7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aileye Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?

Aileye Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?

Aileye Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır?

Büyüler üzerine pek çok yazı hem internette hem de kitaplarda bulunmaktadır. Büyülerin tarihçesi, nasıl yapıldığı ve nelere yol açtığı gibi sorular pek çok kişi tarafından merak edildiği gibi aynı şekilde büyülerin belirtileri ve kişilere büyü yapılıp yapılmadığı da çok araştırılmaktadır. Özellikle aileye ya da aile üyelerinden birisine yapılan büyüler anında etkisini gösterdiği gibi aynı zamanda da haneye büyük sıkıntılar verebilir. Ailede büyü olup olmadığı için de hanedeki bazı belirtilere dikkat etmek gerekir. Bu yazımızda sizler için özelliği büyüyü tespit etmek için bazı belirtileri derledik.

Ailede Büyü Varsa Aile İçerisinde Karışıklıklar Ortaya Çıkar!

Aileye karşı yapılmış bir büyü söz konusu ise öncelikle aile içerisinde bazı karışıklıklar ortaya çıkar. Bu karışıklıklar genellikle maddi ve manevi sıkıntı, kargaşa, kavga ve iç huzursuzluk şeklindedir. Aile üyeleri sık sık birbiriyle tartışmaya başlar ve geçimsizlik söz konusu olur. Özellikle daha önce bu huzursuzluğu ve geçimsizliği yaşamayan kişilerde bir anda tartışmaların ortaya çıkması bir büyü belirtisi olabilir.

Hanede Sürekli Uyku ve Yorgunluk Durumu!

Aileye ya da bir aile üyesine yapılan büyü sonucunda o kişi sürekli sürekli uyuma isteği yaşar. Bu uyuma isteğine karşın yorgunluk hissi taşır ve sürekli bilinci kapalı bir hale gelir. Aileye yapılan büyüler genellikle kişiler üzerinde yavaşlatıcı bir etki yapmaktadır. Bu nedenle hanedeki kişiler bir anda işlerden ellerini çeker ve tembelliğe başlar. Eğer kişi 10 saatten fazla uykuda kalıyorsa ve herhangi bir sağlık problemi yoksa genellikle bu kişi üzerinde bir büyü söz konusu olabilir.

Ailede Büyü Varsa Bu Duruma Hayvanların Tepkisi!

Eve karşı ve aileye karşı yapılan büyülerde hayvanların tepkisi de çok önemlidir. Özellikle hanede bir evcil hayvan varsa bu hayvan yapılan büyü karşısında bir anda tüm davranışlarını değiştirir. Özellikle büyünün yapıldığı kişiye karşı daha saldırgan bir hale gelir. Eğer tüm aileye bir büyü yapılmışsa ev hayvanı o hanede kalmak istemez. Saldırır ve sürekli rahatsızlık duyar. Bu nedenle ailede bir büyü olduğundan endişe ediyorsanız mutlaka evcil hayvandaki değişimlere de dikkat etmeniz gerekir.

Ailede Büyü Varsa Genel Ev Ortamına Dikkat Edilmelidir!

Ailede bir büyünün varlığı söz konusu ise genellikle aile ilk olarak ev ortamına dikkat etmelidir. Çünkü aile üyeleri bulundukları ortamdan sürekli şikayetçi olur. Ev içi onlara daha kasvetli ve karanlık olarak gözükür. Büyü yapılan ailenin evinde genellikle rutubete benzer bir acımsı koku mevcut olur. Ev içerisinde karanlık ortamların baskınlığı daha fazladır. Ne kadar ışık yakılırsa yakılsın en azından büyü yapılan aileler evde böyle bir hava sezerler. Hatta evde kalmak istemediklerinden sürekli dışarı çıkma isteği söz konusu olur.

Ailede Büyü Varsa Eşyalar Kaybolur!

Ailede bir büyü varsa öncelikle aile üyelerinin değerli ve değersiz tüm eşyaları sırayla kaybolmaya başlar. Bu eşyaların kaybolmasıyla kişilerde daha çok unutkanlık söz konusu olur. Kaybolan eşyalar bir anda ortadan kaybolduğu gibi bir anda da ortaya çıkar. Eğer büyü aileden bir kimseye yapılmışsa genellikle bu kişinin şahsi eşyaları kaybolmaya başlar.

Ailede Büyü Varsa Dua ve Surelere Karşı Rahatsızlık Başlar!

Ailenin tümüne yapılan büyülerde en önemli belirtilerden birisi de dua ve Kuran okunduğunda kişilerin duyduğu huzursuz ve tedirginliktir. Eğer kişiler özellikle ev ortamında yapılan dualardan huzursuz oluyorsa bu durum bir büyünün yapılması ile ilgili olabilir. Bu nedenle de öncelikle bu durumlara dikkat ederek, aileye yapılan büyü anlaşılmaya çalışılmalıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz