7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşık Etme Büyüsü Bozma

  • Aşık Etme Büyüsü Bozma için yorumlar kapalı
Aşık Etme Büyüsü Bozma

Son dönemlerde sıklıkla yapılmaya başlanan aşık etme büyüsü bozma işlemleri nasıl yapılıyor gelin birlikte göz atalım. Sizde bu öneriler sayesinde, size veya yakınlarınızdan birine yapılan aşık etme büyüsünü kolayca bozabilirsiniz. Buyurunuz.

Aşık Etme Büyüsü Bozma

Aşık etme büyüsü, başkası tarafından size yapıldıysa, etki altındasınız demektir. Peki, aşık etme büyüsü bozma işlemi ile büyüden kurtulmak mümkün mü? Buna iki tür cevap verebiliriz. İlkinde bunun dua ile mümkün olduğu, ikincisi medyumla mümkün olduğu olacak.

Aşık etme büyüsü bozmak isteniyorsa, her iki durumda da dikkat edilmelidir. Aşık etme büyüsü bozmak istiyorsanız, lütfen burada yer alan bilgileri dikkatle inceleyiniz.

Aşık Etme Büyüsü Belirtileri

Büyüyü bozma işlemlerinde geçiş yapmadan, belirtilerine dikkatle bakalım. Herhangi bir belirti sonucu, bakım işlemiyle, üzerinizde büyü olup olmadığını anlayabilirsiniz. Aşık etme büyüsü belirtileri işte böyledir.

– Gününüzün, geniş zamanınızın sıkıntılı geçmesine neden olur. Kafanızdaki düşünceler değişip durduğundan, kendinizi kontrol etmeniz mümkün olamaz. Kararlı olduğunuz şeyi bir türlü yapamaz hale gelirsiniz.

– Sosyal yaşantınız alt üst hale gelir. Gerçekten de bazı şeylerden zevk alamamaya başlarsınız. Geride kaldığınız yetmezmiş gibi psikolojik problemlerle karşılaşırsınız. Uykuda görülen kabuslarınız durduk yere artar. Unutkanlığınız fazlalaşır.

– Bedeninizin değiştiğini düşünmeye başlarsınız. Aslında bu yanılgıdır. Sizinle sürekli konuşan varlıkları hissetmeye başlarsınız. Fiziksel açıdan baş ağrınız artar. Sürekli kusmak isteyebilirsiniz.

Size aşık etme maksadıyla büyü yapıldıysa bunları mutlaka yaşarsınız. Tek belirti bile, bazen büyünün olduğuna işaret eder. Aşık etme büyüsü nasıl bozulur, işte cevabı.

Aşık Etme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşık etme büyüsüne maruz kaldınız. Şimdi bunun için çare arıyorsunuz. Önünüzde iki reçete var. Her iki reçeteye aynı anda odaklanabilirsiniz. Size reçetelerin neler olduklarını anlatmaya çalışalım. İlk reçete dua reçetesidir. İkincisi ise bilgili hocaya gitme reçetesidir. Hocaya gidip, bakım yaptırıp, büyüyü yine farklı dualarla bozabilirsiniz.

İlk Yol Dua İle Büyü Bozma

Dua ile büyü bozmak istiyorsanız, önce hangilerinin burada etkili olacağını bilmelisiniz. Yazacağımız dualar Kur’an ayetleri olacağından, lütfen temizlendikten sonra okuyunuz.

Fatiha

Aşık etme büyüsünün bozulmasında hocalar tarafından tercih edilen ilk suredir. Günde 99 dokuz fatiha, şeytanın şerrini def edecektir inşallah.

Nas

Nas Suresi, büyülerin bozulmasında çok önemlidir. Onu günde 33 defa okumanız, iblisin korkup kaçmasına yol açacaktır.

Felak

Üzerinizdeki aşık etme büyüsünün tüm etkilerini bozacak olan Felak Suresi devamlı okumanız gereken duadır. Günde en az 7 sefer okumalısınız.

İkinci Yol Hocalara Gitmek

Büyü bozmak için ikinci seçenek, büyü bozan hocalar olarak belirlenmiştir. Hocalar üzerinizde büyü var mı, yok mu, çalışmalarla belirleyebiliyorlar. Müspet hocalar, büyüleri özel dualarla bozmaya başlıyorlar.

Hüddam kullanılmadan yapılan işlemde, üzerinizdeki aşık etme büyüsü etkileri yavaşça yok olmaya başlıyor. Hoca seçiminde dikkatli davranmanız da ayrıca gerekiyor. Seyfullah hoca bu anlamda gerçek bir usta olarak önümüzde duruyor.

Büyü Bozdum Şimdi Neler Olacak?

Korkacağınız hiçbir şey olmayacak. Dediğimiz bu iki uygun yolla büyüyü bozmuşsanız, etkilerini de kısa sürede görmeye başlayacaksınız. Büyü bozma sonuçları görülür görülmez, çok derin bir nefes alabilirsiniz. Sırtınızda tonlarca ağırlığı olan büyük bir yük kalkmış olacak. Yükünüz kalktıktan sonra artık tamamen rahat olmaya başlayacaksınız.

Üzerinizde büyü olmadan yaşamınızı devam ettirmeye niyetiniz varsa duaları yanınızda bulundurunuz. Nas, Felak, Fatiha, Tarık ve Allah’ın tüm isimleri yanınızda her daim olmalı. Zikirleri asla eksik etmemelisiniz. Böylece Allah izin verirse, büyülerden daha güçlü şekilde korunmanın yolunu bulabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ