7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Aşkın Büyüsünü Yaşamak İsteyen Evli Çiftler İçin Tavsiyeler

 • Aşkın Büyüsünü Yaşamak İsteyen Evli Çiftler İçin Tavsiyeler için yorumlar kapalı
Aşkın Büyüsünü Yaşamak İsteyen Evli Çiftler İçin Tavsiyeler

Aşkın Büyüsünü Yaşamak İsteyen Evli Çiftler İçin Tavsiyeler

Aşkın büyüsünü yaşamak isteyen evli çiftler için tavsiyeler nelerdir? Araştırması içine girdiyseniz yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Evlenmek olgunluk çağına gelen kişilerin hayal ettiği bir durumdur. Dikkat ettiyseniz olgunluk çağı diye belirttik. Ergenlik ya da yetişkinlik çağı da diyebilirdik. Evliliğe hazır olan kişilerin, evliliğin sorumluluğunu alabilmek için olgunluk çağına gelmeleri gerekir. Tek kişi olarak sürdürdüğünüz yaşamınızın iki kişiye çıkması sonrasında çocuklarınızla bu sayının artması sorumluluk sahibi olan kişilerin, evlenme kararı almasıyla ortaya çıkmaktadır. Eğer siz de kendinizi bu sınıfta görüyorsanız hayalini kurduğunuz eş adayı ile evlenmek için harekete geçebilirsiniz.

Evlilik ilk aylarda oldukça güzel geçer. Sanıyoruz ki “cicim ayları” tabirini hemen hemen herkes duymuştur. Birbirini severek evlenen kişiler kavuştuklarında bütün hayalleri gerçek oldu diye düşünebilirler. Aralarındaki aşk ve kavuşma hissi ile hiçbir zorluk ya da sıkıntıyla karşılaşmayacaklarını zannederler. Ama durum sanıldığı gibi değildir. Hayatın gerçekleri, yaşam mücadelesi, çevrenin aileye karışması ya da eşlerden birinin yükünün ağır gelmesi eşler arasındaki aşkın körelmesine neden olmaktadır. Bu nedenlere daha birçokları da eklenebilir. Eğer aşkın büyüsünü devamlı yaşamak istiyorsanız size vereceğimiz tavsiyelere göz gezdirebilirsiniz. Kim bilir bu tavsiyelerin evliliğiniz üzerinde olumlu etkileri de olacaktır.

Aşkın Büyüsünü Yaşamak İçin Neler Yapmalısınız?

Aşkın büyüsünü yaşamak isteyen evli çiftler için tavsiyeler oldukça fazladır. Bunlar bir fiil deneyimleyen kişiler tarafından sizlere veriliyor gibi olsa da uzmanlar tarafından da uzun evliliklerin sırları açıklanmıştır. Aşkın büyüsünü kaybetmemeniz için kadın ve erkeğe farklı görevler düşmektedir. En önemlilerini sizlerle paylaşmak isteriz…

 • Birbirinize karşı her zaman saygılı olmalısınız. Saygı olduğu sürece sevgi eksilmeyecek ve aşkın büyüsü de hiç yok olmayacaktır.
 • Eşinizin değerli ve önemli olduğunu her fırsatta ona hissettirin. Sözlerinizin ve davranışlarınızın bunda oldukça etkisi olacaktır.
 • Başkalarının yanında eşinizi küçük görmeyin, kötü tabirler kullanmayın, onu ezmeyin. Bu durum kişinin kendisini iyi hissetmesini sağlayacaktır.
 • Önemli kararları birlikte almaya çalışın.
 • İş hayatınız ne kadar ağır ve yorucu olsa da eşinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin.
 • Baş başa yapacağınız eylemler planlayın. Yemek, tatil, sinema, yürüyüş gibi.
 • Eşinize karşı yalan söyleme alışkanlığı edinmeyin. Bir kere yalan söylemeniz bunu alışkanlık haline getirebilir. Ortaya çıktığında da eşinizin size karşı olan güven duygusu sarsılabilir.
 • Eşinizden şüphelenmeyin ona güvenmesini bilin.
 • Fazla kıskanç fazla soru soran ve fazla irdeleyen bir eş olmayın. Her şeyin fazlasının zarar getirdiğini unutmayın.
 • Üçüncü kişilerin aile saadetinizi bozmasına müsaade etmeyin. Başkalarının sözünden etkilenerek eşinize hesap sormayın.
 • Birbirinizle nezaketli konuşun. Sesinizi yükseltmeden ve kavga etmeden olayları çözmeye çalışın.
 • Aşkın büyüsünün devam etmesi için biriniz konuşurken diğeriniz dinleyin. Biriniz kızgın ise diğeriniz sakin kalarak büyünün bozulmasına engel olabilirsiniz.

Aşkın Büyüsünün Evlilikteki Önemi

Aşkın Büyüsünü Yaşamak İsteyen Evli Çiftler İçin Tavsiyeler

Aşkın Büyüsünü Yaşamak İsteyen Evli Çiftler İçin Tavsiyeler

Evlilikler büyüklerin ısrarıyla ya da soyun devam etmesi için yapılan bir eylem değildir. Kadın ve erkeğin birlikte ömür sürmeleri için bir bütün olmalarını isteme durumudur. Aranızdaki aşkın devam etmesi kişi mutluluğu için de oldukça önemlidir. Neticede mutlu ve huzurlu bir hayat sürdürmeyi herkes arzulamaktadır. Aile hayatı iyi olan kişiler iş hayatında ve toplumsal hayatta da oldukça mutlu ve başarılı olmaktadırlar.

Aşkın büyüsünü yaşamak isteyen evli çiftler için tavsiyeler dikkate alınırsa ve kişiler de üzerine düşen görevleri yerine getirirse uzun evlilikler sürdürmeniz söz konusudur. Belli bir sorumluluk bilincinde olan kişiler erkeğe ya da kadına nasıl davranılması gerektiğini bilmektedirler. Hele ki Allah inancı ve korkusu da varsa o zaman daha da dikkatli olacaklardır. Aşkın büyüsünü yakalamak ve onu kaybetmemek çiftlerin elinde olan bir durumdur.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ