7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ağız Dil Bağı Büyüsü Nedir Ve Nasıl Yapılır?

  • Ağız Dil Bağı Büyüsü Nedir Ve Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Ağız Dil Bağı Büyüsü Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Ağız dil bağ bağlama büyüsü, bağlama büyüsü çeşitleri arasında yer alır. Büyü birinin ağzı ve dili bağlanmak istendiğinde yapılır. Ağız dil bağı büyüsü birinin konuşmaması, müdahale etmemesi için tercih edilir. Ağız dil bağı büyüsü nedir gibi soruların ayrıntıları yazımızda yer alıyor.

Ağız Dil Bağı Büyüsü Nedir?

Kara büyü guruplarında yer alır. Yapılma nedeni, birinin ağzının kapatılmak istenmesidir. Genellikle şeytani intikam amaçlarıyla yapılır. Bazı kimseler ağız dil bağı büyüsüne, kendilerine müdahale eden kişileri susturabilmek adına yaptıklarını söylerler. Dil bağlama büyüsü olarak bilinen bu tılsımın etkileri çok kuvvetlidir. İşlem bozulmadan ondan kurtulmak mümkün olamayacaktır. 

Ağız Dil Bağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kardeşlerim, dil bağlama büyüsünün ne olduğu hakkında fikrimiz oluştu sanıyoruz. Ağız dil bağı büyüsü nasıl yapılır merak ediyorsanız, hemen açıklayalım. İlk olarak hedeflenen kişinin isim bilgileri alınıyor. Daha sonra o kişiye yönelik çeşitli muska ve vefk çalışmaları yapılıyor.

Çalışma bittikten sonra hazırlanan objeler medyumlar tarafından, büyü yapılan kişiye ulaştırılması isteniyor. Değerli kardeşlerim ağız dil bağı büyüsü yapılışı konusunda detaylı bilgileri, ancak medyumlardan alabilirsiniz. Onlar sizlere yardımcı olabilirler.

Ağız Dil Bağı Büyüsü Etkileri?

Kardeşlerim, kara büyü gurubunda yer ala alan ağız dil bağı büyüsünün etkileri, kişinin istikrarını değiştirecek kadar güçlüdür. Yapıldığında karşıdakinin hedef şaşmasına neden olabilir. Ağız dil bağı büyüsü etkileri şöyledir.

– Kişi konuşamaz hale gelir. İster olumlu ister olumsuz olsun, yorum yapma gücünü kendinde bulamaz noktaya gelir. Büyüde genellikle amaç haz edilmeyen kişinin konuşmasını engellemektir.

– Büyü yapılan kişinin aklı karışır. Rüyaları genellikle şeytani varlıklarla dolar. Yalnız kalmaktan çok korkar hale gelir. 

– Ağız dil bağı büyüsü, karşıdaki kişinin tuhaf davranmasına neden olur. Kişi genelde ne yapacağını bilemez halde dolanır durur.

– Söyledikleriyle yaptıkları tutarlı olmaz. Büyüye maruz kalmış kişi istemsizce olsa da yalan söylemeye başlar. Hatta tüm konuşmalarında yalan vardır.

Ağız dil bağlama büyüsü yapılan kişi, tamamen konuşamaz denilmesi mümkün değildir. Sadece büyüyü yapan kişiye ve çevresine dili bağlanır hale gelir.

Ağız Dil Bağlama Büyüsü Bozulabilir Mi?

Bağlama büyü gurubunun içerisinde yer alan ağız dil bağı büyüsü insanlar tarafından tercih ediliyor. Dil bağlama veya ağız kapatma büyüsü olarak anılan bu büyünün bozulması mümkündür. Ancak etkilerinin üzerinden çok geçmemiş olması gerekecektir. Eğer yapıldıktan çok sonra büyü bozulmak istenirse bu durum daha zorlaşır. 

Ağız dil bağı büyüsü bozma işlemleri yapabilmek için tercih edilebilecek ilk yol şüphesiz dualardır. Dualara başvurarak ağız bağlama büyüsü kolaylıkla def edilebilir. Değerli kardeşlerim, ağız dil bağı büyüsü okuyacağınız dualar hiç kimsenin oyuncağı değildir. Eğer gerçekten derdiniz varsa, dualara sarılabilirsiniz. Kendi menfaatlerinizi korumak, başka kötü amaçlar için yapacağınız duaların hesabını Allah’a vereceğinizi unutmayınız.

Ağız Dil Bağlama Büyüsü Bozan Dualar?

Ağız dil bağlama büyüsünü bozabilecek çok sayıda dua vardır. Hatta diyebiliriz ki Kur’anda yer alan tüm sureler, bu büyüyü bozabilir Allah’ın izniyle. Yeter ki kişinin niyeti temiz olsun. Okunabilecek dualar şöyledir.

– Fatiha Suresi (7, 33, 77 defa okunabilir)

– Cin Suresi (en az 3 defa okunmalı)

– Tarık Suresi (3 defa okunmalı)

– Nas Suresi (3, 33 defa okunmalı)

– Felak Suresi (3 defa okunmalı)

Ağız Dil Bağlama Büyüsü Bozanlar?

Ağız dil bağı büyüsü bozanlar hususunda söyleyebileceğimiz, güvenilir hocalara gitmeniz olacak. Hocanın, aklı başında, imanı tam olan kişi olmasına lütfen dikkat ediniz. Konuda sizlere medyum Seyfullah hoca yardımcı olabilir. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ