeşlerim. Zaman sessiz bir testere olarak ilerler. Siz hiç bilmediğiniz halde sizin ömrünüzden zaman alır. Mutlu olmaya çalışırken bir bakmışsınız ki yaşlanmışsınız. O vakitten sonra aşk yaşanır yaşanmasına ama nasıl, ne şekilde, dolu dizgin olmadan…

…..DİKKAT…..

Dikkat Önemli; 72 saat de aşık etme büyüsü veya duası nedir, Değerli dotlarım bu işlemi duyduğunuz da muhakkak inanmak istersiniz ama imkansız olarak düşünürsünüz. Cenabı hakkın rahmeti ve kudreti her şeye kadirdir. Şunu bilmenizi isterim bu aşık etme işlemi kesinlikle büyü olarak yapılmaz. 72 saat de aşık etme işlemi nasıl yapılır etkileri nelerdir. Bu işlem de evvela kişinin niyetinin halis olması gerekir. Yani aklında kalbin de bir olucan. O vakit sevdiğin kişinin de aklı fikri kalbi hatta 7 cemi endamı ile sizi aşkı muhabbet ile görecektir. 3 günde etki eden bu işlem genel de 3 lü yada 4 lü vefkler tercih edilir. 3 lü vefk 9 kapı 18 ervahın hikmeti ile ve mührü şerifi ile gerçekleşir ve kişinin kalbine senin aşkın muhabbetinin baskısı olur. Bu işlem 4 gün içinde hazırlanır ve bittikten sonra 3 gün içinde en geç etki ve tesir eder. Bu kadar kısa süre içerisinde etki etmesinin sebebi ise Rahmani olan varlıkların kalabalık bir şekilde baskı yapmasının sebebidir. 4 lü vefk ise bu tarz işlemlerde daha kapsamlı olarak yapılır. Bu tarz bir işlemin içinde zinamen, ağız dil bağı, evlilik yıldızı bağlama gibi bir çok baskıyı yapacak olan rahmaniyatlar da şartlı ve müvekkel kılınır.

Dikkat; Bu tarz bir işleme ihtiyacı olan kişiler muhakkak durumu ile ilgili bakım yaptırmadan işleme karar vermesin. Bu işlemin etkisi kavi ve kudretlidir. Fakat her kişiye uygulanması da mümkün değildir. Bu durum için vekillik edecek Ervah lardan destur alınması gerekmektedir.Daha detaylı bir bilgi için arayarak istişare etmeniz gerekir. İnşallah hayırlı ve halis olan niyetinizde Rabbim bizlerinde vesile olmamızı nasib eder. Selametle ve esenlikle kalın.

7/24 ÇEKİNMEDEN ARAYIN

Bu yüzden kardeşlerim aşk büyüsü onun da size kavuşmasını sağlayacak. Aşk büyüsü genellikle sadece medyumlar tarafından yapılır. İnternet ortamında da aşk büyüsü tarifleri yer alır kardeşlerim. Şöyle kaşıkla şunu yaparsan sevdiğin sana gelir gibisinden pek çok kirli, nereden geldiği belli olmayan bilgi yer alır. Kardeşlerim şundan emin olun ki aşk büyüsü basit bir büyü çeşidi değildir. Evren bilimini bilmeyen, Matematiğin ne olduğunu çözemeyen, dünyanın neden var olduğuna kafa yormayan bir insan aşk büyüsünü yapamaz. 

Aşk büyüsünün yapılışları birbirinden farklıdır. Papaz büyüsüyle aşk büyüsü de yapılabilir, vefkler yazılarak da aşk büyüleri yapılabilir. Vefk tesirli dua anlamındadır ve hepsinden daha etkilidir. aşk büyüsü yapmak istiyorsanız kardeşlerim doğru yerdesiniz.

En Etkili Aşk Duası Nedir?

En etkili aşk duası sevdiğin kişinin sana karşı 7 cemi endamı ile bağlanması için okunan duadır. Bu dua halis olan bir niyet ile yapıldığında Cenabı-hak sizlerin niyetini kabul eder ve sevdiğin kişinin kalbine sizin aşkı muhabbetinizi aşılar. Okunacak olan duanın anlam meali ile değerli kardeşlerim sizlere paylaşacağım. Bunu yapmamın sebebi evham ve vesvese den uzak olmanız dır. Aynı zaman da okuduğunuz duanın hikmetinin ne olduğunu bilmenizdir.

Her gün tek seferde okunacak aşağıdakiler..
Önce Niyet et kalbinde muradını iste kulağın işiteceği sesle idrak ederek.
3 Kez bu Duayı oku…
* “Ya Vedûd! Ya Vedûd! Ya Ze’l-arşi’l-mecid! Ya Mübdi’, Ya Mu’id! Ya Fe’aalün lima yürid! Es’elüke bi-nuri vechikellezi mele’e erkane arşike ve es’elüke bi-kudretikelleti kadderte biha halkake ve bi-rahmetikelleti vesiat külle şey’in. La ilâhe illâ ente. Ya Muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni!..”
Duanın Anlamı
“Ey Vedûd! Ey Vedûd! Ey yüce Arşın Sahibi! Ey kâinatı hiçten ve benzersiz bir şekilde yaratıp bin bir isminin tecellileriyle emsalsiz bir şekilde süsleyen Mübdi’! Ey varlıkları ölümünden sonra yeniden inşa edip dirilten Muîd! Ey dilediği her şeyi yapan! Arşının rükünlerini dolduran Zâtının nûru hürmetine; yarattığın bütün varlıklara hükmeden kudretin hürmetine ve her şeyi kaplayan rahmetin hürmetine istiyorum. Senden başka hiçbir ilâh yoktur. Ey kendisinden yardım isteyene yardım eden! Bana yardım et. Ey güç durumda olanlara yardım eden ve ummadıkları yerlerden ihtiyaçlarını ellerine veren Muğîs! Bana yardım et!”
Zİkirler
* 25 Defa: Estağfirullah
* 100 Defa: Allahümme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali seyyidina muhammed
* 100 Defa: Ya Cami
* 100 Defa: Ya Vedud
Dikkat; 63 Defa okunacak, saati önemli değil istediğin saat ve her gün okunacak muradın olana kadar devam edeceksin.
* Dua; Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm.
Ayetin Anlamı:
* ENFÂL-63: Ve onların kalplerinin arasını (sevgiyle) birleştirdi. Eğer yeryüzündeki şeylerin hepsini infâk etseydin (verseydin), onların kalplerinin arasını birleştiremezdin. Ve lâkin Allah, onların arasını birleştirdi. Muhakkak ki O; Azîz’dir, Hakîm’dir.

Aşk Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Değerli kardeşlerim aşk büyüsü yapmak istiyorum diyen kardeşlerimizin tamamı, aşk büyüsünün etkilerinin neler olduğunu çok merak eder. Öncelikle bir konuda sizi aydınlatmak isterim. İlk olarak aşk büyülerinin etki verebilmesi için ehil bir kişi tarafından yapılması şartıdır. Ehil kişi dediğimiz kişilerse medyum hocalardır. Ehli medyumlar tarafından yapılan aşk büyüleri kısa sürede etkisini gösterdiği gibi oldukça tesirli de olurlar. Bu nedenle ilk olarak büyünün doğru yapılması önemlidir.

Aşk büyüsü doğru şekilde yapıldığı zaman çok tesirli olacaktır. Büyü yapılan kişi, büyünün tesiri altında kalacaktır. Eğer o kişi evliyse eşinden boşanacak, sevgilisi varsa ondan ayrılacak, aşkı düşünmüyorsa bile size aşık olacaktır. Bu gerçekten de olur mu diyorsanız kardeşlerim, gerçekten olur diyebilirim. Evet inanılması biraz zor gelebilir. Onca zamandır sevdiğiniz kişi bu kadar kolay size geri döner mi diye kafanız muhakkak kurcalanmıştır. Ama kardeşlerim manevi boyutlarda her şey mümkündür. Hele ki aşk gibi manevi boyutla doğrudan bağlı olan bir güzellikse.

Aşk büyüsü yapıldıktan sonra etkisini göstermeye başlar. Etkisi ilk olarak kişinin düşüncelerini değiştirir. Büyü yapılan kişi büyü yapılmadan önce ak dediğine büyü yapıldıktan sonra kara demeye başlayacaktır. Sevdiğini sevmeyecek, sevmediğine bağlanacaktır. Özellikle de size o kadar çok bağlanacaktır ki sizi bir daha asla bırakmak istemeyecektir. Sıkıca bağlanacak ve sizden kopamayacaktır. Peki siz ne yapacaksınız bu durumda? Sizin yapmanız gereken bu durumda sakin kalmaktır. Her şeyi akışına bırakıp büyünün tesirini iyice göstermesine sabırlı olmaktır. 

Siz sabırlı oldukça aşk büyüsü de sevdiğiniz üzerinde etkili olacak, onun size bağlanmasını sağlayacaktır. Aşk büyüsünde manevi varlıklar direkt olarak sevdiğiniz kişinin kalbine hükmedecek ve size aşık olmasını sağlayacaktır. İşte kardeşlerim aşk büyüsünün tesirleri bunlardır.

3 Günde Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk, zaman ve sınır tanımayan bir alemdir. Onu tekrar canlandırmak, ayakta tutmak sanıldığı kadar kolay bir durum değildir. 3 günde aşık etme büyüsü denilince aklınıza imkansız gibi cümleler gelebilir. Ancak kardeşlerim bu mümkündür. Hele ki muhabbet celbi gibi bir çeşit dua biçimi varsa, sizi sevmeyen, hatta sizden nefret eden kişi size gerçek anlamda bağlanmaya başlayacaktır. Evliyseniz, evliliğinizi kurtarmış olacaksınız. Boşanma aşamasındayken de bu muhabbet celbi ile ömür boyu sürecek bir mutluluğa kapılarınızı açacaksınız.

Muhabbet celbi yapıldıktan sonra çok kısa süre içerisinde etki gösterir. Yapılışı sadece medyumun bilgi alanları içerisindedir ve sadece kişiye özel yapılabilir. Kişinin burada saf bir niyete sahip olması ve bu büyüyü gerçekten istemesi gerekecektir. Eğer medyumda muhabbet celbi yapma konusunda bilgiliyse bilgi ve birikimini aktararak, etkili bir aşk büyüsü yapabilecektir. Şems ve Zühre saatleri hesaplanıp yapılan celpte kişinin bilgileri de önemlidir. Fil dişi, ceylan nalı ve benzer türde eşyalara işlem yapabilmek için ihtiyaç duyulabilir. Bu tamamen medyum tarafından belirlenir.

Celp işlemi yapıldıktan sonra sevdiğiniz kişi sadece 3 gün sonra size geri dönecek ve hiç beklemediğiniz gibi size bağlanacaktır. Aşk celbi gerçekten de 3 gün sonra etki gösterir. Bunun için mutlaka bir medyumla görüşmeniz gerekecektir. 3 günde sevdiğinizin size bağlanması için yapılan büyü sadece muhabbet celbi değildir. Bunun yanında suyla yapılan büyü, ateş büyüleri, vefkler ile sevdiğinizi kendinize aşık edebileceksiniz. 

Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir Kaç Günde Etki Eder?

Kardeşlerim aşk büyüsünün belirtileri genellikle yapılan büyünün türüne göre değişmektedir. Ancak genel anlamda görülen belirtiler de söz konusudur. Peki bu belirtileri nasıl sıralayabiliriz kardeşlerim?

*Kardeşlerim, sevdiğinize büyü yaptığınızda ilk belirtisi düşüncelerindeki değişimler olacaktır. Sevdiğiniz kişinin düşünce yapısı andaki düşünme biçiminden daha farklı bir hale gelecektir.

*Kardeşlerim, aşk büyüsü yapan medyumlar ile büyü yaptıktan sonra, sevdiğiniz sürekli sizi düşünecektir. Ancak bu düşünme bir süre olacaktır. Daha sonra sizi rüyalarında görmeye başlayacak, sizin onun için çok değerli olduğunuzu hissedecektir. Bundan sonra ise size dönmek için adeta can atacaktır.

*Aşk büyüsü yapılan kişi, daima sevdiğine kavuşma özlemi içerisinde olur. Yani sizi bir kez gördü mü bir kez daha görmek ister. Bir kere sarıldı mı binlerce kez daha sarılmak ister. Size olan bakış açısı 180 derece farklılaşır. 

*Aşk büyüsünün en çok bilinen belirtisi kişiyi kontrolsüz bırakmasıdır. Kişi iradesi dışında hareket eder. Ancak kara olmayan büyülerde bu kontrol ‘asıl’ kontrol halindedir. Yani bir yandan özüne dönüş için yapılır.

Kardeşlerim, aşk büyüsünün belirtilerine baktık. Şimdi yapılan aşk büyüsünün kaç günde tesir edeceğine bakalım. Aşk büyüsü yaptırmak kardeşlerim önemli bir durumdur. Eğer gerçekten onu sevmiyorsanız, onun günahınızı boynunuza almamak için aşk büyüsü yapmamalısınız. Gerçekten seviyorsanız o zaman aşk büyüsü yapan hoca ile iletişim kurarak, işlemleri başlatabilirsiniz.

Aşk büyüsü yaptırdım kaç günde etki eder diye kafanızda soru işareti varsa, bu durumu şu şekilde açıklayabiliriz. Kardeşlerim, ilk olarak aşk büyüsünün çeşitleri farklı olduğundan bazıları 3 günde bazıları 1 haftada bazıları da 1-2 ay içerisinde etki göstermeye başlar. Örneğin yukarıdaki celp, hem kısa sürede etki verir, hem de oldukça tesirlidir.