7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır Duası Nedir?

  • Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır Duası Nedir? için yorumlar kapalı
Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır Duası Nedir?

Adet kanı büyüsü, kadınların erkeklerini kazanmak için yaptıkları ‘kanla yapılan’ tılsımdır. Aybaşı kanı olarak tabir edilen adet kanının kullanılmasıyla yapılan tılsım, ağır etki gücüyle biliniyor. Adet kanı büyüsü nasıl yapılır duası nedir göstereceği yan etkiler tam olarak nedir, bunları yazımızdan öğrenebilirsiniz. 

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Kadının, aybaşı kanıyla yapılan uygulamaya, adet kanı büyüsü denir. Adet kanı büyüsü, erkeğin kadına tekrardan bağlanması, ona kulluk etmesi için yapılır. Büyüden sonra erkek, evine şiddetli irade değişikliğiyle sadık hale gelir.

Büyünün sonucunda, erkeğin iradesini kaybetmesi sorunu vardır. Kalbi duygulara büyü içerisinde yer yoktur. Adet kanı büyüsü kişinin iradesinin şeytan ve tarikatı tarafından ele geçirilmesiyle yapılır. Kadının mahremi olan bölgenin kullanılması ise işlemin tehlike boyutlarını gösteriyor.

Adet kanı büyüsü duası; Muradım açık ve net, beni sakın eyleme ret, çünkü darılmak kötü, çünkü adet kanının peçete ile birlikteliği sana güç ve kuvvet verir, çünkü sen bana ve yakınlarıma faziletler dağıtır, bizi armağanlarınla yaşatırsın. Ey hüddamların piri, bana dön ki sana adet kanı armağan edeyim ve peçetenin üzerindeki nimeti seninle paylaşayım

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Toplumda, adet kanının erkeğe yedirilmesi biçiminde bilinen uygulamanın esasında, son aşama budur. İlk olarak kadının adet kanının üzerinde çeşitli tılsım işlemleri yapılıyor. Daha sonra bu kan gerekli şekillerde bekletilip, kadının kocasına vermesi isteniyor.

Kadının kocasına yedirmesi sonucunda, büyü işlemi tamamlanmış oluyor. Artık etki süreci bekleniyor. Adet kanı büyüsü neden yapılır sorusuna esasında cevap verdik. Ama unutmayınız ki adet kanı büyüsü etkilerini, tehlikeli biçimde gösteriyor.

Adet kanı büyüsünde kullanılan her malzeme, dinimizce haram olarak bakılan şeyler. Yani büyünün kendisi ve yapılışı İslam’a göre haramdır. Büyüyü yapan kişilerin kendilerine hoca demesi ise çok ilginç bir durum. Allah’a imanı olup, Müslüman olduğunu kabul eden hiç kimse, bu büyüyle uğraşmaz. Adet kanı büyüsü yapmak yerine, temiz ve imanı tam olan hocalarla iletişim kurup, dua işlemleri yapılmalıdır. 

Adet Kanı Büyüsü Helal Mi?

Değerli kardeşlerim, adet kanıyla yapılan bu büyüye alimler, kesin haram şeklinde yaklaşmışlardır. Alimler büyü yerine duaların yapılması gerektiğini, bunların daha güzel olduğunu söylerler. Dualar üzerinde çalışmalarını sürdüren medyum Seyfullah hoca, bu alanda uzman kimliğiyle öne çıkıyor. Şuana kadar pek çok kişinin sorunlarını dualarla çözme imkanına erişen hocamız, siz değerli kardeşlerinin sorunlarını her vakit dinlemeye hazırdır. Kendisine 7/24 istediğiniz şekilde ulaşabilir, derdinizi beyan edebilirsiniz.

Adet Kanı Büyüsünün Etkileri?

Sevgili kardeşlerim, insan uzvundan parça kullanılarak yapılan çalışmada, her anlamıyla etkiler tehlikelidir. Kişinin iradesine cinlerin hükmetmesi çok önemli bir olaydır. Bu cinlerin kötü niyetli oldukları düşünüldüğünde, büyüyü yapan kişiye ve etrafına musallat olma durumu söz konusudur. Adet kanı büyüsü yerine dualar etmeniz, sorun yaşamamak manasına gelir.

Özellikle karşıdakinin size karşı olan hislerini artırmanın yegane yol dualardır. Dualar, iradeye şeytani varlıklarla hükmetmek değil, karşıdaki kişinin kalbini hikmet yoluyla etkilemektir. Bu konuda uzun süredir çalışmalarını yürüten medyum Seyfullah hoca, sizlere yardımcı olabilir.

İsterseniz kendisiyle iletişime geçerek, bilgi alabilirsiniz. Adet kanı büyüsü etkileri duanın göstereceği etkilerin küçük bir bölümüne karşılık gelmemektedir.

Adet Kanı Büyüsü Yapanlar?

Sevgili kardeşlerim adet kanı büyüsü yapanlar işlemlerden sonra, sonuç kısmında sorunlar yaşayabiliyorlar. Özellikle dualara başvurmadıkları için pişman olduklarını belirtenlerin sayısı oldukça fazla. Değerli kardeşlerim, sizlere şu örnekten yola çıkarak aradaki farkı anlatabiliriz. Öncelikle, adet kanı büyüsü bağlama amaçlı yapılır. Karşıdakinin iradesine hükmeder. Onu aklıyla değiştirir ve yan etkilerle görülür. Bağlama duaları ise karşıdakinin kalbine dokunuz.

Onun zarar görmesi mümkün değildir. Dua olduğundan hiçbir günahı yoktur. Gösterdiği etkiler, büyülerden çok daha hikmetlidir. Siz hangisini seçmek isterseniz? Duaların helal yolunda çalışmalarını sürdüren medyum Seyfullah hoca, siz değerli kardeşlerine yardımcı olabilir. İsterseniz hemen kendisine ulaşabilir, derdinizi istediğiniz gibi anlatabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ