7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Acil Aşk Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

  • Acil Aşk Büyüsü Yaptırmak İstiyorum için yorumlar kapalı
Acil Aşk Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Acil aşk büyüsü yaptırmak istiyorum başlıklı yazımızda sizlere acil aşk büyüsü konusunda bilgi vereceğiz.  Sevgililer, nişanlılar ya da evli çiftler tarafından oldukça fazla başvurulan bir büyü türüdür. Bu büyünün yapılmasındaki amaç, kişinin sevdiği insanı kendisine aşık etmek istemesidir. Bu ritüeller uzun yıllardır bu amaçla yapılmaktadır. Acil aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler, ilim sahibi medyum hocalara başvurarak sevdiklerini kendilerine aşık edebilirler.

Medyum hocaların yapacağı en etkili aşk büyüsü yaklaşık olarak 40 günde tutmaktadır. Yapılan bu aşk büyüleri de yaklaşık olarak 15 gün içerisinde etkisini göstermeye başlamaktadır. Ancak bazı kişiler sevdiklerine kavuşmak için 40 gün beklemek istemezler. Bu yüzden de 24 saat ya da 72 saatte etkili olan aşk büyülerini araştırmaktadırlar. Ama unutulmamalıdır ki ne 24 saatte ne de 72 saatte tutan bir aşk büyüsü yoktur.

En Etkili Acil Aşk Büyüsü Aşk Tılsımı

Acil aşk büyüsü yaptırmak istiyorum diye merak eden kişilere cevap olarak böyle bir büyü türünün olmadığını açıkladık. Şimdi de en etkili acil aşk büyüsü aşk tılsımı konusundan bahsedelim.   Acil aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler aşk tılsımından faydalanabilirler. Aşk tılsımı, aşk büyülerine göre daha hızlı etki göstermektedir.  Normal şartlarda yapılan bir büyünün tutması için yaklaşık olarak 40 gün gerekmektedir. Ancak bu kadar bir süre beklemeye gerek yok. Aşk tılsımı 15 ila 40 günde tutmaktadır.

Aşk tılsımından sonra aşk için yapılan ritüellerden en etkilisi de hamura aşk celbidir . Bu işlemin amacı iki kişi arasında, sevgi ve saygı bağı kurmaktır. En kısa sürede aşk için etkili yöntemler arayan kişiler bu uygulamalardan faydalanabilirler.

Aşağıda aşk büyüleri hakkında bilgiler yer almaktadır.

Fotoğraf İle Yapılan Aşk Büyüsü

Acil aşk büyüsü yaptırmak istiyorum diyen kişilere aşk için yapılan bazı büyülerden bahsedelim. Fotoğraf ile yapılan aşk büyüsü için gerekli malzemelerin başında fotoğraf gelmektedir. Bu büyüden en etkili ve çabuk tutan aşk büyüsü olarak bahsetmek mümkündür. Büyü yapılacak kişinin fotoğrafı temin edildikten sonra bu fotoğrafa 13 gece boyunca 1013 defa dua okunması gerekir. Ardından bu fotoğrafın yastık içinde saklanması gerekir.

Kilit İle Yapılan Aşk Büyüsü

Kilit ile yapılan aşk büyüsü uzun yıllardır kullanılan ve çabuk tesir eden büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyü türündeki amaç kişinin kalbini büyüyü yaptıran kişiye mühürlemektir. Bu sayede kişinin kalbine kilitlenmektedir. Kilit ile aşk büyüsü yapılırken bazı dualar, hadisler okunmaktadır. Bu ayetlerin her okunmasından sonra kilit kilitlenmektedir. Ardından bu kilidin üzerine vefk yazılır. Daha sonra bu kilit ya toprağa gömülür ya da suya atılır ve bu aşk büyüsünün etki etmesi beklenir.  

Vefk Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü

Vefk Kullanılarak yapılan aşk büyüsü anında tesir göstermektedir. Vefk uygulaması kişinin kendisi tarafından yapılamaz.  Bu yüzden Havas ilmine sahip bir medyum hocanın yapması gerekir. Aksi halde bu büyünün ters sonuçları meydana gelecektir.  Vefk kullanılarak yapılacak olan aşk büyüsünü yapacak kişinin muhakkak Kuran-i Kerimi ve Arapça harfleri bilmesi gerekmektedir.

Son derece etkili ve tesirli olan vefkler Kuran-i Kerimden bazı ayetlerin farklı yazılması ve uygulanması sonucu yapılmaktadır. Bilindiği üzere vefk kullanılarak yapılan aşk büyüsü oldukça kuvvetli ve tesirli bir büyüdür. Vefk sayesinde yapılan büyüden kesin sonuç almak mümkündür. Bu uygulamada Arapça harflerin ebced değerleri hesaplanmaktadır ve bu değerler özel bir kağıt üzerine yazılmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ