7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

72 Saatte Aşık Eden Aşk Büyüleri

  • 72 Saatte Aşık Eden Aşk Büyüleri için yorumlar kapalı
72 Saatte Aşık Eden Aşk Büyüleri

72 saatte aşık eden aşk büyüleri, Sevdiğiniz birini size aşık etmek istediğinizde envaiçeşit yola başvurabilirsiniz. Bazen sizi memnun eden sonuçlarla karşılaşsanız da bazen umudunuzu kaybedebilirsiniz. Bazen de zahmetli yollardan çekinmiyor olsanız da o yolların zaman alması sizi yorabilir. Sırf bu yüzden kısa zamanda aşık eden aşk büyülerini araştırırsınız.

 İşte burada sizin işinize yarayacak tesirli aşk büyüleri bulunuyor. İster ailenizi geri bir araya getirmek istediğinizde isterseniz de bir aile olmak istediğiniz kişilere aşk büyülerini kullanabilirsiniz. Tesirli olan aşk büyüleri hem daha kuvvetli olacaktır hem de birkaç gün içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır.

Kuvvetli Aşk Büyüleri Etkili Midir?

Kuvvetli aşk büyüleri ni genelde platonik sevdiği bulunan kişiler tercih etse de bazen kocanız için de uygulamak isteyebilirsiniz. Aşk büyüleri genelde iyi niyeti simgeler dolayısıyla aşk büyüleri ise kötü niyetle pek yapılmaz. Ancak yapılacak olsa dahi kuvvetli aşk büyüleri etkisini gösterir. Özellikle iyi niyetle uyguladığınıza dikkat etmeniz gerekir. Bu sayede kuvvetli olan aşk büyüleri çok daha kuvvetli olarak erken sürede etkisini göstermeye başlar. 

Aşık Eden Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

Aşk büyülerinin tamamı aşık etmek için kullanılmaz. Sebebi ise farklı amaçları barındıran büyülerin de aşk büyüsüne dahil olmasından kaynaklıdır. Yani kocası ile bir araya gelmek isteyen biriyseniz aşk büyülerinden faydalanabilirsiniz. Ya da şiddetli geçimsizlikler yaşıyorsanız da aşk büyülerinden yardım alabilirsiniz.

 Aşk büyülerinin arasında mutlaka aşık eden aşk büyüleri dikkate alınmalıdır. Bu aşk büyüleri hem büyünün daha tesirli olmasını hem de uygulama amaçlı olarak doğru kullanılmasını sağlar. Aşık eden aşk büyülerini ise uygularken mutlaka bir medyum hoca desteği alınmalıdır. İlmine vakıf olan medyum hoca sayesinde doğru teknikler uygulanarak aşk büyüsü yapılabilir. 

72 Saat’de Aşık Eden Aşk Büyüleri

Aşk büyüsü ile sevdiğinizi kişiyi üç gün içerisinde kendinize aşık edebilirsiniz. İster bağlama büyüsüne başvurarak isterseniz de aşık etme büyüsü kullanarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Elbette bu aşamada aşık etme dualarına da yer verilir. Kısa sürede aşık eden aşk büyüleri için tesirli olan aşk büyüleri ile bağlama büyüleri uygulanır. 

Kısa zamanda aşık eden aşk büyüsü mum büyüsü ile özdeşleşir. Yani mum büyüsü sayesinde 72 saatte etki eden aşk büyüleri uygulanabilir. Bir mumun üzerine Tebbet suresi okunur. Ancak Tebbet suresi okunurken de doğru teknikler uygulanmalıdır. İster 10 isterseniz de 100 defa okuyabilirsiniz. Ancak çift sayıda okunduğuna emin olmalısınız. Mum yakıldığı andan itibaren sönene dek aşık eden kişi aşkından erir. 

‘Ya Velud Ya Allah’ ve ‘Ya Vedud’ 100’er defa okunarak dua edilmelidir. Hem Allah’a dua ederek sevdiğiniz kişinin size hemen aşık olmasını istersiniz hem de etraftan hürmet gören saygıdeğer insan haline gelirsiniz. 

Sevdiğiniz kişiyi hemen elde etmek istediğinizde iki farklı yöntemden herhangi birini deneyebilirsiniz. Kısa süreli aşık eden aşk büyüleri sınıfında bulunurlar. Ancak uygulanırken tekniklerine dikkat edilmelidir ve medyum hoca ilmine danışılmalıdır.

Aşk Büyüleri Kaç Günde Tutar?

Tesirli aşk büyüsü İslami usullere dayalı aşk dualarının doğru okunduğu vakit kısa zamanda etkisini gösterdiği bilinir. Aşık etmek istediğiniz kişinin mutlaka başka büyülere maruz kalmamış olmasına dikkat etmelisiniz. Aşk büyüsünün hemen etkisini gösterebilmesi için tesirinin temiz kişiye erişmesi gerekir. İslami usuller dışında diğer aşk büyüleri ise kısa zamanda etkisini gösterebilecek türden büyüler olabilmektedir. Dolayısıyla tesirli olan aşk büyülerinin geneli için 3-5 güne etkisini göstermeye başladığı söylenebilir. 

En Kolay Tutan Aşk Büyüsü

Kolay tutan aşk büyüleri nin aslında hemen hemen hepsi de çabucak tutan büyülerdir. Fakat istisna olan bazı büyüler çok daha kısa sürede etkisini gösterir. Fakat asıl önemli olan aşk büyüsünün kolay bir şekilde tutması olduğu için, büyüden çok uygulanacak kişiye dikkat edilmelidir. Belirtildiği üzere herhangi bir büyüye maruz kalmamış olması önemlidir. Aynı zamanda kişi için iyi niyetle aşık olması betimlenerek büyüye başvurmakta fayda vardır. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ