7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ayakkabı Büyüsü Nedir?

  • Ayakkabı Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Ayakkabı Büyüsü Nedir?

Ayakkabı Büyüsü Nedir? Ayakkabı Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Ayakkabı büyüsü nedir? Ayakkabı büyüsü belirtileri nelerdir? Sizler de merak ediyor musunuz? Öyleyse bu yazımızda bu konu ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Ayakkabı büyüsü, kara büyüler arasında yer alan bir büyü türüdür. Oldukça kuvvetli ve tehlikeli olan bu büyü iki farklı niyet için uygulanabilmektedir. Yapımı zor olan bu büyü, sayılı medyum hocalar tarafından yapılabilmekte ve hem var olan ilişkileri bitirmek hem de aşık etmek amacı ile uygulanabilmektedir. Ayakkabı büyüsü sayesinde düşmanlarınızı sevdiklerinden ayırabilir, sizler de sevdiğiniz kişinin size kara sevda ile tutulmasını sağlayabilirsiniz. Ancak ayakkabı büyüsünden etkili sonuçlar alabilmek için büyü ile ilgili her ayrıntının bilinmesi gerekir. Bu yüzden de medyum hoca seçiminde oldukça dikkatli davranılmalıdır.

Kara büyüler oldukça tehlikeli işlemlerdir. Bu büyü türlerini yapacak kişiler eğer yeterli bilgi ve deneyime sahip değillerse, kara büyünün olumsuz etkilerine maruz kalabilirler. Bu gibi tehlikelere maruz kalmamak için yapılması gereken tek şey büyüyü uzman ve deneyimli bir medyum hocaya yaptırmaktır.

Ayakkabı Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Konu başlığımızın ikinci sorusu olan ayakkabı büyüsü belirtileri nelerdir? Bunlara bakalım. Ayakkabı büyüsünde iki farklı niyet uygulandığından bahsetmiştik.  Büyü işlemi arzu edilen niyete göre yapıldıktan sonra kullanılan malzeme, kime büyü yapılacaksa o kişinin ayakkabısının içine ya da altına sürülmelidir. Bu malzeme ise küldür. Burada ayakkabı büyüsünün iki farklı niyetten kaynaklı belirtileri nelerdir? Bunlara bir göz atalım.

  • Ayakkabı büyüsü, iyi niyet ile yapılırsa eğer büyü yapılan kişi, yaptıran kişiyi rüyasında görmeye başlayacaktır.
  • Eğer aşık etme amacı ile yapıldıysa, büyünün etkisi altına giren kişi, huzuru ve mutluluğu yalnızca büyüyü yaptıran kişinin etrafında olduğu zamanlarda hissedecektir.
  • Büyünün etkileri göstermeye başlaması ile büyü yapılan kişinin gönlüne aşk ateşi düşecektir.
  • Ancak eğer ayakkabı büyüsü kötü amaçlar ile yapıldıysa, büyü yapılan kişinin hali hazırda var olan ilişkisine olan ilgisi bitecektir.
  • Büyünün etkileri ile birlikte çiftler birbirinden uzaklaşacak ve çözülmesi mümkün olan sorunları bile daha da büyüteceklerdir.
  • Bu büyünün olumsuz etkileri sonucunda da çiftler karşılıklı olarak ayrılık kararı alacaklardır.

Ayakkabı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayakkabı Büyüsü Nedir

Ayakkabı Büyüsü Nedir

Ayakkabı büyüsü nedir? Ayakkabı büyüsü belirtileri nelerdir? Bahsettikten sonra son olarak da merak edenler için ayakkabı büyüsü nasıl yapılır? Bu konudan bahsedelim.

Yukarıda sizlere ayakkabı büyüsünün belirtilerinden bahsetmiştik. Peki bu belirtileri elde etmek için ayakkabı büyüsü ritüeli nasıl uygulanmalıdır. Eğer bu ritüel yanlışsız ve de eksiksiz bir şekilde tamamlanırsa istenilen etkilere ulaşmak çok da zor olamayacaktır. Ancak eğer büyü doğru bir şekilde yapılmazsa beklenilen sonuçları almak mümkün olmayacaktır. Hatta öyle ki bu büyü türü kara büyüler arasında yer aldığı için tehlikeli yanları ile de karşılaşmak mümkündür. Bu yüzden medyum hocaya yaptırılması ve çok titiz davranılması gerekir.

Ayakkabı büyüsü iki farklı niyetle uygulandığı için büyüyü yaparken iki ayrı uygulama kullanılmaktadır. Ancak ayakkabı büyüsü ister ayırma amacı ile isterse de aşık etme amacı ile olsun, büyünün yapımında kullanılan malzeme ortaktır. Büyü yapılırken yapılan küçük bir değişiklik ile ayakkabı büyüsünün tüm etkileri o küçük ayrıntıya göre değişmektedir. Bu işlemde malzeme değişikliği olmaksızın sadece uygulama değişikliği ile aşık etme ya da ayırma etkileri belirlenmektedir. Bu yüzden de ayakkabı büyüsünün işin ehli bir medyum hoca tarafından yapılması gerekir. Aksi halde büyülerin etkileri çok farklı şekillerde olabilir. Kişi bu yüzden ayakkabı büyüsü yapımına tek başına kalkışmamalıdır.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ