7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayrılan eşleri yeniden bir araya getirmek ya da birinin iradesini kırarak bağlamak için, adet kanı büyüsü yapılır. Tesiri en güçlü olan ancak doğru ellerde yapılması gereken önemli bir büyüdür. Daha çok kadınlar sevdikleri kişileri kendine bağlamak amaçlı bu konuda uzman medyumlardan yardım alır. Kadınların regl döneminde elde edilen kan üzerinden bu büyü gerçekleştirilir. Fakat sadece kanın elde edilmesiyle etkilenmesi gereken kişiye içirilmesi anlamını veya yedirilmesi taşımaz. Bu durum sürecin en sonudur.

Öncelikle ele alınacak farklı yöntemler uzman medyum tarafından seçilmelidir. Daha sonra elde edilmiş kan üzerine yapılan farklı çalışmalar sonunda, büyü hazır hale gelir. Pek çok insan bunu bireysel olarak gerçekleştirmeyi düşünür. Ancak başka varlıkların sürece dahil edilmesi ile yapılan bu büyü için, mutlaka gerçek bir medyumdan destek alınmasına özen gösterilmelidir. Öyle ki genelde şekere damlatılarak bireysel açıdan yapılabilecek bir büyü olduğu düşünülür ancak böyle değildir. Gizemli ve mutlaka özel dualar ile vefk üzerinden ele alınmalı, doğru yöntemlerle uzman medyum tarafından gerçekleştirilmelidir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Regl kanı büyüsü olarak da isimlendirilen adet kanı büyüsü nasıl bozulur diye pek çok kişi merak etmekte ve araştırma yapmaktadır. Nitekim etkisi çok güçlü olduğundan kişinin iradesini kısa süre içerisinde kırar ve yüksek oranda bağlar. Doğru zamana denk gelmiş gün ve ay üzerinden regl döneminde alınacak kan eşliğinde çalışmalar gerçekleşir. Bu konuda kişiye özel eşyalar, özel dualar, gizemli sembol ve tılsımlar ile vefk sürece dahil edilir. Ayrıca gerçek medyum kontrol ettiği varlıkları da kullanır. Böylece büyünün çok daha güçlü hale gelmesine olanak verir.

Adet kanı büyüsünün etkili olabilmesi için en önemli husus içten ve samimiyetle, temiz bir kalp üzerinden niyet etmektir. Sevdiğiniz kişinin size dönmesi, yeniden güzel bir aile olma isteği, sizi görmeyen kişinin gözlerinin açılması dileği aşk ve sevgi dolu olarak yapılmalıdır. Bir şeker küpün sürece dahil edilmesi ile gerçekleştirilecek büyü neticesinde, gazlı ve benzeri farklı içecekler ile beraber içirilmesi yeterlidir. Yalnız adet kanı kişiye bu yolla verilirken dua kesinlikle okunmamalıdır. Dualar sadece uzman medyum tarafından büyünün yapıldığı sıra okunur.

Adet Kanı Büyüsü Çeşitleri

Adet kanı büyüsü yapılacak amaca bağlı olarak farklı çeşitler üzerinden ele alınır.

* Gözü dışarıda olan erkeğin yeniden aileye dönmesi,

* Aşık edilecek kişinin gözünün açılması,

* Ayrılan çiftlerin yeniden bir araya gelmesi,

* Çocuklu ailelerin tekrar güzel bir yuva kurması,

* Akraba, dost ya da iş arkadaşlarını farklı sebeplerden dolayı etkilemek,

Bu gibi sebeplerle ele alınacak adet kanı büyüsü çeşitleri, doğru ellerde yapıldığında kısa sürede etkisini gösterir. Özellikle karısını döven, aldatan veya sevmeyen erkekler için hızlı ve kalıcı bir etki sağladığını söylemek mümkün. Yürekten istenecek bir dilek ile beraber gerçek medyumun ele alacağı adet kanı büyüsü; haksız yere karısını boşamak isteyen, nişanlısını veya dini nikahlı karısını terk eden erkeklerin iradesini kırar. Ne olduğunu bile anlamadan erkek yeniden karısına, nişanlısına veya sevgilisine döner.

Adet Kanı Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Bağlama büyüleri arasında yer alan adet kanı büyüsünün çok güçlü olduğunu söylemek gerekir. Tesiri etkili olmasının yanı sıra mutlaka tecrübeli ve İlim irfan sahibi medyumların ele alması gerekir. Doğuştan yeteneği bulunan, her iki taraf ile bağlantı kurarak varlıklardan yardım alan medyumlar, ancak adet kanı büyüsünü gerçek anlamda yapabilir. Bu yüzden dikkatli araştırılmalı ve adet kanı büyüsü yapan medyum hocalar üzerinden yardım alınmalıdır. Özellikle başka varlıklar sürece dahil olduğundan dolayı, bu varlıkların kontrol edilmesi gerekir. Küçüklüğünden itibaren medyumluk eğitimi almış, büyü konusundaki dillere hakim gerçek medyumlar varlıkları ancak kontrol edebilir.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Kocasını, nişanlısını veya sevgilisini yeniden kazanmak isteyen kadınlar, adet kanı büyüsünü uzman medyumlardan destek alarak yaptırır. Ancak tekrar etmekte fayda var ki bu büyünün etkisi oldukça güçlüdür. O yüzden büyünün yapılacağı kişi hakkında emin olmalı; gerçekten sevdiğinize ve yeniden size dönmesine gönülden inanmalısınız. Böylece uzman Medyum ile gerçekleştirilen büyü, kişinin iradesine bağlı olarak 2 veya 3 hafta içerisinde etkisini gösterir. Bu durum bazen 2-3 gün ya da anında olabilir.

En hassas ve en güçlü büyüler arasında yer aldığından dolayı insanlar adet kanı büyüsü nasıl anlaşılır merak ediyor. Bunu anlamak için büyünün yapıldığı kişinin üzerindeki değişik etkileri görmek yeterlidir.

* Büyünün etkisinde kalan erkek karısına, nişanlısına veya sevgilisine karşı yepyeni duygular besler,

* Erkek geceleri sevdiği kadınla ilgili özel rüyalar görmeye başlar,

* Sadece sevdiği kadını düşünür ve sürekli onu aramayı arzu eder,

* Fiziksel olarak sürekli onun yanında olmak ister,

* İlk haftanın bitiminin ardından erkek büyü yaptıran kadına karşı şehvet duymaya başlar,

* Erkeğin eğer bir kadın dostu varsa, araları ne kadar iyi olursa olsun hemen ondan ayrılır ve büyü yaptıran kişiye döner,

Tüm bu belirtilerin yanı sıra ayrıca adet kanı büyüsü nasıl etkiler sorusuna hitaben, çevresindeki kişiler değiştiğini söylese dahi bunu kabul etmeyeceği üzerinden anlatmak mümkün.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kara büyü statüsü içerisinde yer alan adet kanı büyüsünün bozulması oldukça zordur. Bunu ancak tecrübeli, doğuştan yeteneği olan, eğitim almış ilim İrfan sahibi bir medyumun bozacağını söylemek gerekir. Pek çok insan adet kanı büyüsü nasıl bozulur diye merak etmekte ve bunu farklı amaçlar için öğrenmeye çalışmaktadır.

* Adet kanı büyüsünün bozulması için cuma günü seçilmelidir.

* Cuma günü sabah namazından hemen önce sessiz bir ortamda, büyünün bozulması adına niyet edilmesi gerekir,

* Kıbleye doğru dönerek 99 kez besmele çekilmesi gerekiyor,

* Besmele çekmeden önce 3 kez Fatiha suresi okunmalı ve istenen dilek içten, samimi duygularla diye getirilmelidir,

Tabii bunları gerçekleştirmeden önce mutlaka büyünün bozulması konusunda uzman bir medyum, farklı yöntemleri ele alarak bazı çalışmalar gerçekleştirir. Son olarak kalpten yapılacak dilek ile beraber Allah’ın izniyle büyünün bozulduğu kısa sürede anlaşılır.

Adet Kanı Büyüsü Yaptıranlar

Daha çok kadınlar tarafından gerçekleştirilen adet kanı büyüsü, çok güçlü olmasının yanı sıra oldukça tehlikelidir. Kara büyüler içerisinde yer alması nedeniyle bireysel olarak kesinlikle uygulamaya çalışılmamalıdır. Aksi takdirde meydana gelebilecek ters etkiler istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Mutlaka tecrübesi olan, doğuştan yetenekli ve bunu defalarca denemiş medyumlar üzerinden destek alınmalıdır.

Eğer temiz bir kalple ve içten aşkla arzu edilirse, adet kanı büyüsü yaptıranlar mutlu bir sonla karşı karşıya kalır. Mesut bir yaşam yeniden birbirini seven kişileri bulur. Ancak hayat boyu bu büyünün etkisinde kalabilmek için mutlaka doğru yöntemlerle uzman medyum hocanın işlem yapması gerekir. Aksi takdirde 6 ay gibi bir süre içerisinde büyünün etkisi kaybolabilir. Kalıcı sonuç alabilmek adına başka büyülere yönelme sağlanabilir ya da bu büyü doğru şekilde yapılabilir.

Sonuç olarak bu büyüyü yaptıran kadınlar kısa süre içerisinde olumlu sonuçlar elde eder. Bu büyü kişinin karakterine dokunmaz. Sadece iradesini kırarak büyü yaptıran kişiye dönmesine olanak tanır. Hayal edilen ilişki kalitesi yakalanabilir ancak daha önce de değinildiği gibi, çok güçlü olduğundan mutlaka tecrübeli ve gerçek medyum tarafından ele alınmalıdır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ