7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ağzını Bağlama Büyüsü

  • Ağzını Bağlama Büyüsü için yorumlar kapalı
Ağzını Bağlama Büyüsü

Ağzını bağlama büyüsü adıyla anılan işlem dil bağlama büyüsü olarak da karşınıza çıkıyor olabilir. Özellikle evlilik arifesinde olan kişilerin çevrelerindeki akrabalarının, komşularının ve arkadaşlarının yorumlarından rahatsız olduğu durumlarda uygulanan bir büyüdür. Bu sayede etraftaki hiç kimse mutlu olan birlikteliğe dil uzatamaz ve hiçbir şekilde yapılanlara karışamaz. Nişanlı olan veya flört eden kişiler de böylece huzura kavuşmuş olurlar.

Ağzını bağlama büyüsü sadece bu amaçla yapılmamaktadır. Etrafındaki kişilerin konuşmasından rahatsız olan herkes bu büyüyü uygulatmak için medyum hocalara başvurabilmektedir. Dışarıdan gelen laflar, yorumlar ve etraftaki kişilerin düşünceleri bazı insanları fazlasıyla rahatsız eder. Hatta hayatı zehir edecek raddeye dahi gelebilmektedir. Kimi insanı susturmak da kişilere imkansız gelebilmektedir. Tam da bu noktada medyumlar devreye girerek imkansızı mümkün hale getirip çevredekilerin ağzını bağlayacaktır.

Ağzını Bağlama Büyüsü Kimlere Yaptırılabilir?

Ağzını bağlama büyüsü medyuma başvuran kişilerin niyetine bağlı olarak herkese uygulanabilmektedir. Bu konuda bir sınırlama kesinlikle söz konusu değildir. Kişilerin özelliklerine bağlı olarak bir yöntem belirlenir ve arzu edilen kişiye uygulanır. Bu özelliklerden en önemli olanları da büyü uygulaması yapılacak kişinin cinsiyeti ve medeni durumudur. Medyum hocalara ağzını bağlama büyüsü yaptırmak için başvuran kişilerin genelde bu büyüyü kime yaptırmak istediklerinden bahsedecek olursak;

  • Gelinlerin kaynanalarına ve kaynanaların da gelinlere yaptırdığı en sık görülen uygulamalardan biridir.
  • Evlatlar anne ve babalarının hayatlarına karışmasından rahatsız olduklarında yaptırabilmektedir.
  • Kadınlar kocalarına ve erkekler de hanımlarına yaptırabilmektedir.
  • Öğrencilerin öğretmenlerinden sıkıldıklarında uygulatmak istediği görülmektedir.
  • İş yeri çalışanları patronlarının azarlamasına katlanamadıklarında onların dilini bağlamak için yaptırmaktadırlar.

Erkek Bireylere Yapılan Ağız Bağlama Büyüsü

Erkeğin ağzını bağlama büyüsü genellikle erkeklerin konuşmasını etkisiz hale getirmek için kadınlar tarafından uygulanmak istenmektedir. Bu sayede erkekler aklından geçenleri dışarıya vuramaz hale gelecektir. Erkeklerin kocasına yaptırdığı sıklıkla görülmektedir. Yalnız en çok uygulanma yöntemi de erkeklerin kendi hayatına dil uzattığı görüldüğünde yapılandır. Özellikle çevredeki kişiler etik bulmadığı ilişkiler için sürekli yorum yapıp ilişki içindeki insanların canını sıkmaktadır. Bu durumdan kurtulmak isteyenler de medyum hocalarda çareyi arayıp çoğu zaman başarıya ulaşmaktadırlar.

Erkek bireylerde de oldukça etkili olduğu bilinen ağzını bağlama büyüsü yalnıza işinde uzman olan medyumlar tarafından icra edildiğinde etkili olmaktadır. İçerisinde olduğu ilişki ile alakalı hiçbir şekilde eleştiri kabul etmeyen kişiler bu büyü sayesinde hayatlarına karışan kişilerin dillerini bağlamış olacaklar. Bu da eleştiriye açık olmadığı için büyü yaptıran kişilerin büyük bir huzursuzluk halinden kurtulmuş olmaları anlamına gelmektedir.

Ağzını Bağlama Büyüsü Yapımı Ne Kadar Sürmektedir?

Ağzını bağlama büyüsü yapımı işinin ehli olan bir medyum hoca tarafından gerçekleştirildiğinde kısa sürede tamamlanabilmektedir. Genellikle bu şart sağlandığında tüm işlemlerin tamamlanması yaklaşık olarak 5 gün sürmektedir. 5 günün sonucunda etkiler kendini yavaş yavaş göstermeye başlayacaktır. Aradan 10-15 gün geçtikten sonra da tam anlamıyla büyü yaptıran kişiler kimi etki altına almak istediyse onun yersiz yorum ve dedikodularından kurtulmuş olur.

Aynı zamanda medyum hocanın uygulamayı doğru şekilde gerçekleştirmesi kadar kendisine başvuranların medyuma ve büyüye inançlı olması da önemlidir. Eğer ki ağzını bağlama büyüsü yaptırmak istediğiniz biri veya birileri varsa hayatı size zehir etmelerine daha fazla fırsat vermeyip medyum hocaya başvurmalısınız. Hayatını insanları huzura ve mutluluğa kavuşturmaya adayan medyum hocaya iletişim numarasında kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kendisi bir telefon kadar yakınınızdayken fırsatı değerlendirmenizde fayda olduğunu belirtmek isteriz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ