7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Büyüsünün Zararları

  • Aşk Büyüsünün Zararları için yorumlar kapalı
Aşk Büyüsünün Zararları

Aşk büyüsüne başvurmak isteyen veya aşk büyüsü yapılmasından şüphelenen kişilerin en fazla merak ettiği konular, aşk büyüsünün zararlarıdır. Bağlama büyüleri arasında bulunan aşk büyüleri, bilindiği üzere en sıklıkla başvurulan manevi yöntemler arasında bulunmaktadır.

Aşk Büyüsünün Etkileri 

Yapılışı çok değişse de, aşk büyülerinin etkileri genelde ortak sonuçlar ortaya çıkarır. Aşk büyüsünün yönlendirildiği insanların üzerindeki etkiler, genel olarak şunlardan oluşmaktadır: 

Büyüye maruz kalan kişiler sürekli sevdiğini yanında görmek isterler. 

– Aşk büyüsünün etkisinde olan kadınlar ya da erkekler; sevdiği kişi için maddi, manevi tüm imkanlarını seferber eder. Tüm mal varlığını, sevdiğinin mutlu olması için; pul gibi harcayabilecek kadar gözü kararır. 

– Büyüden etkilenen kadınlar ile erkekler; tüm ruhsal, bedensel benliklerini karşılık beklemeden sunacaktır. 

Aşk büyüsü etkisindeki kişi; sevdiği kişinin dışındaki arkadaşlarını, ailesini ve çevresinde bulunan kişileri önemsemez. Sadece bir tek sevdiği kişinin mutluluğu için hareket eder. 

– Aşk büyüsünün etkilediği kişi, rüyalarında dahi hep sevdiği kişiyi görür. 

– Aşk büyüsünün yönlendirildiği kişi; sevdiği kişi ona kötü davranarak, onun sevgisini kullansa dahi; hoşnutluk duyacaktır. 

Aşk Büyüsü Neden Zararlıdır? 

Genel olarak, internet üzerinde; aşk büyüsünün zararları konusunda, çok ılımlı yaklaşıldığı görülmektedir. Fakat, aşk büyüsü; insanların hayatını tamamen kaydıracak şekilde, oldukça zararlı sonuçlar ortaya koyabilir. Bu büyü, zamanla; çok tehlikeli bir büyü hâline gelebilmektedir. 

Aşk Büyüsünün Olası Sonuçları 

Esasında kişinin aşkına karşılık bulabilmesi ve sevdiği kadar karşıdan sevgi görebilmesi gibi masum sebeplere dayanılarak, aşk büyüsü yapılır. Lakin ne yazık ki, bu büyü; hiç fark edilmeden çok büyük etki ve zararlara da neden olabilmektedir.

Büyülerin ciddi bir iş olduğu, kesinlikle unutulmamalıdır. Bu nedenle, gizli ilimler ile ilgili bilinmesi gerekli tüm bilgilere hakim olunması şarttır. Bu alanda birçok kez büyü icra edilmesi de, çok tehlikeli olacaktır. 

Aşk Büyüsü Ne Tip Zararlı Belirtilerde Kendini Gösterir? 

Aşk büyüsünün zararlı olmasında en büyük sebep olarak, aşk büyüsü belirtileri gelir. Aşk büyüsünün, kadınlar veya erkekler üzerinde; evli veya bekar olmaları da fark etmeksizin belirtileri olur. Bu göstergeler, hem psikolojik hem de fiziksel tipte belirtiler olabilmektedir.

Her ne kadar büyülerin birçok çeşidi olsa da, bu tipteki manevi uygulamalar ile ortaya çıkan neticeler; genellikle birbirleriyle benzerlik göstermektedir. Hiç akla gelmeyecek belirtiler ile, aşk büyüleri etkisini gösterebilir. 

Aşk Büyüsünün Belirtileri 

Aşk büyüsünün belirtileri, şu şekilde açıklanabilir: 

– Kişinin bulunduğu ortamdan sürekli olarak kaçma isteğinde olması 

– Sevdiği ya da aşık olduğu kişi dışında, tüm diğer insanlarla iletişim kurmayı tamamen kesmesi 

– Ailesini veya arkadaşlarını değersiz görüp; kendi hayatını, çıkarlarını ikinci plana atması ve de sevdiği kişinin etrafında pervane olması 

– Etkilenen kişinin gözlerinde kızarıklıkların görülmesi 

– Hiçbir fiziksel işle uğraşmasalar bile sürekli yorgun olması ve dinlendiğinde bile kendini yorgun hissetmesi 

– Uykuya dalmakta güçlük çekmeleri ve rüyalarında çoğunlukla, aşık oldukları kişiyle bir şeyler yaptıklarını görmeleri

– Sürekli kabus veya kötü rüya görmeleri 

– Algılamada veya zekayı kullanmada problemler yaşamaları ile büyünün tesiri altındaki kişilerin gitgide aptallaşması 

– Hafıza bozukluğu veya çok yakın zamana dair şeyleri dahi hatırlamada güçlük çekme sorunları 

Aşk Büyüsünün Etkileri Kalıcı Mı Olur? 

Aşk büyüsünün etkileri, Manevi ilimler ve de uygulamalar üzerinde deneyim sahibi olan medyum hocaların icra ettikleri aşk büyüleri, çoğunlukla kalıcı etkilere sahiptir. Fakat, büyülerin; yine birtakım ritüeller yapılarak, ileride tekrar bozulması da mümkün olmaktadır. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ