7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Büyüsü İçin Neler Gereklidir?

  • Aşk Büyüsü İçin Neler Gereklidir? için yorumlar kapalı
Aşk Büyüsü İçin Neler Gereklidir?

Aşk büyüsü yapmak isteyenler, bunun için gerekli olanları merak eder. Aşk büyüsü için neler gerekli merak ediyorsanız, sizlere bu yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz. 

Aşk Büyüsü İçin Neler Gereklidir?

Değerli kardeşlerim, aşk büyüsü yapmak isteyen kardeşlerimiz için bir yazı kaleme alalım dedik. Ortaya bu çalışma çıktı. Aşk büyüsü için gereklilikler kısmına geçmeden önce şu hatırlatmayı yapmak istiyoruz. Kardeşlerim, aşk büyüsünü tek başına yapmaya kalkışmak, ciddi ve tehlikelidir. Büyüyü yapmak isterseniz ehil medyumlarla görüşmelisiniz. Ehil medyum kimdir diyorsanız, aşağı kısımda yer alan başlığı okumanızı tavsiye ederiz. 

Şimdi dilerseniz, aşk büyüsü için gerekliliklere bakalım. Aşk büyüsü, insanların birbirlerini sevebilmeleri, platonik aşka karşılık alabilmek için yapılır. Aşk büyüsünde kullanılan objeler haricinde, diğer gerekliliklere bakalım.

Profesyonel Hoca Gerekli?

Aşk büyüsü yapmak için profesyonel bir hoca olmazsa olmaz. Büyüyü yapabilecek hocanın belli vasıflarının olması muhakkak. Örneğin, dualarla çalışma yapabilen biri, size çok daha fazla yardımcı olabilir. Bunun yanında, gideceğiniz hoca mutlaka olmalıdır. Sizlere medyum Seyfullah hocayı bu anlamda rahatlıkla önerebilirsiniz.

Profesyonel hoca seçimi yapmak, büyünün tesirinin daha iyi olması değil, yapılan işlemde olumsuz sonuç almamaktır. Kendi başınıza yapacağınız çalışma sonuç vermeyecektir. Ayrıca, kara büyü işlemini ister kendiniz ister hocalara yaptırmanız durumunda, muhakkak size geri dönecektir.

Dualar Gerekli Mi?

Aşk büyüsü yapmakla dua arasındaki bağı merak ediyor olabilirsiniz. Değerli kardeşlerim, büyülerin büyük bölümü dualarla yapılır. Ak büyülerde ilahi dualar tercih edilir. Aşk büyüsünde kullanılacak duaların mutlaka ak büyü için ilahi kaynaklı olması gereklidir. Aşk büyüsü yapmak istiyorsanız, bu ayrıntıyı mutlaka bilmelisiniz. Aşk büyüsü için dua mutlaka sizlere yardımcı olacaktır.

Aşk Büyüsünde Kullanılacak Malzemeler?

Aşk büyüsü için gerekli malzemeler büyü işlemlerini yapmak için kullanılır. Kara büyülerde, genellikle insan ve hayvan uzuvları, mezar toprağı tercih edilir. Ak büyülerde durum tamamen farklıdır. Ak büyü çalışmaları kalem ve kağıtla yapılmaktadır.

Kalem

Aşk büyülerinde kalemler kesin olarak tercih edilir. Kalemlerle dua yazıldığını söyleyebiliriz. Aşk büyüsü için malzeme listesinde kalem mutlaka bulunur.

Kağıt

Kağıt, duaların yazılması için tercih edilir. Muska ve vefk çalışmaları yapıldığında, kağıdın kullanılacağını söyleyebiliriz. 

Değerli kardeşlerim, gördüğünüz gibi ak aşk büyülerinde kullanılan malzemeler son derece kolayca bulunabilir. Yapılacak çalışmaların çok daha etkili olduğunu söylememiz de mümkün. Bu yüzden işlemlerin bunlarla yapılması gerekecektir.

Aşk Büyüsü İçin Manevi Varlıklar Gerekir Mi?

Sevgili kardeşlerim, manevi varlıklar insan bedenine zarar verme niyetli olan kara büyülerde tercih edilir. Aşk büyüsünde kullanılan manevi varlıkların, tümü iradeye hüküm eder. Kötü niyet taşımayan aşk büyülerinde, manevi varlıklara gerek duyulmaz. Bunlar asla kullanılmaz. Aşk büyüsü için manevi varlıklar, sadece kötü niyetlerle yapılan tılsımlar içerisinde kullanılır.

Aşk Büyüsünde Gidilecek Medyum Hoca?

Sevgili kardeşlerim, aşk büyüsü yapmak için profesyonel hocanın gerekli olduğunu söylemiştir. Aşk büyüsü için medyum hoca profesyonel olmanın yanında, bilgili ve ilmi bilgileri olan birisi olmalıdır. Gidilen medyum hocanın hassas yapıda olması, kendini tanıyor olması ve Allah’a imanında eksiklik olması gerekir. Aşk büyüsü yapmak için gidilecek medyum hocanın özellikleri şu şekilde olmalıdır.

– Kendini bilen, sevgi dolu ve insanlara değer veren birisi olmalı. İnsana değer vermeyen birisinin, size yardım etmesi mümkün olmaz.

– İşini bilen, ehil, gerçekçi ve geçmişi ortada olan hocalara danışmalısınız. 

Eğer gerçek, insana değer veren hoca arayışındaysanız, sizlere tavsiyemiz, medyum Seyfullah hocayla iletişim kurmanız olacak. Kendileriyle iletişim kurup, her türlü isteğinizi belirtebilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ