7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Tarifi

  • Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Tarifi için yorumlar kapalı
Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Tarifi

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Tarifi

En eski büyüler arasında şüphesiz aşk büyüsü gelir. Çağlardan bu yana İnsanların en çok istedikleri arasında her zaman sevdiği kişiyle bir araya gelmek yatar. Ayrıca bunun hayat boyu sürmesini arzu edenler aşk büyüsünü tercih eder. Böylece aşklarına bozulmayacak bir kilit vuran birçok insan, mutlu ve huzurlu bir yaşama doğru uzanır. Tabii bunu gerçeğe dönüştürebilmek için doğru Medyum hocalardan yardım almak en önemli husustur.

Aşk Büyüsü Nedir?

Karşılıklı sevgiyi daha perçin hale getirmek ya da platonik aşkı sevgiye dönüştürmek amaçlı yapılan tılsımlar, aşk büyüsü nedir sorusunun cevabını vermektedir. Özellikle Hz. Adem zamanında yaşanan Habil ve Kabil olayından bu yana, aşk her zaman insanların en önemli duyguları arasında yer almıştır. Bu duyguları kontrol edebilmek ve kişinin sevdiği ile hayat boyu mutlu bir yaşam sürebilmesini sağlamak için, insanlar aşk büyüleri konusunda medyumlardan yardım almaktadır.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aslına bakılırsa aşk büyüsü nasıl yapılır sorusuna karşılık birçok farklı yöntemin bulunduğunu dile getirmek mümkün. Bunların bazıları evde yapılır bazıları ise medyum hocalar tarafından ele alınır. Ancak kalıcı bir aşk hikayesi oluşturmak ve bunu daha güçlü hale getirebilmek için, vefk ile beraber başka varlıklar sürece girer. Bu yüzden aşk büyüsünün kontrolü için mutlaka gerçek medyumlardan yardım almak gerekmektedir.

– Öncelikle kişiye ait olan bir eşya, saç teli veya kıla ihtiyaç vardır.

– Ardından mumlarla çeviri karanlık bir oda içerisinde, medyum hoca gizemli sözcükler ve tılsımlar ile dualar üzerinden Esma-ül Hüsna okuması gerçekleştirir.

– Okuma yapılan eşyalar dikkatli bir şekilde bir beze sarılır ve toprağa gömülür.

– Büyü etkisini gösterdiği andan itibaren bez topraktan çıkarılır ve içindekiler çevreye savrulur.

Aşk Büyüsünü Kimler Yapar?

Kadim çağların en güçlü büyüleri arasında aşk büyüsü gelmektedir. Bu yüzden her ne kadar kişisel olarak evde aşk büyüsü yapılsa dahi, yine de bu büyünün doğru ellerde gerçeğe dönüşmesi büyük bir öneme sahiptir. Mutlaka aşk büyüsünü kimler yapar sorusuna hitaben gerçek medyumların süreci ele alması gerektiğini söylemek mümkün. Böylece özellikle süreç içerisinde yer alan vefk ile beraber başka varlıklar kontrol altında tutulabilir.

Aşk Büyüsünün Belirtileri

Farklı yöntemler üzerinden bu tılsım etkisini göstermeye başladıktan sonra aşk büyüsünün belirtileri ortaya çıkar.

– Büyüden etki eden kişi uykusuzluk çekmeye başlar.

– Ter içinde uyanır ve kabuslar görür.

– Sürekli olarak büyü yaptıran kişiyi düşünmeye başlar.

– Çevresindeki insanlar değiştiğini söylese dahi bunu kesinlikle kabul etmez.

 – İradesi bütünüyle kırılır ve büyü yaptıran kişiye büyük bir aşk besler.

Aşk Büyüsü Neden Yapılır?

İnsanlar birçok farklı sebepten dolayı aşk büyüsünü yaptırabilmektedir. Ancak bu büyüden faydalanmak isteyen insanlar aşk büyüsü neden yapılır merak ediyor.

– Platonik olan aşkları karşılıklı sevgiye dönüştürmek için ele alınır.

– Araları bozulan çiftlerin yeniden güçlü bir bağ ile birleşmeleri için gerçekleştirilir.

– Hayat boyu sevginin bozulmaması için koruma duvarı olarak yapılır.

– Yakın zamanda nişanlanmak ya da evlenmek için kişinin iradesi etki altına alınır.

 Aşk Büyüsünün Süresi

En çok merak edilen konular içerisinde aşk büyüsünün süresi geliyor. Yönteme bağlı olarak aşk büyüsünün ne kadar süreceği değişkenlik göstermektedir. Bazı kadim büyüler hayat boyu devam eder ve bozulmaz. Bazı aşk büyüleri ise geçicidir ve mutlaka etkisinin sona ermesi ile yeniden medyum hocalardan yardım almak gerekir.

Aşk Büyüsü Bozulur mu?

Kadim kitaplardan günümüze kadar gelen ve çok güçlü bir tesire sahip olan aşk büyüsü bozulur mu sorusuna, bunun kolay kolay yapılamayacağını söylemek gerekir. Ancak imkansız olmadığını ve gerçek medyumlar tarafından olabileceğini de dile getirmek mümkün.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ