7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ayetel Kürsi ile Bağlama Büyüsü

  • Ayetel Kürsi ile Bağlama Büyüsü için yorumlar kapalı
Ayetel Kürsi ile Bağlama Büyüsü

Ayetel Kürsi ile bağlama büyüsü medyum hocalar tarafından uygulanan bir yöntemdir. Yapılan her türlü büyüde birçok dua okunmaktadır. Bu dualar arasında da Ayetel Kürsi oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu duanın her derde deva olduğunu sanırım duymuşsunuzdur. Duanın okunuşunu, ne anlama geldiğini ve mucizelerini sizlere anlatacağız. Daha öncesinde bağlama büyüsü ile ilgili bazı bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Oldukça etkili sonuçlar veren bağlama büyüsü iki kişinin birlikte muhabbet içerisinde olmasını sağlamaktadır. Günümüzde birçok kişi tarafından da tercih edilmektedir.

Bağlama büyüsünü sevdiğiniz kişiye, eşinize ya da aile fertlerinden bazılarına yaptırabilirsiniz. Bağlama büyüsü yaptıranlar sonuçlarını da oldukça kısa bir sürede alırlar. İstenilen sonuca ulaşmak ve sevdiğiniz kişinin size bağlı bir partner olmasını sağlamak için işin uzmanı kişilerden yardım talep etmenizi önermekteyiz. Ancak o zaman herhangi bir terslikle karşılaşmadan amacınıza ulaşabilirsiniz. Aksi taktirde bilinçsizce yapılan bağlama büyüleri ve okunan duaları sizlere ve büyü yapılacak olan kişiye yarardan ziyade zarar getirecektir.

Ayetel Kürsi İle Bağlama Büyüsü Kimlere Yaptırılmalıdır?

Ayetel Kürsi ile bağlama büyüsü sizin için değerli olan kişilere yapılmaktadır. Bu kişileri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Birlikte olduğunuz sevgilinizin size bağlı kalmasını sağlamanız için
  • Evliyseniz eşinizin size ve evine bağlı bir eş olması için
  • Nişanlı olanlar, evlenecek oldukları kişinin sadece kendisi ile ilgilenmeleri için
  • Gözü dışarıda dediğimiz eşlerin evlerine sadık olmaları için
  • Evden ayrılmış anne, baba ya da evlatların tekrar eve dönmeleri için
  • Sizi terk eden sevgili ya da eşi geri kazanmak ve tekrar size bağlamak için
  • Dil bağlama büyüleri ile sizin hakkınızda kötü konuşan kişilerin ağızlarını bağlamak için. ( eş, patron, kayınvalide, gelin, komşu ya da öğretmen gibi)
  • Erkekliği bağlama büyüleri ile gözü sizden başka kadınlara bakan ve onlarla cinsel muhabbet yaşayan eşler için

Yukarıda saydığımız kişiler sevdikleri insanın kendisine bağlı bir eş ya da eş adayı olmaları için bağlama büyüsü yaptırabilirler. Ayetel Kürsi ile bağlama büyüsü ritüeli sonucunda huzurlu ve mutlu bir hayata kavuşulmaktadır. Öncelikle bu duanın nasıl okunduğunu ve anlamının ne olduğunu sizlere bahsetmek istiyoruz.

Ayetel Kürsi İle Bağlama Büyüsü Duası ve Anlamı Nedir?

Bakara Suresinin 255nci ayeti olan Ayetel Kürsi herkes tarafından devamlı okunması gereken bir duadır. Özellikle kılınan namazların ardından zorda, darda ya da hasta olup da şifa bekleyenler tarafından okunması oldukça makbuldür. Ayetel Kürsi okunuşu aşağıdaki gibidir:

Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyüm. lâ te’huzühu sinetünvelâ nevm. lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard. Menzellezî yeşfeu indehû illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydîhim vema halfehüm velâyühîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel ard. velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azîm.

Ayetel Kürsi anlamı aşağıdaki gibidir:

Allah ki, Ondan başka ilah yoktur. O; hayydır, kayyûmdur. Kendisine ne uyku gelir ne de uyuklama. Göklerde ve yerdekilerin hepsi O’nundur. O’nun izni olmadan katında kim şefaat edebilir? O, kullarının yaptıklarını ve yapacaklarını bilir. Onun bildirdikleri şeylerin dışında insanlar, Onun ilminden hiçbir şeyi net olarak bilemezler. Ona ait kürsü göğü ve toprağı içine alır, onları koruyup gözetmek kendisine zor gelmez. O, yücedir, büyüktür.

Ayetel Kürsi İle Bağlama Büyüsü Sonuçları Nelerdir?

Ayetel Kürsi ile bağlama büyüsü sonuçları büyü yapıldıktan bir ya da iki hafta sonrasında kendini göstermektedir. Büyü yapılan kişinin size karşı hareketlerinde farklılaşma olduğunu hemen görebileceksiniz. Sevgilinize yaptırdıysanız sadece sizi düşünen ve sizinle ilgilenen bir sevgili adayına sahip olabilirsiniz. Eşinize yaptırdıysanız gözü sizden başkasını görmeyen bir eşe sahip olabilirsiniz.

Ayetel Kürsi ile bağlama büyüsü oldukça etkili sonuçlara sahiptir. Tam ve hızlı bir şekilde sonuç alabilmek için işinin uzmanı bir medyumdan yardım talep etmeniz gerekecektir. Bunun için de doğru adrestesiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ