7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşık Etme Ritüelleri ve Çeşitleri

  • Aşık Etme Ritüelleri ve Çeşitleri için yorumlar kapalı
Aşık Etme Ritüelleri ve Çeşitleri

Aşık Etme Ritüelleri ve Çeşitleri

Aşık etme ritüelleri ve çeşitleri farklı şekillerde uygulanabilir. İnternet sayfalarında aşk büyüleri ve ritüelleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz. İslamiyet öncesinde de oldukça yaygın uygulanan aşk büyüleri günümüzde pek çok medyum hoca tarafından yapılmaktadır. Aşk büyüsü aşık etme amacıyla uygulanırken yapılan kişiler üzerinde çok büyük etkiler göstermektedir.

Yıllardır uygulanmaya devam eden aşık etme büyüsü vefk şeklinde yazılabilir. Ayrıca muska tarzında da yazılarak kişiler üzerinde etki göstermektedir. Hangi tarz büyünün yapılacağına kişinin isteği üzerine medyum hoca ve kişi karar vermektedir. Kişinin niyeti bazen sevdiğine kavuşmak olabiliyorken bazen de kendisini terk eden ya da zarar vermek istediği kişiye de aşk büyüsü yaptırabilmektedir.

 

Aşık Etme Amacı ile Yapılan Vefk Uygulaması

Aşık etme ritüelleri ve çeşitleri içerinde vefk uygulaması da yapılmaktadır. Vefk bazı kaynaklarda bir büyü çeşidi olarak bildirilmiş olsa da aslında aşık etme amacıyla uygulanan bir ritüeldir ancak büyü değildir. Bu nedenle de büyünün günah olmasından dolayı büyü yaptırmaya çekinen kişiler vefk uygulaması yaptırabilirler. Vefk uygulaması Kur’an’ı Kerim’de yer alan dualar ve Allah’ın isimleri ile yapıldığından dolayı masum bir uygulamadır ve kişilere zarar vermemektedir.

Aşık etmek için vefk uygulaması yaptırmak isteyenler alanında uzman medyumları bulmalıdırlar. Çünkü vefk uygulaması oldukça zor bir işlemdir ve tecrübesi olmayan medyumlar vefk işlemini uygulayamazlar. En az aşk büyüsü kadar yapılması zordur ve medyumun matematik, astronomi alanlarında bilgileri olması gerektiği gibi Süryanice, İbranice ve Arapça dillerine hakim olması gerekir.

 

Aşık Etmek İçin Aşk Büyüsü

Aşık etme ritüelleri ve çeşitleri farklı kültürlerde farklı amaçlar ile uygulanmıştır. Kara büyü ve ak büyü olarak yapılabildiği gibi bazı kaynaklarda çok daha tehlike arz eden kırmızı büyü türlerinden de bahsedilmektedir. Canbar büyüsü, papaz büyüsü, nohut büyüsü, gül büyüsü, karabiber büyüsü, kaşık büyüsü gibi büyüler en çok bilinen büyülerdendir.

Her büyüde olduğu gibi aşık etme büyüsü de oldukça tehlikelidir ve ciddi bilgiler gerektirir. Bu nedenle de tecrübeli ve bilgili medyum hocalar tarafından yapılmalıdır. Örneğin kaşık büyüsü hem aşık etme hem de ayırma amacıyla uygulanabilmektedir. Bilmeyen kişiler yaptıklarında küçücük bir hata dahi geri dönüşü olmayan durumlara sebep olabilir. Bu nedenle de alanında uzman medyumlar tercih edilmelidir.

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ