7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Büyüsü Deneyenler

  • Aşk Büyüsü Deneyenler için yorumlar kapalı
Aşk Büyüsü Deneyenler

Aşk büyüsü deneyenler birtakım duaların ve büyülerin etkisinde kalmışlardır. İnsanlık tarihi boyunca gücümüzün yetmediği durumlarda dualara ve büyülere sığındığımız örnekler görülmektedir. Dualar ile istek ve dileklerimizin gerçekleşmesi dinen daha makbul olmaktadır. Büyü ise dinimize göre sakıncalı olmasına rağmen oldukça fazla tercih edilmektedir. Aşk büyüsü deneyenler ise burada dediğimiz gibi isteklerinin yerine gelmesi için bu çıkar yola sığınmaktadır.

İnsanlar bu tür uygulamaları hayata geçirmeden önce kendilerini etkileyip etkilemeyeceğini, işe yarayıp yaramayacağını, ne kadar süreceğini merak etmektedir. Bu neden ile de bunu daha önce uygulayanların fikrini önemsemektedir. Bu yazıda daha önce aşk büyüsü deneyen insanların neler yaşadığı ile ilgili fikir vereceğiz.

Aşk Büyüsü Deneyenlerin Karşılaştığı Olumlu Sonuçlar

En saf duygulardan biri aşk olmaktadır. Bu duygu karşılıksız olduğu zaman insanlar mutsuzluk yaşamaktadır. Bu durum dualar ve büyüler ile karşılık bulur hale gelmektedir. Peki aşk büyüsü deneyenlerin karşılaştığı olumlu sonuçlar neler olmaktadır?

Bu büyü yapıldıktan sonra yaptırdığınız kişi sizi daha sık düşünmeye başlayacaktır. Sizin ile görüşmek isteyecek, göz teması kurmak için elinden geleni yapacaktır. Sohbeti sık sık size getirir ve konuşmaya sizi de katmak ister. Sizin sevdiğiniz gibi giyinmeye ve davranmaya başlar.

Bu büyünün en büyük olumlu sonucu ise sevdiğiniz kişinin de artık sizi sevmeye başlamasıdır. Bu sevgi aşka dönüşecektir. Sonrasında hep sizin yanınızda olmak isteyecek, bu evlilik sonucuna kadar devam edecektir.

Aşk Büyüsü Deneyenler

Aşk Büyüsü Deneyenlerin Karşılaştığı Olumsuz Sonuçlar

Her ne kadar olumlu bir durum için yapılsa da aşk büyüsün pek çok yan etkisi de bulunmaktadır. Bu yan etkileri bu uygulamayı deneyip görenler aşağıdaki şekilde söylemektedir. Aşk büyüsü deneyenlerin karşılaştığı olumsuz sonuçlar içerisinde hem fiziki hem de zihinsel etkiler bulunur.

Bu etkilerden biri zihinsel olarak doluluk olmaktadır. Yapılan kişi nasıl cümle kuracağını kime cevap vereceğini unutabilir. Kendini sürekli yorgun hissedebilir. Bu yorgunluk hastalık başlangıcı gibi algılanabilir.

Bir diğer etki ise iştahsızlık olmaktadır. Oldukça çok yemek yeme de görülebilir. Önceden ne kadar iştahlı ise tam tersi iştahsızlık; önceden ne kadar iştahlı ise tam tersi iştahsızlık görülmektedir.

Uykuda düzensizlik ise diğer aşk büyüsünün olumsuz etkisi olmaktadır. Aşk büyüsü deneyenler  uyku düzeninin değiştiğini de söylemektedir. Ya çok uykulu olunmakta ya da göze hiç uyku girmemektedir. Bu da stres etkisini tetiklemektedir. Yani bir diğer etki ise sinirli ve stresli olunması olmaktadır.

Burada olduğu gibi sadece büyü yapılan kişi değil yapan kişi de bazı olumsuz sonuçlar ile karşılaşabilir. Yukarıda sayılan sonuçlar her iki taraf içinde geçerli olmaktadır.

Aşk Büyüsü Deneyenlerden En Çok İşe Yarayan Büyü Tavsiyesi

Yapılan bu tür uygulamalar kişiden kişiye değişmektedir. Kimi bir ritüelden memnun kalırken başka biri ise bu ritüelde fayda görememektedir. En çok karşılaşılan ve en çok memnun olunanlar da bulunmaktadır.

Aşk büyüsü deneyenler en çok işe yarayan büyü tavsiyesi içerisinde resimli büyü yer almaktadır. Burada aşık olunan yani büyü yapılan kişinin bir resmi ya da temsili çizimi kullanılır. Oldukça basit olmakta ve malzemeleri de temin aşamasında sıkıntı olmamaktadır.

Bir diğer en sık kullanılan türü ise tesbih çekilen yani Esma ile uygulanan olmaktadır. Burada belirli sayıda Esma belirli sıra ile ve belirli kurallar çerçevesinde uygulanır. Yapım sırası oldukça önemli olmaktadır.

İp ile yapılan aşk büyüsü ise en çok uygulanan ve etkisi en çok görülen türlerin arasında yer almaktadır. Burada ipe belirli sayıda düğüm atılır. Düğüm atarken, düğüm atmadan önce ve sonra yapılması gerekenler ve okunması gereken dualar bulunmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ