7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Akik Taşı İle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

  • Akik Taşı İle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır için yorumlar kapalı
Akik Taşı İle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyü malzemeleri olarak birçok materyal kullanılmaktadır. İpinden tutun, saç teline kadar birçok malzeme büyü yapımında kullanılıyor. Fakat taşla yapılan büyülerin yeri farklıdır. Özellikle Yemen akik taşı ile yapılan büyülerin çok etkili olması, bu büyüyü ön plana çıkarıyor.

Yemen akik taşı ile hangi büyüler yapılır, etkileri nelerdir, ne gibi sonuçlar doğurur gibi bütün soruları bu yazıda bulabilirsiniz.

Akik Taşı Aşk Büyüsü Nedir? 

Kırmızı Yemen akik taşı hem rengi hem de yaydığı pozitif enerjiyle aşk ve bağlama büyülerinde çok etkilidir. Bu nedenle aşk büyüsü denildiğinde ilk akla Yemen akik taşı gelir.

Sevdiklerinin de kendilerini aşkla ve tutkuyla sevmesini, kendilerine bağlanmasını isteyenler için yapılan büyüye bağlama büyüsü (aşk büyüsü) denilmektedir. Bu büyüyle, büyü yaptırılan kişide, davranış ve düşünceler tamamen değişiyor. Sadece büyü yaptıranın yanında olma, onunla vakit geçirme isteği baskın kazanıyor.

Akik Taşı Aşk Büyüsü Yaptıranlar

Yuvasını kurtarmak, evi terk eden eşini geri getirmek için bu büyüye başvuranlar akik taşı aşk büyüsü yaptıranlar olarak dikkat çekiyorlar.

– Sevginin azaldığı, eşlerin boşanma aşamasına geldiği,

– Eşinin, nişanlısının veya sevgilisinin sevgisinin yeterli bulunmadığı,

– Sevdiği kişinin de kendisini aynı tutkuyla sevmesinin istenildiği,

– Aşık olduğu, fakat o kişinin kendisini sevmediği veya haberi olmadığı durumlarda aşk büyüsüne başvuruluyor.

Akik Taşı Aşk Büyüsü Yapanlar

Yemen akik taşı ile aşk büyüsü her eline taş alanın yapabileceği bir büyü değildir. Büyük tecrübe ve bilgi birikimi gerekiyor. Taşın üzerine okunacak dualar, yapılacak ayinler, bunların yeri ve zamanı çok önemlidir. Bunlar bilinmeden veya yanlış/eksik yapılan yemen akik taşı aşk büyüsü ya geri tepecek ya da hiç tutmayacaktır.

 Büyünün amacına ulaşılması isteniyorsa, bu konuda uzman birikime sahip gerçek medyumlar tercih edilmelidir. Havas, Ledun, Hüddam gibi ilimlere sahip gerçek medyum size gerekli yardımı yapacaktır.

Akik Taşı Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aradıkları mutluluğu ve aşkı bulmak isteyenler en etkili aşk büyüsü arıyorlar. Bu konuda da Yemen akik taşını duyduklarında, akik taşı aşk büyüsü nasıl yapılır araştırmasına giriyorlar. Bu konuda güvenilir medyum tespit edip, onunla irtibata geçilmesi önemlidir.

Medyum öncelikle niyet tespiti yapıp, ebced ve yıldızname fal bakımı yapıyor. Niyet ve tutkunuza bağlı olarak akik taşının rengini belirliyor. Sevdiğinizin de size aşkla, tutkuyla bağlanmasını istiyorsanız kırmızı rengi tavsiye ediyor. Bu durumda büyük bir hassasiyet içinde kırmızı Yemen akik taşı edinmeniz gerekiyor.

Aşk Büyüsünde Büyü Yapılacak Kişinin Bilgileri

Medyum, sizden, büyü yapılacak kişi ile ilgili bilgileri istiyor. Kişinin adı, soyadı, doğum tarihi, annesinin adı, varsa fotoğrafı, kişisel eşyaları veya saç teli, tırnağı vb. gibi unsurları talep ediyor.

Medyum, büyünün tutması için ruhani alemden cinlerle temasa geçiyor. Aşk cini ile temas kurup, büyünün tutması için ayinler gerçekleştiriyor. Bu sırada taş üzerine gizli duaları okuyor. Büyü tamamlandıktan sonra, taşı büyük bir hassasiyetle taşımanız isteniyor. Büyü tutana kadar taş üzerinizde olmalıdır. Ayrıca bu süreçte hangi duaları okuyacağınız, hangi davranışları sergileyeceğiniz konusunda talimatlar alıyorsunuz.

Akik Taşı Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Üzerinde büyü olduğundan şüphelenenler veya bir yakının büyüye maruz kaldığını görenler akik taşı aşk büyüsü nasıl bozulur araştırmasına girmeden bir medyuma görünmelidirler. Taş ile yapılan büyüler çok etkili ve zor bozulan büyülerdir. Bu nedenle hızlı hareket edilmeli ve alanında uzman medyum ile görüşülmelidir.

Medyum, gerekli bakımları yaparak üzerinizde büyü olup olmadığını veya hangi büyü olduğunu tespit ediyor. Büyünün etkisini azaltmak için koruma büyüsü yapıyor. Büyünü bozulması için cinler aleminden yardım talep ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ