7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ayetel Kürsi ile Aşk Büyüsü

  • Ayetel Kürsi ile Aşk Büyüsü için yorumlar kapalı
Ayetel Kürsi ile Aşk Büyüsü

Ayetel Kürsi ile aşk büyüsü yaptırmak ya da yapmak sıkça karşılaşılan bir durumdur. Çünkü insanlar sevdiği kişileri kendilerine bağlamak isterler. Bundan dolayı da Kur’an-ı Kerim içerisinde yer alan bazı surelere sığınırlar. İşte Bakara Suresi içinde bulunan Ayetel Kürsi duası da bunlardan biridir.

Peki Ayetel Kürsi ile aşk büyüsü nasıl yapılmalı, etkileri neler, ne zaman etkisini gösterir? İşte tüm bu sorulara bu yazımızda cevap bulabilirsiniz. Unutmayın ki her duanın okunuşu, etkisi birbirinden farklıdır. Bu nedenle her duanın da okunması için bazı kurallara uymak gerekir. Bu dua ile yapılacak aşk büyüsü için detaylı bilgileri aşağıdaki yazımızdan elde edebilirsiniz.

Ayetel Kürsi ile Aşk Büyüsü Yaptırmak

Ayetel Kürsi ile aşk büyüsü yaptırmak, katı kalplerin yumuşamasında etkilidir. Sevilen kişinin seven kişiye dönmesine, evlilik yapmalarında oldukça etkilidir. Peki bu duanın okunuşu nasıl, hep birlikte görelim.

Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyüm. lâ te’huzühu sinetünvelâ nevm. lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard. Menzellezî yeşfeu indehû illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydîhim vema halfehüm velâyühîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel ard. velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azîm.

Anlamı:

Allah ki, Ondan başka ilah yoktur. O; hayydır, kayyûmdur. Kendisine ne uyku gelir ne de uyuklama. Göklerde ve yerdekilerin hepsi O’nundur. O’nun izni olmadan katında kim şefaat edebilir? O, kullarının yaptıklarını ve yapacaklarını bilir. Onun bildirdikleri şeylerin dışında insanlar, Onun ilminden hiçbir şeyi net olarak bilemezler. Ona ait kürsü göğü ve toprağı içine alır, onları koruyup gözetmek kendisine zor gelmez. O, yücedir, büyüktür.

Yukarıda sözünü ettiğimiz dua, medyumlar tarafından sık sık kullanılmaktadır. Büyünün amacına ulaşması, insan yaşamını olumlu etkilemesi için sıklıkla okunmaktadır.

Ayetel Kürsi ile Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Her duanın kendine has okunma ilmi bulunur. Bu nedenle bilen bir kişiden yardım almak gerekir. Ayetel Kürsi ile aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler bir medyumun yardımına ihtiyaç duyarlar. Yanlış yapılan dua, büyünün olumsuz aksetmesine neden olabilir.

Bu dua ile aşk büyüsü yapılırken öncelikle abdest alınması gerekir. Ardından istenilen şey neyse ona göre inançlı bir şekilde niyet edilmelidir. Ardından Besmele çekilir. Sarı, mavi, kırmızı, beyaz, yeşil, gri ve sihay renklerden oluşan 7 çeşit renkli ip alınır. Her renge 7 kez Ayetel Kürsi okunur ve 7 düğüm atılır. Dua okunduktan sonra hepsi bir bükülüp sıkı bir düğüm atılır.

Ayetel Kürsi ile Aşk Büyüsü Yaparken Dikkat Edilecek Hususlar

Aşk büyüsü yaparken nelere dikkat edilmeli sorusu insanların merak ettikleri konulardan biridir. Bu konuya açıklık getirip aklınızdaki soru işaretlerini de gidermiş olacağız.

Ayetel Kürsi ile aşk büyüsü yaparken dikkat edilmesi hususlar şunlardır:

  • Büyü işi titizlik gerektiren önemli işlerden biridir. Bu nedenle mümkün mertebe ilim irfan sahibi kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi durumda yanlış büyüler yapılabilir. Bu da kişinin hayatında beklenilenin aksine durumların görülmesine neden olabilir.
  • Ritüellerin yerine getirilmesi esnasında hem ruhsal hem de bedensel olarak temizliğe önem verilmelidir. Bu da abdestli olmak ile mümkündür.
  • Ayetel Kürsi okunurken anlamını hissederek okumak çok önemlidir. Bu da duanın etkili bir sonuç vermesine fayda verecektir.
  • Duanın Arapça haliyle okumak önemlidir. Ayrıca Türkçesinin de hangi anlama geldiğini bilmek ve hissetmek önemlidir.

Yukarıda saydığımız etkili ve basit yöntemler Ayetel Kürsi ile aşk büyüsü yapımında duanın amacını etkiler. Bu nedenle usülüne uygun bir şekilde okunması gerekir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ