7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Büyüsü Bozma

  • Aşk Büyüsü Bozma için yorumlar kapalı
Aşk Büyüsü Bozma

Sevmediğiniz bir kişi tarafından size büyü yapıldığını düşünüyorsanız, tılsımı anında bozabilirsiniz. Sizlere aşk büyüsü bozma işlemleri nasıl yapılır, aşk büyüsü ne gibi durumlarda bozulabilir aktarmaya çalışacağız. İşte aşk büyüsü bozma ile ilgili tüm detaylar.

Aşk Büyüsü Bozma

Aşk büyüsü nasıl bozulur, Değerli kardeşlerim, etrafınızda size büyü yapan biri olduğunu düşünüyorsunuz. Son günlerde size büyü yapıldığına dair etkiler görüyorsunuz. Bunu aşağıda yer alan aşk büyüsü belirtileri kısmından tam olarak anlayabilirsiniz. Biz öncelikle büyüler kaç guruba ayrılır onu belirtelim. Sevgili kardeşlerim, aşk büyüleri iki guruba ayrılır.

Bunlar, kara büyüler ve beyaz (ak) büyülerdir. Her ikisinin tesirleri birbirinden oldukça farklıdır. Kara büyüler bünyenize etki ederek, sizin benliğinizi alır. Ak büyüler ise daha çok kalbinizde değişikler yaşatır. Aşk büyüsü bozmak için ne yapmalıyım diyorsanız, o halde yazımızın devamını mutlaka okumalısınız.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşk büyüsü nasıl bozulur sorusunu soruyorsanız, büyü yapıldığına dair şüphe duyuyorsunuz demektir. Değerli kardeşlerim, aşk büyüsü bozma işlemi yapmak için mutlaka bakım yaptırmalısınız. Bakım çalışmasında sizlere büyü yapılıp yapılmadığını tam olarak netleşecektir.

Eğer üzerinizde büyü varsa, medyum bunu tespit edecek ve bozma işlemi başlayacaktır. Bozma işleminde büyünün türüne göre hareket edilir. Örneğin kara büyüler için her medyumun yapacakları farklıdır. Sizlere tavsiyemiz, büyü bozma ustası olan medyum Seyfullah hocaya aşk büyüsü bozma işlemi yapmanız olacaktır.

Aşk Büyüsü Bozma İçin Dualar

Özellikle sizlere kara büyü yapılmışsa bunu bozmak için dualara başvurmak gerekir. Kara aşk büyüsü olan kişilerde, genelikle dualar tesirli olurlar. Peki aşk büyüsü bozan dualar hangileridir ve nasıl okunmalıdır. 

Nas Suresi

Nas Suresini günde en az 7 defa olmak şartıyla büyü bozma işlemlerinde okuyabilirsiniz. Duayı mutlaka abdest aldıktan sonra okumanız gerekecektir.

Felak Suresi

En etkili aşk büyüsü bozma duası dır. Namaz sonrasında 7 defa okunursa, Allah’ın izniyle tesiri düşüncelerinize işlemiş aşk büyüsünü bozacaktır. Şeytani varlıkların sizlerden uzak durmasını sağlayacaktır.

Tarık Suresi

Aşk büyüsü bozma denildiği anda akla gelen Tarık Suresi, çok güçlü bir duadır. Abesti alıp okumanız sonucunda, şeytan ve tarikatı sizden kaçmaya başlayacaktır.

Aşk büyüsü bozma duaları bunlar kardeşlerim. Her bir dua Kura’nın bir ayetidir. Bu yüzden okuduğunuz zaman lütfen saygılı olarak temiz olmayı unutmayınız.

Aşk Büyüsü Bozmak İstiyorum

Hayatınızı sevmediğiniz insanlarla geçirmek ister misiniz? Bunu hiç kimse istemez. Evet, kardeşlerim. Hiç kimse hayatını sevmediği bir insanla geçirmek istemez. Değerli kardeşlerim aşk büyüsü bozmak istiyorum diyorsanız, yapmanız gereken şey dualara sarılmak olacak. Medyum Seyfullah hoca gibi dini anlamda ilim sahibi medyumla da bozma için görüşebilirsiniz. 

Aşk Büyüsü Belirtileri Neler?

Sevgili kardeşlerim, üzerinizde büyü olduğunuza dair şüphe duyuyor ama tam netleştirme konusunda sorunlar yaşıyorsunuz. Sevgili kardeşlerim aşk büyüsü belirtileri konusunda sizlere aktaracaklarımız kafanızda büyü etkilerini daha da netleştirecektir.

– Sendelemeye başlarsınız. Hayatınızın elinizden kaydığını, müdahale edemediğinizi farkına varırsınız.

– Psikolojik rahatsızlıklar yaşamaya başlarsınız. Yaşadıklarınız sizi derinden etkiler. Ama durum asla iyiye gitmez. Her geçen gün sizi daha kötüye götürür.

Sevgili kardeşlerim, bahsettiğimiz bu belirtiler, kara aşk büyüleri için geçerli. Bu büyüler dışında daha farklı belirtiler görülebilir. Bakım çalışması yaptırabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Bozulduktan Sonra?

Aşk büyüsü bozulduktan sonra, rahat bir nefes alacaksınız. Dualar sizlere her zaman huzur vereceğinden onları asla yanınızdan ayırmamalısınız. Size bir kez büyü yapmış olan kişi, bir kez daha yapabilir. Buna göre davranmalı ve tedbir olan duaları asla yanınızdan eksik etmemelisiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ