7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Büyüsü Ayrıntıları

Aşk Büyüsü Ayrıntıları

Aşk Büyüsü Ayrıntıları

Aşk büyüsü ayrıntıları, oldukça merak edilen bir konudur. Aşk büyüsü hiçbir zararı olmayan belki de yapılan tüm büyü türlerinin içerisinde en faydalı büyüler arasında yer alır. Aşk büyüsü yapısı itibariyle yuva kurmak, evlilik gibi kutsal müesseseleri içerdiği için ak büyü sınıfına girer.

Aşk büyüsü çeşitleri içerisinden bir tanesini seçip tüm ayrıntıları ile uygulamak gerekir ve yeterlidir. Pek çok aşk büyüsü yapılınca daha çabuk etki edeceğine dair inanç yersizdir. Önemli olan aşk büyülerinin tamamını veya birkaçını yapmak değil bir tanesini hakkıyla, tam olarak ve tüm ayrıntıları ile gerçekleştirmektir. Aşağıda verilen aşk büyüsü çeşitleri sadece birden fazla seçenek olduğu anlamına gelir. Bahsedildiği gibi size en çok uygun olan bir tanesine karar verip uygulamak yeterlidir.

 

Aşk Büyüsü Çeşitleri

Aşk büyülerinin hepsi aynı amaca hizmet eder. Karşılıklı sevgi saygı ve aşk duygularını körüklemek amacıyla yapılır. Aşk büyüsü çeşitleri aşağıda listelenmiştir:

 • Aşk Büyüsü
 • Resimle yapılan aşk büyüsü
 • Temas büyüsü ile yapılan aşk büyüsü
 • Canbar aşk büyüsü
 • Papaz aşk büyüsü
 • Sabun büyüsü
 • İp ve düğüm kullanılarak yapılan aşk büyüsü
 • Kısmet açma büyüsü
 • Evlilik büyüsü
 • Kaşık büyüsü
 • Nohut Büyüsü

Aşk büyüsü ayrıntıları niyette gizlidir. Eğer taşıdığınız niyet iki medeni insanın birbirine aşık olmasını sağlamak ve birlikte mutluluğa adım atmak ise bu büyü çabuk tutar. Ancak taşınan niyet, kişiyi kendinize aşık edip de daha sonradan yüz vermemek, süründürmek veya vazgeçmek ise bu büyü iyi niyetli olmayacağı için kara büyü sınıfına girer ve yapılması tavsiye edilmez.

 

Kimler Aşk Büyüsü Yapabilir?

Kimler aşk büyüsü yapabilir veya büyü yapabilir, merak edilen bir sorudur. Eski kadim topluluklarda bilge kişiler yaşça fazla ve tecrübesine güvenilen kişiler büyü yapabilirlerdi. Hemen hemen her semtte bu tip bilge kişilere rastlanırdı. Ancak günümüzde kentleşmenin etkisiyle birlikte kadim büyücülük bilgileri unutulmuştur. Bu nedenle işin uzmanına başvurmak gerekir.

Günümüzde büyü yapabilme yeteneğine sahip olan kişiler ağzı dualı olan uzman medyumlar veya hocalardır. Aşk büyüsü halihazırda bir ilişki yaşayıp da bir türlü evliliğe doğru ilerleyemeyen kişilerin evlilik yolunda adım atmasını hızlandırır. Bunun yanı sıra platonik aşklar için de geçerlidir. Sevdiğiniz fakat sizden hiç haberi olmayan kişiyle bir an önce tanışmak anlaşmak için de aşk büyüsü uygulaması yapılır. Aşk büyüsü ayrıntıları ve daha fazla detaylı bilgi edinmek için lütfen uzman bir medyumla iletişime geçiniz.

 

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz