7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşk Vefkleri ?

  • Aşk Vefkleri ? için yorumlar kapalı
Aşk Vefkleri ?

Aşk amaçlı yapılan vefkler kişiye özeldir. Herhangi bir büyüye ihtiyaç duymadan aşk vefki yapıp, sevdiğinizle birlikte mutlu olabilirsiniz. Aşk vefkleri nedir nasıl yapılırlar, detaylarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Aşk Vefleri Neden Yapılır?

Tüm vefk işlemlerinde olduğu gibi aşk vefklerinin de onlarca çeşidi bulunur. Kişinin isim yıldızname hesaplamalarıyla yapılan aşk vefkleri, büyüye gerek olmadan yapılabilir. Aşk vefkleri neden yapılır sorusunu şöyle yanıtlayabiliriz.

Kardeşlerim, aşk vefkleri karşıdaki kişinin aşık olması için yapılabilir. Eşlerin birbirlerine daha çok değer vermesi diğer yapılma anacıdır. Evliliği mutsuz şekilde geçenler, eşleriyle yeteri kadar vakit bulamayanlar aşk vefklerine başvurabilirler.

Aşk Vefkleri Nasıl Yapılır?

Değerli kardeşlerim, aşk vefkleri nasıl yapılır konusu oldukça önemlidir. Bunu tam olarak anlatmadan önce, vefkin ne olduğuna bakalım. Vefk, dualarla yapılan işlemlere verilen isimdir. Dini manası, tesiri çok olan duadır. Aşk vefkleri duaların kağıda, kurallarla yazılmasıdır. Kuralların içerisinde arası iyi yapılacak olan kişilerin isimleri mutlaka yer alır. Aşk vekfkleri kaç günde tutar sorusunu, 1 hafta diyebiliriz. Yapılış sırları hocaların inisiyatif alanı içerisinde yer alır. 

Aşk Vefkleri Etkili Midir?

Değerli kardeşlerim, vefk duayla yapılan işlemlerdir. Duaların özel olarak kağıda işlenmesidir. Kağıda işlenen dualar, isim bilgileri, ebced hesaplamaları, geometrik sistemler göz önüne alınarak aktarılır. Bu bakımdan aşk vefki çalışması özeldir. Büyülere oranla çok daha etkili olmasının nedeni, dualarla yapılmasıdır. Kişinin iradesine değil, kalbine hükmeder.

Örnek vermek gerekirse, iki eşi düşünelim. Bir taraf eşinin eve gelmediğini, geldiğinde konuşmadığını söylüyor. Büyü yapıldığında, karşıdaki kişinin bir daha hiç gelmemesi riski vardır. Zarar görme olasılığı yüksektir. Aşk vefkleri için böyle bir durum yoktur. Vefk çalışması, kişinin kalbine yönelik olur. Aradaki sevgi bağını güçlendirdiği gibi saygıyı artırır. Aşk vefkleri etkili midir sorusuna böylece yanıtladık. 

Aşk Vefkleri Etkileri Nelerdir?

Aşk vefkleri yapıldıktan sonra istenen sonuçları verebilen özel uygulamadır. Etkilerini iyi gösterebilmesi için çalışmayı yapan hocanın özel olması gerekir. Herkes aynı oranda çalışmayı yapamaz. Aşk vefkleri yapan hocalar kısmında aşağıda bilgi bulabilirsiniz. Doğru işlemlerle yapılan aşk vefkleri şu etkileri gösterecektir.

– İki kişi için yapılmışsa, onların yek vücut olmasını sağlar. Eşlerin birbirlerine olan saygılarını ve sevgilerini çoğaltır. Mesafeli ama çok saygılı ilişkiyi sağlar.

– İki insanın birbirlerini helali aşmayacak şekilde sevmelerini sağlar. Her vefkin aynı olmadığını, özellikle yapan kişiye dikkat edilmesi gerektiğini belirtelim. Aşk vefkleri etkileri dinin belirlediği sınırlar içerisindedir.

Aşk Vefklerini Kimler Yapar?

Değerli kardeşlerim, özel olarak yapılan işlemler her zaman farklı olmuştur. Onu yapan kişinin mutlaka bilgili hoca olması gerekir. Dinini tanıyan, emirleri ve yasakları bilen kişilerle çalışmanın yapılması gerekecektir. Aşk vefklerini kim yapar sorusunu maddelerle yanıtlamaya çalışalım.

– Ehil hocalar yapar. Dua ve vefk çalışması hakkında bilgisi olması şarttır. 

– İnsanları seven birisi olmalıdır. Değerli kardeşlerim, insanları sevenler, onlara zarar vermeyenlerdir. Yani kara büyü çalışması yapmayan hocalara başvurulmalıdır. 

– Medyum Seyfullah hoca, her türlü dertlerini dinler. Kendisine özel dua çalışmalarıyla, işlemlerinizi gerçekleştirir. Kendisi duanın fiiliyatta ne kadar kıymetli olduğunun farkındadır.

Aşk Vefkleri Özellikleri Neler?

Aşk vefkleri, yapılış itibarıyla özel bilgi ve beceriler gerektirir. Gidilmesi gereken hocayı yukarıda anlatmaya çalıştık. Aşk vefkleri özellikleri nelermiş bakalım.

– Kişiye özel olarak yapılan çalışmadı. Ehilleri dışında kimse yapamaz.

– Çalışmada dualar tercih edilir. Kötü amaçlı yapılan vefklerden ayrılır. 

– Hayali çalışmalar değildir. Allah’ın kelamlarının kağıda belli kurallarla yazılması şeklinde icra edilir. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ