7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Muskası Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Aşk Muskası Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Aşkta şansı bir türlü tutmayanların başvurduğu bu yöntem oldukça başarılıdır. Peki aşk muskası nedir hangi şekilde yapılır. Aşk muskası hakkında bilmek isteyeceğiniz her detayı yazımızda sizlerle paylaşıyoruz.

Aşk Muskası Nedir?

Muska yazdırma işlemleri, oldukça eski dönemlere dayanır. Aşk muskası yaptıran kişiler, genellikle platonik aşk mağdurlarıdır. Sevdikleri kişinin de karşılık vermesi neticesinde yapılan muskalar, doğru elde yapıldığı zaman etkili sonuçlar gösterir.

Aşk muskası sadece birinin aşık olması için değil, eşlerin birbirleriyle daha çok mutlu olabilmesi için de yapılır. Aşk muskası yapan medyum ile sizler de sevdiğiniz kişiyi etkileyebilir, onu kendinize döndürebilirsiniz. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız, okumaya devam ediniz.

Aşk Muskası Nasıl Yapılır?

Esasında aşk muskasının yapılış aşamaları bir tanedir. Buda kağıda kalemle tılsımlı duaların yazılmasıdır. Tılsımlı dualar belirli kural hesaplamaları yapılarak yazılır. Dua yazıldığında aşık olunması istenen kişinin bilgileri mutlaka yer almalıdır. Aşk muskası yapmak istiyorum diyenlerin karşıdaki kişinin bilgilerini yanına alması zorunludur.

Aşk muskası, çeşitli geometrik şekiller çizildikten sonra yapılır. Dualar genellikle daireler etrafında yazılır. Dairenin içerisinde aşık olunması istenen kişinin isim bilgileri eklenir. Muska çalışması bittikten sonra karşıdaki kişiye bu bir şekilde yedirilmeye çalışılır. Genellikle su tercih edilirken, bazen yemeklere katılması söz konusu olabilir. Yine medyum hoca isterse eğer kişi bunu sevdiği kişinin elbiselerine koymalıdır.

Aşk Muskasının Etkileri Neler?

Değerli kardeşlerim, çok merak edilen bir konuda aşk muskası etkiler neler şeklinde sorulan sorudur. Aşk muskasının esasında etkileri çok güçlüdür. Görülen etkiler genellikle kişiyi şaşırtıcı derecede olur. Muskanın etkisi, yapıldığı amacın çerçevesinde şekillenir.

Örneğin; kişi bunu kocasının kendisini sevmesi için yapmışsa, kocası ona daha fazla yakınlaşmaya başlayacaktır. Dilerseniz, konuyu biraz daha detaylandıralım.

– Eşe yapılan aşk muskaları, zaman içerisinde kalbin akışını değiştirir. Eşin kendi eşiyle, daha fazla mutlu olması için düşüncelerinde değişimler yaşanır. Huzuru kendi evinde bulmaya başlar.

– Birinin sevmesi için yapılmışsa, platonik aşk karşılıklı aşka dönüşür. Karşıdakinin duyguları kişiye yönelir. Zaman içinde onu sevmeye, ona değer vermeye başlar. Aşk muskası etkisini tam anlamıyla göstermeye başladığı zaman, sevgili de geri döner.

Aşk Muskası Etkilerini Kaç Günde Gösterir?

Aşk muskası etkisini kaç günde gösterir diyen soran kardeşlerimize şöyle yanıt verebiliriz. Değerli kardeşlerim, aşk msukasının göstereceği etkinin süresi çok uzun değildir. Ancak etkilerin tamamen görülmesi mutlak anlamda beklenmelidir.

Ortalama etkisini gösterme süresi 10 gündür. Bu süre etkinin tamamlanmasına kadar 1 aylık süreyi alabilir. Etki tamamen görülene kadar, sevilen kişiye asla müdahale durumu olmamalıdır.

Aşk Muskası Neden Yapılır?

Aşk muskasını yapılış nedeni, platonik aşka karşılık almaktır. Sadece bu değildir elbette. Bir eşin daha çok sevmesi, çocuklarına karşı daha iyi olması için yapılabilir. Genel olarak platonik aşka karşılık amacıyla tercih edilir. Aşk muskası neden yapılır dediğimizde, platonik aşka karşılık almak, eşin daha fazla sevmesini sağlamak amaçlıdır denilebilir. 

Aşk Muskası Sonuçları Gerçek Mi?

Değerli kardeşlerim, sizlere daha önce belirttik. Aşk muskası son derece başarılı bir uygulamadır. Aşk muskası sonuçları gerçek manada etki göstersin diye kesinlikle doğru medyumla çalışılmalıdır. Çünkü çalışmayı ancak gerçek medyumlar tamamlayabilirler. Gerçek medyum hoca çalışmaları bitirdikten sonra artık sonuç alma kısmına geçilebilir. 

Sevgili kardeşlerim, aşk muskaları dualarla yapılan ciddi uygulamalardır. Ciddi uygulamanın başarılı olması da gerçek, kendini kanıtlamış medyumlara bağlıdır. Sizin için doğru seçenek olan medyum Seyfullah hocamız, aşk muskası yapma konularında uzmandır. Kendisine çekinmeden, tereddüt duymadan ulaşabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz