7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Büyüsü Bozma Duası

  • Aşk Büyüsü Bozma Duası için yorumlar kapalı
Aşk Büyüsü Bozma Duası

Aşk büyüleri iki ayrı guruba ayrılırlar. Bunlar ak ve kara büyülerdir. Ak büyüler kişinin kalbine hitap ederken, kara büyüler aklı ve düşünceyi ele geçirir. Burada aşk büyüsü bozma işlemlerinin nasıl yapıldığını ve bunun için hangi duaların okunabileceğini aktarmaya çalışacağız. Buyurun kardeşlerim.

Aşk Büyüsü Bozma

Aşk büyüleri iki ayrı gurupta değerlendirilmelidir. Kara aşk büyüleri ve ak aşk büyüleri. Kara büyüler insana zarar verecek cinsten olup, düşünceyi ele geçirir. İnsanın hareket kabiliyetiniz azaltır. Hür iradesine tamamen el koyar. Ak aşk büyüleri ise iki kişinin birbirlerini sevmeleri, saygı duymaları için yapılırlar.

Kara aşk büyüsüne maruz kalmış bir kişi kendi iradesinin dışında hareket ettiği için bugün bunu inceleyeceğiz. Bu büyülerden herhangi birinin tesirinde kalmış bir kişi büyüyü nasıl bozabilir ve hangi duaları okuyabilir ona bakacağız. 

Kara aşk büyüleri denildiğinde akla ilk gelen papaz büyüsüdür. Papaz büyüsü kişinin iradesinin tamamının etkisi altına alır. Onu deyim yerindeyse yerle yeksan eder. Sevgili kardeşlerim bahsettiğimiz bu kara aşk büyüsü bozmak için dua hangisidir aktaracağız. Aşk büyüsünün tesirinde kalan kişiler, genellikle bunu tam olarak anlayamazlar.

Kötü emelli yapılan aşk büyüleri etkilerini etki ettikten sonraki süreçte gösterir. Genellikle insanın hayatını alt üst edecek kadar sıkıntı vericidir. İsterseniz bu aşk büyülerinin etkilerine baktıktan sonra okunması gereken dualara geçelim.

Kara Aşk Büyülerinin Etkileri Neler?

Sevgili kardeşlerim, iki insanın arasını düzelten, onları birleştiren büyülere aşk tılsımları denir. Fakat bahsettiğimiz gibi güzel ve sevgiyle birleştiren aşk büyüleri ak olanlardır. Örneğin muhabbet büyüsü ak bir aşk büyüsüdür. Kişilerin arasını düzeltir.

Birbirlerine sevgiyle, saygıyla yaklaşmalarına yardım eder. Yalnız bazı aşk büyüleri vardır ki birleştirme amaçlı olsa bile, kişinin hayatına engeller koyar. Büyü yapan kişinin hırsı, karşıdakinin zarar görmesine neden olur. İşte o büyünün etkilerinin neler olduğuna bakacağız.

 * Kişinin düşüncelerini komple değiştirir. Daha doğrusu iradesine el koyar. Büyünün tesirinde olanın iradesi söz konusu olmaz. Yaptığı davranışlar kendi iradesinin dışında olanlardır. 

 * Dalgın bir hayatın içerisinde girmeye başlar. Kabuslar, kötü hayaller yakasını bırakmayacak seviyeye gelir. Kişi yalnız kalmaktan aşırı derecede korkmaya başlar.

 * Tuhaf yaratıklar, acayip sesler kişinin baş belası haline gelir. Kişi ne yaparsa yapsın bunlardan kaçamaz hale gelecektir. 

 * Büyünün tesiri altında kalan kişi sürekli uyumak isteyecek ama uyuyamaz duruma gelecektir. 

 * Aşırı şekilde sıkıntılı bir ruh haline girecek, sorunlar yaşamaya başlayacaktır. 

 * Sonunda sevdiği kişiye teslim olacak hale gelir. Ama bu merhaleye gelene kadar, büyü yapılanın zorluklar yaşadığını söyleyebiliriz. 

Kara büyü guruplarından biriyle yapılan aşk büyüsünün etkisi bunlardır kardeşlerim. Böyle etkili olan büyüyü anında bozmak gerekir. Büyü bozma işlemleri için medyum Seyfullah hocaya başvurulabilir. Kendisi havas ilminin ustalarından birisidir.

Aşk Büyüsü Bozma Duası

Kötü niyet içerikli yapılan aşk büyüleri düşüncelere ve iradeye yöneliktir. Doğrusu bu büyüler ak büyülere göre daha etkilidir. Fakat son kısımda işler değişir. Çünkü bu büyüyü sevgiye ve saygıya değil, hırsa, nefrete yönelik olur.

Eninde sonunda sıkıntılar çıkaracaktır. Sizde böyle bir büyüye maruz kalmış ve hemen bozmak istiyorsanız, bilgi alınacak doğru yerdesiniz. Aşk büyüsü bozma duası ile bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Peki bu dualar hangileridir?

Aşk büyülerini bozmak için okunacak çeşitli farklı dualar olabilir. Biz burada Kur’an’da yer alan duaları aktaracağız. İnşallah okuduğunuz zaman, bu belalı büyünün etkilerinden korunacaksınız. Bu duaların her biri birer zırh gibidir.

Hepsinin Allah katında bir karşılığı olacaktır. Kardeşlerim sizlerden niyazım, bu duaları okurken, kalkanınızı yanına almanız olacaktır. Bahsettiğimi kalkan sizin de bildiğiniz üzere abdesttir. Allah’ın huzuruna vardığınızda, kimse size karışamayacaktır.

Rad Suresi

Rad suresi, şeytan ve cinlerin musallat olduğu kişilerin kurtulması için okunur. Sizde okuyarak bunları kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. En az 3 kez okumanız alacağınız feyzi artıracaktır Allah’ın izniyle.

Bakara Suresi

Bakara suresi genellikle kısmet kapatma büyülerini def etmek için okunur. Ama aşk büyülerinin def olması için de okunabilecek etkili bir duadır. 3 kez okumanız gerekecektir.

Tarık Suresi

Tarık suresi kötü niyetli cinlerin ve şeytanların uzaklaşması için okunabilir. 7 kez üst üste okunması Allah’ın izni ve kuvvetiyle kötü niyetlileri yanınızdan uzaklaştıracaktır. 

Rahman Suresi

Allah’ın azametini, her şeyin onun olduğunu anlatan bu sure, tüm kötü niyetlileri yanınızdan uzaklaştıracaktır. Allah’ın gücünün nelere kadir olduğunun gösterildiği sure Rahman’ı 7 sefer okumanızı niyaz ediyorum sizlerden.

Nas Suresi

12 kez Nas suresini okumak Allah’ın izniyle cinlerin, şeytanların, büyülerin sizden uzak olmasını sağlayacaktır. 

Felak Suresi

Felak suresi büyü bozmak için en güçlü silahtır. Onu mümkünse büyüye maruz kaldığınız dönemde yanınızdan hiç ama hiç ayırmayın. Çünkü o sizin kalkanınız olacaktır. Mümkünse Türkçe anlamını okuyup anlayın. Daha sonra bu duayı fırsatınız olduğu her an okumaya çalışın. Günde 3, 7, 77 defa, ne kadar okuyabilirseniz okuyun.

Kardeşlerim aşk büyüsü bozmak istiyorum diyorsanız, bu duaları yanınızdan eksik etmemelisiniz. Niyetiniz saf, temiz olursa Allah size hikmet kapılarını açacaktır inşallah. 

Büyü Bozmak İçin En Etkili Dua

Sevgili Müslüman kardeşlerim. İnsanlar kendi düşüncelerini devamlı başkalarına kabul ettirmeye çalışırlar. Sizi kendilerine bağlamakla, kendi egolarını tatmin etmeye çalışırlar. Kötü niyetle büyü yapanların dertleri asla sizler olmazsınız. Onların amacı, kendilerini mutlu etmektir. Allah’ın izniyle sonunda bu kötü niyetleri kendilerine dönecek ve cezalarını çekeceklerdir. 

Yukarıda saymış olduğum tüm dualar Allah’ın izniyle çok etkili olacaklardır. Size veya başkasına yapılmışsa bu duaların belirttiğim sayılarda, abdestliyken okumanız, hayırlara vesile olacaktır inşallah. Bunların yanında hangi duanın çok etkili olacağını sorarsanız, hepsi cevabını alırsınız. Hepsinin ayrı hikmetleri, büyüklükleri vardır.

Bu dualarla birlikte Allah’ın ismi hikmetlerini zikir etmeniz, kovulmuş iblisi ve beraberindeki gayri Müslim cinleri yanınızda uzaklaştıracaktır. Kardeşlerim, dua okurken, kalbinizi Allah’a açın. O, hepimizin yaratıcısıdır. Bizler sıkıntıya, kedere, derde düştüğümüzde her zaman ona yakarırız. Ondan yardım dileriz.

Dualar Aşk Büyüsünü Bozar Mı?

Büyüleri bozmak için en güçlü silahlar, şüphesiz dualardır. Çünkü dualar, Allah’ın sözleridir. Her biri ayrı bir değerde ayrı bir hikmet içerisindedir. Onları okuyanlar, kendilerini bir kalkanla korumuş olurlar. Büyü bozan dua olsun veya olmasın, hepsi şeytanı ve kötü niyetli varlıkları yanınızda uzaklaştıracaktır.

Sevgili kardeşlerim, dualar aşk büyüsünü de diğer tüm büyüleri de bozabilir. Size karşı kötü niyetli olan kim varsa, onlara büyülerle değil, dualarla gidin. Çünkü sizi sizin çabalarınız değil, Allah’a olan yalvarma durumunuz koruyabilir. Unutmayın kardeşlerim, her şey Allah’tan gelir ve gördüğünüz her bir şey onundur. 

Duaların Hikmeti

Dualar en başta Allah’ın kelam ettikleridir. Allah’ın kelamlarını kötü niyetli olan şeytan sevmez. Ondan kaçar. Şeytanın taifesinde olan kötü niyetli cinler de dualardan haz etmezler. Ondan kaçarlar. Bu yüzden duaların hikmetlerinden faydalanmanız gerek kardeşlerim. 

Aşk büyüsü bozan medyum için Seyfullah hoca ile görüşebilirsiniz. Size diğer büyü bozma işlemlerinde yardımcı olabilecek birkaç medyum arasında yer alır. Buyurunuz sevgili kardeşlerim. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ