7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Büyüsü ile Büyülenmek

  • Aşk Büyüsü ile Büyülenmek için yorumlar kapalı
Aşk Büyüsü ile Büyülenmek

Aşk Büyüsü ile Büyülenmek

Aşk büyüsü asırlardır aşıkların derdine derman olan çok güçlü bir uygulamadır. Ortaya çıkış tarihi net olarak bilinmese de yapılan araştırmalarda Eski Mısır ve Babil dönemlerinde aşk büyüsü yapıldığı görülmektedir. Farklı farklı şekillerde uygulanabilen aşk büyüsü bazen basit tariflere sahip olsa da her zaman işin ehli medyum hocalarca yapılmalıdır. Bunun sebebi ise büyü yapılırken çok güçlü duaların okunması ve ruhani varlıklardan yardım alınmasıdır.

Kadim büyü kitaplarında aşk büyüsünün kara büyü ve ak büyü olarak yapıldığı görülmektedir. Her ne kadar ak büyü olarak yapılsa da aşk büyüsü yapılan kişide irade dışı davranışlara sebep olduğu için hayatlarını olumsuz olarak etkileyebilmektedir. Bu sebeple büyü yaptırmak isteyenler öncelikle büyüyü yaptırmak isteyip istemediklerine karar vermeli ve iyi medyum hoca bulmalıdırlar.

 

Aşk Büyüsünün Etkileri

Aşk büyüsü eğer doğru tılsımlar ve alanında uzman medyum hocalar tarafından yapıldıysa kesinlikle etki göstermektedir. Etkileri her kişi de aynı olmasa da çoğu zaman benzer etkiler görülebilmektedir. Çeşitli malzemeler kullanılarak yapılan aşk büyülerinin tutma zamanı büyünün türüne göre değişse de genel olarak 2-3 hafta içerisinde etkilerini göstermeye başlamaktadır.

Aşk büyüsü daha çok kadınlar tarafından erkeklere yaptırılsa da aslında kadınlara yapılan aşk büyüleri de azımsanmayacak kadar çok sayıdadır. Büyülenmiş kişi büyü etkisini göstermeye başladıktan sonra olduğundan çok daha farklı davranışlar sergilemeye ve karşı tarafa farklı duygular beslemeye başlamaktadır. Daha önceden büyüyü yaptıran kişiye nefret duygusu beslese dahi işin ehli medyum hocaların yaptığı aşk büyüsü sonrasında büyülenen kişi karşı tarafa aşık olmaktadır.

 

Aşk Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Aşk büyüsü gerek iyi niyetli olarak iki kişinin birleşmesi adına gerekse başkalarına zarar verip yuvalarını yıkmak amacıyla yaptırılabilir. Aşk büyüsü en çok platonik aşıklar tarafından tercih edilmektedir. Aynı zamanda sevgililer, nişanlılar ya da evli kişiler de aşk büyüsü yaptırabilirler.

Evli ya da bekar fark etmeksizin aşk büyüsü kadın ve erkek tarafından yaptırılarak büyülenen kişinin kendilerine aşık olmasını sağlar. Ayrıca intikam alma amacıyla da aşk büyüsü uygulanabilmektedir.

 

 

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ