7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Anında Etkili Aşk Duaları

  • Anında Etkili Aşk Duaları için yorumlar kapalı
Anında Etkili Aşk Duaları

Anında etkili aşk duaları aşık olan kişiler tarafından araştırılan bir konudur. Aşık olmak karşılıklı ya da karşılıksız duyguları ifade etmektedir. Karşılıklı aşk en güzeli olduğu için tercih sebebidir. Ama bazı aşklar platonik olabilir. Ya da aşık olduğunuz kişinin bundan haberi olmayabilir. Onun dikkatini çekmek ve ilgisini sizin üzerinizde yoğunlaştırmak için çaba sarf etmeniz de gerekecektir. Bunların yanı sıra aşk duaları okuyarak hoşlandığınız kişinin de aynı duygular içinde olmasını Allah’tan dileyebilirsiniz.

Anında etkili aşk duaları sizlerin öncelikle manevi duygularınızı harekete geçirecektir. Bu duaları ederken istenilenlerin Allah’tan dilenmesi oldukça güzeldir. Hangi duaları okumanız gerektiği konusunda sizlere daha ayrıntılı bilgiler de sunacağız. Sevgiliniz ya da sevgili olmayı düşündüğünüz kişiyle birlikte mutlu olmak isteyen kişiler bu duaları okuyabilirler. Neticede aşk yaşanılması gereken duygular arasındadır ve sizler de bu duyguları yaşayınca kendinizi daha mutlu ve daha huzurlu hissedebileceksiniz.

Anında Etkili Aşk Duaları

Anında Etkili Aşk Duası Nedir?

Dua okumak hemen hemen her durumda başvurduğumuz yöntemler arasındadır. Sıklıkla dua okuyarak isteklerimizi dileyebilir ve onların olmasını da bekleyebiliriz. Aşk duası ile birlikte sevdanız güzel yerlere gelebilir. Aşkın mutluluğu sizi sarabilir. Sizlere sunacağımız duayı okuyarak sevdiğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Duha suresi anında etkili aşk duaları içerisinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Her gün okursanız sonuçlarını görebilirsiniz.

1- Vedduha

2- Velleyli iza seca

3- Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala

4- Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula

5- Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda

6- Elem yecidke yetiymen feava

7- Ve vecedeke dallen feheda

8- Ve vecedeke ‘ailen feağna

9- Femmel yetiyme fela takher

10- Ve emmessaile fela tenher

11- Ve emma binı’meti rabbike fehaddis

Duha suresinde diyor ki: “Allah’ım senden kalbimdeki sıkıntıların çözümünü ve yüreğimdeki ukdenin en güzel şekilde aydınlığa kavuşmasını talep ediyorum, mübarek isimlerinin ve mübarek surelerinin vesilesiyle kapına gelmiş bulunuyorum. Sana içtenlikle iltica eden hiçbir kulunu geri çevirmediğin gibi bana da merhametinin güzelliği ile ihsanlarda ve nimetlerde bulunacağını bilmenin ferahlığı ve sevinci ile dergahı merhametine yönelmiş bulunuyorum. Duha Suresi’nin mukaddes hatırına ve içindeki derin manaların yüzü suyu hürmetine aşk duasını kabule karin eyle. Amin.”

Anında Etkili Aşk Duasının Faydaları

Sevdiği insana kavuşmak, onunla bir ömür geçirmek isteyenlerin mücadele edecekleri birçok olay bulunmaktadır. Bu olaylar içerisinde iken dua etmek oldukça önemlidir. Sevgi ve aşk denilen duyguyu kaybetmek istemeyenler, onu hep elinde tutarak canlı kalmasını isteyenler sıklıkla dua edebilirler. Aşk dualarla daha güçlü ve daha mükemmeldir. Sevgiliye kavuşana kadar değil kavuştuktan sonra da dua edilmesi gerekir.

Evli kişiler eşinin kendisini daha çok sevmesi ve ona bağlı olması için anında etkili aşk duaları etmektedirler. Evlerindeki muhabbet ve ilgi bu dualarla çoğalır. Evlerinin bereketi artar. Aşk içerisinde geçirilen ömrün güzelliğinin farkına varılır. Her duada niyet önemlidir. Duaya başlarken niyetinizi belirtebilirsiniz. Temiz duygularınızı dile getirebilirsiniz. Niyet insanın içinde olan duyguların kelimelere dökülmesidir. Sessiz ya da sesli bir şekilde niyette bulunulmalıdır.

En etkili ve tesirli aşk duaları okunması medyum hocalar tarafından da sağlanabilir. İlim irfan sahibi kişilerin bu duaları okuyarak karşıdaki insanı size aşık etmesi mümkündür. Kendinizin okuyacağı duaların haricinde daha etkili ve tesirli olanların okunması için medyum hocalardan yardım talep edebilirsiniz. Duaların okunmasıyla birlikte yapılan aşk vefkleri de olumlu sonuçlar vermektedir. Aşka dair aşkla ilgili olan her niyet ve her dua bünyesinde iyi niyetler taşır. Bu iyi niyetler kişinin içinin güzelliği ile birleşince ortaya aşkın kıvılcımları çıkar.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ