7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Büyüsü ile Mutlu Olanlar

Aşk Büyüsü ile Mutlu Olanlar

Aşk büyüsü ile mutlu olanlar hakkında merak edilenleri yanıtladık. Aşk Büyüsü, Arapça adı ile El Hub, en etkili ve kalıcı büyü çeşitlerinden biridir. Aşk büyüsü kişinin hem kendi içindeki sevme kapasitesini hem de karşı cins tarafından sevilme kapasitesini artıran bir büyüdür. Bu büyü sayesinde kavuşamayanlar kavuşur ve evlenemeyenler evlenir. Bu makalede Aşk büyüsünün akıbeti yani sonuçları anlatılmaktadır.

Aşk Büyüsü ile Mutluluk Mümkün Mü?

Aşk büyüsü, uzman bilgisi gerektiren girift ve iç içe bir dizi ritüelin birleştiği büyü türüdür. Bu büyüde kişilerin doğrudan bilinç altına inerek aradaki engelleri kaldırmaktadır. Dolayısıyla kişinin kendisinin bile farkında olmadığı engelleri kaldırarak tüm fizyolojisinde zihninde ve Ruhunda bir rahatlama sağlanmaktadır. Her için karşı cinse de aynı işlem uzaktan telepatik olarak uygulanmaktadır. İşlemin sonunda iki ruh birbirine doğru çekilmektedir. En sık yapılan aşk büyüleri aşağıda listelenmiştir.

 • Taşlarla yapılan aşk büyüsü
 • Toprakla yapılan aşk büyüsü
 • Ateşle yapılan aşk büyüsü
 • Bitkilerle yapılan aşk büyüsü
 • Temas büyüsü
 • Genel Aşk ritüelleri

Aşk büyüsü ile mutlu olanlar oldukça fazladır. Büyü yaptırmayanlar için mutluluk her zaman inişli çıkışlıdır. Her zaman baştaki etkenlere bağlıdır ve değişmektedir. Kendini bir gün çok mutlu hissederken ertesi gün hüzünlü hissedebilir. Ancak aşk büyüsü yaptıran kişiler mutluluğu kalıcı ve daimi olarak hissederler. Onların mutluluğu dıştaki problemlerden farklı sorunlardan etkilenmez. Kalıcı olarak içlerinde bir huşu huzur ve mutluluk sevgi aşk duygusu hissederler. Tabii ki hayatın doğal akışı içerisinde bazı sorunlar olabilir.

Zaman zaman ekonomik problemler vesaire değişik nedenlerden dolayı veya ölüm gibi kayıplardan dolayı üzüntüler olabilir. Ancak her türlü ve en zorlu problemler de bile kişiler aralarındaki bağ ve mutluluğu hiçbir zaman kaybetmezler. Bu duygu onlara güç verir. Her türlü zorluğun üstesinden rahatça gelebilirler. Kişiler, bu isteğini dile getirdikten sonra medyum, o kişi için en doğru olan büyüyü seçip yapmaktadır.

Aşk büyüsü ile mutlu olanlar

Aşk Büyüsü ile Mutlu Olanlar ve Yorumları

Aşk büyüsü ile mutlu olanların sayısı oldukça fazladır. Binlerce kişi arasından seçtiğimiz Beş kişinin yorumu, kendilerinin rızası ile soyadlarını açık etmeyecek biçimde paylaşılmıştır.

 1. Seda K. M. İzmir

Ben de iki kez nişan bozmak zorunda kaldım. 32 yaşındayım. Annemler artık benden ümidi kesmişti. Ama aşk büyüsü imdada yetişti, hayatımda ilk kez bu kadar uzun süren bir ilişkim oldu ve geçen ay evlendik. Çok mutluyuz.

 • Mustafa A. İstanbul

Aşk konusunda hep şansız oldum. 42 yaşındayım, kıdemli memurum. Param pulum var, evim var. Ama aşk olmadı işte.  İnternetten tanışayım dedim, olmadı. İş yerinden olmadı. Annem de torun diye tutturuyordu. Aşk büyüsü yaptırdım. İnanır mısınız, ertesi hafta iş yeri görevlendirme ile Ankara’ya yolladı. Orada hayatımın aşkını buldum. Nişanlıyız, çok mutluyuz. Nasipse ay sonunda evleniyoruz.

 • Rıza S. Gümüşhane

Aşk büyüsü yaptırdım, hayatım değişti. 34 yaşındayım. Kendimi sanki dünyanın en şanslı erkeği gibi hissediyorum.

 • Mehmet A. Z. Ankara

Ön yargılı olmayın. Ben 45 yaşında bu büyü sayesinde evlenip mutluluğu buldum. Siz de mutlu olun.

 • Nurcan B. Ş. İstanbul

Önceleri hiç böyle şeylere inanmazdım. Ama arkadaşımın tavsiyesi ile yaptırdım. İlk dakikalardan itibaren göğüs kafesimde bir ferahlık hissettim. Ayrılmak zorunda kaldığımız sevgilim de aynı şeyi hissetmiş, sonradan öğrendim. O anda beni aradı. Şimdi 6 yıldır evliyiz. 2 de çocuk var, çok mutluyuz, şükürler olsun. Allah medyum beyden razı olsun.

Aşk büyüsü ile mutlu olanlar, kalıcı mutluluğa sahip olmaktadır ve ilişkilerde birbirlerinin kıymetini bilerek değer vermektedirler.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz