7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

  • Aşk Büyüsünün Etkileri Nelerdir? için yorumlar kapalı
Aşk Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Kendinize birini aşık edebileceğiniz aşk büyüsünün etkileri tam olarak nelerdir? Aşk büyüsü nedir ? Kimler tarafından yapıldığında daha etkili olur. Aşk büyüsü, hakkında öğrenmek istediğiniz ne varsa bu yazının içerisinde bulabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Nedir?

İki kişinin birbirine sevmesi için yapılan büyüye aşk büyüsü denir. İnsan doğası aşka açıktır. Aşksız yaşamak, mümkün olmadığı için insanlar etkilendikleri, beğendikleri kişilere aşık olurlar. Aşık olunan kişiler, aşık olan kişiye bakmadığında, ona karşı bir şey hissetmediğinde, reddedilme olur. Bu durumda aşık olan kişinin dünyası başına yıkılabilir. Dertlenir. Aşk büyüsü ise sorunu ortadan kaldırmak, karşıdaki kişinin de karşılık vermesini sağlamak için yapılan tılsımdır. Tılsım medyuma gidilerek yapılır. İşlem bittiği zaman, aşk tılsımı etkilerini yavaş yavaş göstermeye başlar. 

Aşk büyüsünün etkileri tam açıklayabilmek için öncelikle aşk büyülerinin çeşitleri nelermiş onlara bakalım. Değerli kardeşlerim, aşk büyüsü çeşitleri oldukça fazladır. Genellikle yapılma nedenleri bir olsa bile, birbirinden farklı tılsımlar kullanılabilir. Örneğin, hüddam çağrılarak yapılan büyüler olduğu gibi daha hafif büyüler de söz konusudur. Papaz büyüsüyle aşk büyüsü yapılabilir. Bunun yanında mum büyüsüyle sevilen kişi aşık edilebilir. Aşk büyüsünün çok çeşitli olması nedeniyle, etkilerinin de daha ağır olabilmesi öz konusudur. İşte aşk büyüsü yapıldıktan sonra görülebilen en yaygın etkilerine bir bakalım.

Aşk Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Tarih boyunca aşka çok fazla değer verildiğini hepimiz biliyoruz kardeşlerim. Takas usulu kullanıldığı zamanda, paraya geçildikten sonraki devirde aşk değerini kaybetmemiştir. Nitekim zenginliği aşktan daha değerli görenler, mal ve şan sahibi olduktan sonra, aşkı elde edemedikleri için pişman olduklarını dile getirmişlerdir. Olmayınca boşluk oluşturan, olunca da insanı dertlendiren aşk, insanı baştan sona tesiri altına alır. Aşk büyüsü ise aşık olunan kişinin, karşılık vermemesi sonucunda yapılır. Aşk büyüsü etkileri konumuzda insana neler yaptığınız öğrenmeye çalışacağız. 

Aşk büyüsü etkisi neymiş, gelin beraber göz atalım kardeşlerim.

  • Aşk büyüsünün tesirinde kalmış bir bireyin, gözlerine perde iner. Büyüyü yaptırmış olan kişiye aşık olur. Ondan başkasını düşünemeyecek kadar farklı bir hale bürünür. Hayat hengamesi içerisinde dalgınlaşır. 
  • Aşk büyüsü etkilerine baktığımızda, kişinin karakterini değiştirdiğini görebiliriz. Karakter değişikliğinden bahis, kişinin normal halinde farklı bir kişiye dönüşmesidir. Örneğin, ilk sevdiği şeyleri, sonradan sevmeyebilir. Yemek istediği yemek sonrasından ona güzel gelmeyebilir.
  • Aşk büyüsü tesirini gösterdikten sonra, sevdiğiniz ayaklarıyla sizler için gelir. Sizi daha önce reddetmişse bunun için üzgün olduğunu fark edebilirsiniz. Onun için dünyadaki en değerli kişi siz olursunuz. Onunla evlenmek istediğinizi söylediğinizde, düşünmeden evet diyecektir. 
  • Aşk büyüsünün etkisi bazı durumlarda kişinin hayatını farklı anlamlarda etkileyebilir. Örneğin kişinin, kabuslar görmesine, sorunlar yaşamasına sebep olabilir. Bu tamamen, tercih edilmiş olan aşk büyüsüyle alakalıdır. Etkili bir aşk büyüsü tercih edilmişse, kişi sorunlar çekebilir.

Aşk büyüsünün etkileri bu şekilde gelişebilir. Ancak dediğimiz gibi bu tamamen kişinin tercih ettiği büyüye göre değişir. Ağır bir büyü tercih edilmişse, kişinin bundan daha fazla etkilenmesi söz konusudur. Aşk büyüsü belirtileri ise genellikle etkilerle aynıdır.

Aşk Büyüsü Neden Yapılır?

Aşk büyüsünün yapılma nedeni, elbette karşıdaki kişiyi kendine sırılsıklam etmektir. Fakat bu büyü sevilen kişi haricinde, sevgili ve eşler tarafından yapılabilir. Sevgili terk etmişse veya sizinle birlikte olmaktan korkuyorsa, aşk büyüsüyle geri gelebilir. Eşler de bu büyüye başvurarak, gerek kocalarının gerekse karılarının kendilerini daha fazla sevmesini sağlar. Bu açıdan bakıldığı takdirde, sadece belli bir amaç için yapılmadığı görülebilir. Aşk büyüsü neden yapılır diyen kardeşlerim, bu tamamen sizin niyetinize ve derdinize göre değişir diyebiliriz. 

Aşk Büyüsünü Kimler Yapabilir?

Aşk büyüsü, medyumlar tarafından yapılmaktadır. Büyü kendi içerisinde gizemlere, bilgiye ihtiyaç duyduğu için ehil hocanın bunu yapması gereklidir. Eğer büyü bu kişiler tarafından yapılmazsa, ne yazık ki yukarıda bahsettiğimiz etkiler gösteremeyecektir. Bu nedenle Aşk büyüsünü kimler yapar sorumuza kesinlikle medyumlar cevabını verebiliriz. Peki, hocam bazı basit aşk büyüleri evde yapılamaz mı dediğiniz der gibiyim. Değerli kardeşlerim, öncelikle basit aşk büyüsünün olmadığını sizlere belirtmek isteriz. Basit bir büyü yoktur. Fakat evde yapılıp yapılmayacağı tamamen size bağlıdır.

Eğer kendinizi büyüler konusunda geliştirmişseniz ve yaptığınızda etkili olacağını düşünüyorsanız elbette yapabilirsiniz. Fakat kardeşlerim, lütfen ehil olduktan ve bu konuda gerçekten bilgi sahibi olduktan sonra yapın. Eğer yeterli bilginiz olmadan gerçek büyü yapmaya kalkışırsanız, Allah korusun sorunlar yaşayabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Bozulabilir Mi?

Değerli kardeşlerim, aşk büyüsüne maruz kalıp, bunu bozmak isteyenler için buradan birkaç bilgi vermek istiyoruz. Aşk büyüsünün yapılma sebepleri birbirinden farklıdır. Örneğin, karşınızdaki kişi sizi çok sevdiği için ak bir aşk büyüsüne başvurmuş olabilir. Bunun dışında size bu büyüyü yapan kişinin niyeti daha kötü de olabilir. Bunu anlamanın yolu, medyuma görünmektir. Ancak büyüdeki belirtiler genellikler birbirlerine benzerler. Yani ak veya kara büyü ile yapılan aşk büyüsünün etkileri aynı olabilir. Peki aşk büyüsü yapan hocalar büyüyü aynı şekilde bozabilir mi?

Evet kardeşlerim. Büyüyü yapanlar, aynı biçimde bozabilme yeteneğine sahiptirler. Sadece büyüyü yapanlar değil, ehil olan tüm medyumlar aşk büyüsünü bozabilir. Medyum hocamız, aşk büyüleri bozma anlamında adeta bir usta gibi davranır. Büyünün etkisi altında kalan kimseye, çeşitli çalışmalarla yardımcı olabilir. Aşk büyüsünün etkilerinin altında kaldığınızı düşünüyorsanız, hocamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Hocamız derdinizi baştan sona dinleyerek, nasıl bir yol izleneceğine karar verir. Daha sonra Allah’ın izniyle büyü bozulmuş olur. Büyü bozulduktan sonra, rahat bir nefes alarak hayatınıza devam edebilirsiniz. Dilerseniz, hocamızdan büyüden korunma için yardım alabilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Bazı Çeşitleri

Değerli kardeşlerim, hatırlarsanız sizlere aşk büyüsünün çeşitlerinin fazla olduğunu aktarmıştık. Şimdi o çeşitlerin neler olduğuna bakalım. 

Kara Büyü Gurubundaki Aşk Büyüleri

Papaz Büyüsü: Papaz büyüsü, en ağır aşk büyüsüdür. Yapıldıktan sonra karşıdakini sudan yemekten bile kesebilir. Onu uykusuz bırakabilir. Kabuslar görmesine neden olabilir. Körü körüne size onu aşık ederi.

Domuz Yağıyla Aşk Büyüsü: Domuzun yağı kullanılarak yapılan bu büyüde, karşınızdaki şahıs, size çok kısa süre sonra aşık olacaktır. Domuz yağı büyüsü de papaz büyüsü gibi ayırma için de yapılabilir. 

Ak Büyü Gurubundaki Aşk Büyüleri

Vefk ile Aşk Büyüsü: Vefk çalışması yapılarak yapılan aşk büyüsü, kişinin üzerinde tatlı bir etki bırakır. Etkisi vefkin amacına göre değişse de genellikle, karşıdakine zarar vermez.

Mum Büyüsüyle Aşk Büyüsü: Aşk büyülerinden birisi de mum ve çeşitli tütsüler kullanılıp yapılmakta olan büyüdür. Bu tılsım bir taraftan karar büyü sayılabilir. Ancak etkileri karşınızdakini yormayacaktır. Yinede size deli gibi yanmasını sağlar. 

Aşk büyülerinin yapılış şekilleri de tıpkı çeşitleri gibi farklı olabilir. Siz hangisini isterseniz gerçek olan medyumlar onu yaparlar. Dilerseniz dertlerinizi medyum hocamıza anlatabilir, kendisinden görüş alabilirsiniz. Medyum hocamız, dünyada bulunan sayılı birkaç kaliteli medyumdan birisidir. Çok yoğun şekilde çalıştığından, kendisiyle hemen görüşme talep edebilirsiniz. Bunun için sitemiz üzerinden kendisiyle iletişim kurabilirsiniz kardeşlerim.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ