7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

  • Adet Kanı Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Farklı amaçlar altında kişiyi bağlamak için pek çok büyü bulunuyor. Ancak adet kanı büyüsü bu konuda en kesin ve etkili büyüler arasında yer almaktadır. Sıklıkla başvurulan bu yöntem kara büyüler içerisinde bulunuyor. Bu yüzden tesiri çok güçlüdür ve mutlaka gerçek medyumlar tarafından yapılmalıdır. Özellikle kişinin iradesine ve bedenine hükmederek, onun his ve davranışlarında değişkenlik yaşamasına etken olur.

Genel olarak sevdiği kişiyi kendine bağlamak isteyen ya da eşini geri döndürmeyi arzu eden kadınlar tarafından erkekler için uygulanır. Büyünün yapıldığı erkek eşine dönerken beraber olduğu kadından tamamen kopar. Üstelik bir erkeğin evli olup olmamasını önemsemeden, kendi eşinden koparacak kadar da bir güce sahiptir.

Adet Kanı Büyüsü Nedir?

Özellikle erkekler üzerine yapılan ve iradesini kontrol etmek amaçlı gerçekleştirilen büyüler adet kanı büyüsüdür. Kara büyüler içerisinde yer aldığından oldukça güçlü bir etkiye sahiptir. İlim irfan sahibi ve tecrübeli medyumlar tarafından ele alınan bu büyü, erkeklerin eşlerine dönmesi ya da eşinden ayrılması amaçlı yapılabilmektedir. Yani niyete bağlı olarak her iki amaç doğrultusunda erkek beraber olduğu kadından ayrılır. Bu yüzden pek çok kadın adet kanı büyüsü nedir diye merak etmekte ve araştırma yapmaktadır.

Aybaşı kanı olarak da isimlendirilmiş olan bu kara büyü uygulaması konusunda, kadının regl kanı değerlendirildiği için adet kanı olarak bilinir. Buradaki işin temeli büyü yaptırmak isteyen kişinin vücudundan bir parçanın, karşı tarafa yedirilip içilmesi esaslıdır. Adet kanı kullanılmasının nedeni ise kadınsı etkiyi ortaya çıkaran ve en önemli bölge olmasından kaynaklıdır. Çünkü yapılan diğer farklı büyüler ya da bu büyü için, kadına ait başka hiçbir parça bu kadar etkili olmaz.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün temelinde adet kanının erkeğe yedirilip içirilmesi yatar. Ancak ele alınan böylesi kapsamlı büyü sadece bununla sınırlı kalmaz. Adet kanı yedirmek ve içirmek yapılan büyünün son aşamasıdır. Farklı yöntemlerle değişik tılsımlar ve sembollerin sürece dahil edilmesiyle beraber, aybaşı kanını üzerine bazı çalışmalar gerçekleştirilir. Sağlanan bu çalışmalar ile büyü etkisini kısa süre içerisinde göstermeye başlar.

Pek çok insan adet kanı büyüsü nasıl yapılır merak ederek bilgi almaya çalışır. Nitekim bağlama büyüleri arasında en etkili olan ve en güçlü tesiri bulunan büyüdür. Farklı yöntemler, objeler, kişiye özel eşyalar ve adet kanı ile beraber çalışmalar uzman medyum tarafından ele alınır. Daha sonra üzerine etki yapılan kan sadece büyünün yapılacağı kişiye verilmeli; mutlaka onun içmesine olanak sağlanmalıdır. Böylece hiçbir sınır ve kural tanımadan büyü etkisini en kısa sürede gösterir.

Halk arasında bireysel olarak eşlere ya da sevgililere adet kanı içirilerek bu büyünün yapılacağı söylentisi yer alıyor. Genelde adet kanını şekere damlatmak suretiyle, etkili dualar üzerinden yapılacağı düşünülür. Eğer bu gerçek olsaydı çoğu insan kötü giden ilişkilerini düzene sokardı. Ancak bu büyük çok etkilidir ve belli başlı bazı ciddi yöntemler ile gerçekleştirilir.

Adet Kanı Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Kara büyü içerisinde yer alan en güçlü bağlama büyülerinden olan adet kanı çalışması, çok güçlü bir etkiye sahiptir. Öyle ki bireysel açıdan ele alınamayacak kadar önemlidir. Aksi takdirde sizin için ya da eşiniz adına istenmeyen durumlar söz konusu oluşabilir. Bunun önüne geçebilmek için ise mutlaka adet kanı büyüsü yapan medyum hocalar tarafından yardım alınması gerekir. Peki gerçek bir medyum kimdir?

Doğuştan yeteneği bulunan ve iki tarafla bağlantı kurabilen, küçük yaşlardan eğitim almış insanlar medyum hocalardır. Bu insanlar İlim irfan sahibidir ve tecrübeli olarak böylesi büyüleri ele alır. Çok dikkatli olunması ve titiz bir şekilde yapılması gereken adet kanı büyüsü, oldukça hassas şekilde medyum tarafından tamamlanır. Ayrıca gerçek bir medyumdan yardım alırken kalpten, içten ve samimiyetle dilekte bulunmak gerekir. Böylece adet kanı üzerinde yapılan çalışmalarla, bu kanı sevdiğinize içirebilir ve mutlu bir beraberliğe uzanabilirsiniz. Mutlaka adet kanı büyüsü yapan medyumlar sürece yönetmeli ve uygulamalıdır. Çünkü bu büyü için ayrıca başka varlıklar kullanılır. Bu varlıkların kontrolü çok önemlidir ve doğuştan yetenekli medyumlar ancak sağlayabilir.

Adet Kanı Büyüsü Belirtileri

Adet kanı oldukça etkili bir büyüdür. Yapılan çalışmalar ile etkilenmiş, adet kanını içen erkeğin üzerinde kısa sürede belirtiler ortaya çıkmaya başlar. Tabii büyünün yapıldığı kişinin karakteri ve iradesine bağlı olarak, birkaç hafta içerisinde etki sağlar. Gerçek bir medyum tarafından ele alınan bağlama büyüsünün etkisi bazı belirtiler ışığı altında kendisini gösterir.

* Kanın sahibine karşı şiddetli ve ani bir ilgi ortaya çıkar,

* Erkeğin gözü büyüyü yaptıran kadından başkasını görmez,

* Erkeğin karşı cinse duyduğu hisler, kanın sahibine doğru döner,

* Devamlı sizinle beraber olmayı arzu eder,

* Büyü yapılan erkek sizin sözünüzden asla çıkmaz,

* Erkek, kadın ne isterse onu yerine getirir,

Tamamen sevdiğine bağlı bir duruma gelen erkeğin iradesi büyük bir oranda kırılmış olur. Çevresindeki insanlar değiştiğini söylese dahi bunu asla kabul etmez. Büyüden sonra yaptığı her şeyi erkek normal olarak değerlendirir ve hayatı boyunca sevdiğiyle mutlu bir hayat yaşar.

Eğer eşinize başka bir kadın tarafından adet kanı büyüsü yapılmış ise, kısa süre içerisinde eşiniz sizden uzaklaşır. Zaman içerisinde ise araya giren büyük soğukluk boşanmaya kadar gidebilir. Genel olarak kadınlar bu tür durumları anlasa dahi, çok fazla önemsemez ve üzerinde durmazlar. Bu nedenden dolayı günümüzde büyük oranda ayrılıkların yaşandığını söylemek mümkün. Erkeğin üzerindeki büyü bozulmadığında ne yazık ki evlilikler dağılır; çocuklar istenmeyen kötü bir psikoloji içerisine girebilir.

Adet Kanı Büyüsü Bozulur Mu?

Hangi büyü olursa olsun mutlaka uzmanlık gerektirir. Ancak bir büyünün bozulması çok daha büyük bir tecrübe, uzmanlık ve yetenek ister. Her ne kadar doğuştan yetenekli ve tecrübeli gerçek bir medyum olsa dahi, her hocanın adet kanı büyüsünü bozamayacağını söylemek gerekir. Nitekim adet kanı büyüsü yapılırken başka varlıklar tarafından yardım alınır. Bu sebepten dolayı adet kanı büyüsü bozma işlemi sırasında gerçekleştirilecek yanlış bir uygulama, durumun daha da zorlu hale gelmesine sebebiyet verebilir.

Adet Kanı Büyüsünün Etkisi

Kara büyü içerisinde yer aldığından adet kanı büyüsünün, çok güçlü bir etkisi olduğunu söylemek gerekir. O yüzden belli başlı bazı adet kanı büyüsü belirtileri üzerinden etkisi kısa sürede kendisini gösterir. Bu konuda yapılan büyü üzerinde kişinin karakterine müdahale gerçekleşmez. Sadece iradesi kırılarak verilen kararları, büyü yaptıran kişinin üzerine doğru yoğunlaştırılır. Tabii iradesinin gücüne bağlı olarak ortalama 2 veya 3 hafta içerisinde büyü farklı belirtilerle etkisini gösterir.

 Adet Kanı Büyüsü Güvenli Mi?

Gerçek bir medyum tarafından ele alınan adet kanı büyüsünün güvenli olduğunu söylemek gerekir. Ancak kesinlikle bireysel olarak ele alınması konusunda uzak durulmalıdır. Kara büyüler arasında yer alır ve her medyumun kendine özgü yöntemleri bulunur. Ayrıca diğer taraftan varlıklardan yardım alındığından dolayı, cinleri kontrol edebilecek deneyimli bir medyumdan destek elde edilmelidir. Böylece hayat boyu mutlu mesut bir yaşam, çevredeki kötü gözler etki yapmadan sürebilir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ