7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ayırma Büyüsü Bozulunca Karşı Taraf Geri Dönermi?

  • Ayırma Büyüsü Bozulunca Karşı Taraf Geri Dönermi? için yorumlar kapalı
Ayırma Büyüsü Bozulunca Karşı Taraf Geri Dönermi?

Ayırma büyüsü bozulma işlemi yapıldıktan sonra, karşı taraf döner mi? Büyü bozma işlemi etkili bir seçenek midir? Ayırma büyüsü ve ayırma büyüsü bozma ile ilgili bütün sorularınızın cevabını bu yazıda bulabilirsiniz. 

Ayırma Büyü Kimlere Yapılır?

Tarihin büyülü sayfalarına baktığınız zaman, ayırma büyüsünün her aşamada olduğunu, en çok başvurulan büyüler arasında bulunduğunu görebilirsiniz. Türkiye’de de aşk büyüsüyle birlikte en çok yapılan büyü, ayırma büyüsüdür. Ayırma büyüsünün yapılış amacı, sevgili, eş, ebeveyn-çocuk ve benzeri birbirlerini sevenleri karşılıklı soğutma işlemidir. Büyünün yapım şekli, ayırma büyüsünün bozulma işleminde çok büyük önem taşır. Bu nedenle hangi amaçla yapıldığı, kim tarafından gerçekleştirildiği gibi detaylar bilinmelidir. 

Önemli Dikkat; Ayırma büyüsü bozulunca karşı taraf geri döner mi, değerli dostalarım büyü bozma durumların da en çok dikkat edilmesi gereken durum budur. Bir büyüyü bozmak kolay dır özellikle Havas ve Ledünni ilmine vakıf bir hoca isen. İnsan bedeninden büyü ile gelen bir musallatı yada cini def etmek o büyünün tamamen bozulduğu anlamına gelmez. Maneviyatında barındırdığın cinliya üzerinden gitse de bu musibi varlığın gafleti ve ağırlığı kişi bedenin de kalır. Bu durumda hocanın ehli biri olması muhakkak gereklidir. Kişinin üzerinde olan bu gafleti kaldırmak ve utarit ve şems yıldızını yükseltmek gerekmektedir. Bu durumda bir cini def etmek kişiyi manen kesinlikle temizlemez. Bu durumlarda muhakkak bedeni temizle yapılır. Yani ( saçının telinden ayak tırnağına kadar boylama ) denilen işlem yapılacaktır. Uzak ta olan bir kişiye ise bedeni temizleme berzah aleminde o kişinin adına müvekkel olan hadimi davet ederek yapılır. Şu duruma dikkat etmek gerekir. Beden de yer alan cini def etmek hapsetmek yada yakmak o büyüden tamamen arındığını göstermemektedir.

Dikkat; Özellikle büyü alametine maruz kalan kişilerin arayarak istişare etmeleri gerekir. Her arayan illa işlem yaptıracak değildir. Durumu istişare etmek veya sizlerin yapması gereken bir durum önerileri paylaşmakta da fayda vardır. Eğer elimizden gelen bir durum olmaz ise Allah rızası için dua ederiz inşallah. Unutmayın ki müminin mümine ettiği dua Allah katında daha makbul ve kadirdir. Selametle ve esenlikle kalın.

Ayırma Büyüsünün Tanımı

Ayırma büyüsü, medyumlar tarafından yapılan tılsımdır. Bu tılsım, tarihteki en ağır büyüler arasında yer alır. Etkisini gösterdiği zaman, kişiler kontrollerini kaybedip, farklı düşüncelere kapılırlar. Bu durum fark edildiğinde büyüyü bozabilen medyum kişilere başvurulmalıdır. Ayırma büyüsü bozmak için başvurulan medyum, çeşitli işlemlerden sonra büyüyü bozacaktır. Peki ayırma büyüsü bozulduktan sonra kişiler tekrar kavuşabilir mi? Bir diğer deyişle ayırma büyüsü bozulunca, karşı taraf geri döner mi? Bu sorununun cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Bozulduğunda Karşı Taraf Geri Dönüyor Mu?

Ayırma büyüsünün yapılma nedeni, iki tarafı birbirlerine karşı soğutmaktır. Bu kişiler büyünün etkisi altına girdikten sonra kendilerini kaybetmeye, sorunlar yaşamaya başlarlar. Eğer çare bulunamazsa durum boşanmaya, sonsuza dek ayrılmaya kadar uzayabilir. Peki, bunun bir çaresi var mı? Evet var. Bir medyuma başvurarak, ayırma büyüsü bozulabilir. Ancak bizlere en çok sorulan soru şu şekildedir. Ayırma büyüsü bozmadan sonra geri dönme oluyor mu? Bu büyüyü bozma işlemi zaten karşı tarafı geri döndürme amaçlıdır. Ancak sorunun cevabı bu değil. Burada durumu biraz ayrıntılarıyla anlatmak gerekiyor.

Ayırma büyüsü bozulunca, genellikle kişilerin üzerindeki etkiler ilk başta yok oluyor. Daha sonra ise ayırma büyüsü bozma işlemi tamamen kendini gösteriyor ve kişinin geri dönmesi sağlanıyor. Tabi burada büyü bozma işleminin kim tarafından yapıldığı oldukça önemlidir. Eğer büyüyü yapan kişi ehil değilse, ne yazık ki geri döneme olmuyor. Bu noktada gerçek bir medyumla çalışmak en doğru seçenek olacaktır. Ehil medyum tarafından yapılan büyü bozma işleminden sonra kişi geri dönüyor ve tekrar birleşme yaşanıyor. İşte ayırma büyüsü bozma işleminden sonra gerçekleşenler. 

* Ayırma büyüsü bozma işlemi yapıldıktan sonra, kişinin düşünceleri değişmeye başlar. Tekrar eski haline döner.

* Uykusuzluk halleri, rüyada kabus görmeler, psikolojik rahatsızlıklar yerini ferah bir hayata bırakır. Kötü ruhlu varlıkların kişiyi terk etmesiyle beraber, huzur dolu olur.

* Sevgilisine veya eşine karşı duyduğu haset, kin, nefret son bulur. Böylece mutlu bir yaşama geri dönülür. 

Ayırma büyüsü bozma işlemleri yapıldıktan sonra, normal bir hayata geri dönülür. Yani kısacası, büyü emin ellerde bozulduktan sonra sevgili tekrar geri dönmüş olacaktır.

Ayırma Büyüsü Bozma İşlemini Kim Yapmalıdır?

Ayırma büyüsü tarihteki bazı ağır büyüler sayıldığında kendine mutlaka yer bulan bir tılsımdır. Bu tılsım kişinin direkt benliğine hükmederek onun davranışlarını devre dışı bırakır. Büyü yapılan kişi gitmiş, yerine başka biri gelmiştir. Bu büyüyü bozma işlemi elbette uzmanları tarafından yapılmalıdır. Normal bir insan, bozma işlemi yapmak isterse, sonuçları tahmin edilemeyecek kadar ağır olabilir. Bir şey düzeltmek istenirken, bin şey bozulabilir. İşte bu nedenle ayırma büyüsünün belirtileri fark edilir edilmez, mutlaka medyum durumdan haberdar edilmelidir. Eğer büyü bozma için geç kalınırsa, her şey sona erdikten sonra ne yazık ki sonuç alınamayacaktır.

Ayırma Büyüsünün Yapıldığı Nasıl Belli Olur?

İnsanlar yaşantıları boyunca sevgiye muhtaç olurlar. Bu sevgi karşılıksız kalınca da ayırma büyüsü gibi pek çok yola başvurulabilir. Ayırma büyüsünün belirtileri genellikle çok çabuk görülmese bile, zamanla fark edilebilir. Büyünün yapıldığını fark etmek için dikkatli olmak gerekecektir. Eğer büyü konusunda bir şey bilinmiyorsa ehil medyuma gidilip, durumu anlatmak gerekecektir. Ayırma büyüsünün bazı belirtileri ise şu şekildedir.

* Ayırma büyüsünün en bilinen belirtisi, kişinin düşüncelerinin farklı alanlara gitmesidir. Kişinin yaşadığı değişimdir. Büyü yapılan şahıs, büyü öncesinde beyaz renkten hoşlanırken, büyü sonrasında siyahtan hoşlanmaya başlar. Terse dönülür.

* Büyü yapılan kişinin hal ve hareketleri ani olarak değişir. Hayattan soğuduğunu, bezdiğini görmek mümkündür. Bunun için dikkatli bir gözlem gücü gerekir.

* Büyü yapılan kişi, kendi eşinden, sevgilisinden, çocuklarından, annesinden kısacası içerisinde bulunduğu hayatta ne varsa hepsinden nefret etmeye başlar. Geri dönülemez bir yola girilir.

Büyüyü Bozdum Şimdi Ne Olacak?

Ayırma büyüsünü fark ettikten hemen sonra medyuma başvurdunuz ve büyü bozma işlemlerinin tamamını yerine getirdiniz. Aklınızda şimdi ne olacak, büyü ne zaman bozulacak gibi sorular var. Bunlar çok doğal olarak aklınıza gelir. Ancak bilmeniz gereken burada sabırlı olmaktır. Sabırlı olduğunuzda büyü bozma kendi doğallığıyla hükmedecek ve her şey eski haline dönecektir. Burada zaman kavramı çok önemlidir. Zamandan kastımız, sabırdır. Büyü nasıl ki kişiye yavaş yavaş tesir ederek onu kontrol altına alıyorsa, büyü bozma işleminden sonra da kişinin kendi kontrolü yavaş yavaş yerine gelecektir. Buna bir süre belirtmek gerekirse, 2 ile 7 hafta arası diyebiliriz. Ancak çok ağır bit büyü yapılmışsa bu sürenin uzaması mümkündür. Önemli olan büyüyü bozmuş olmaktır.

Büyü Bozma Gerçekten İşe Yarar Mı?

Ayırma büyüsü nedir sorusundan sonra en çok merak edilen ve sorulan soru ayırma büyüsü bozmak için yapılan tılsımların işe yarayı yaramadığıdır. Yukarıda da bahsettiğimi üzere büyü bozma işleminin doğru yapılması, işlemden sonuç almak için gereklidir. Yani bozma işlemini mutlaka ehil olan bir kişi yapmalıdır. Eğer ehil olan kişi büyüyü gerçekleştirmezse büyü bozma işe yaramayacaktır. Gerçek medyum arıyor ve hemen ayırma büyüsü bozma işlemi yapmak istiyorsanız, medyum hocamızla iletişim kurabilirsiniz.

Ayırma Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Ayırma büyüsü, özellikle ülkemizde en çok başvurulan tılsımdır. Bu tılsımın yapılış amacı birbirinden oldukça farklı olabilir. Örneğin; bu büyü bazen karı kocayı ayırmak için yapılırken, bazen de evlatla baba arasını bozmak için yapılabilir.

* Ayırma büyüsünde amaç birbirlerini seven, sayan ve birbirlerine değer veren kişilerin aralarını bozmaktır. Yapılan büyüde iki insan arasında çok derin anlaşmazlıklar ortaya çıkar ve ikili kısa süre sonra birbirlerinden sıkılırlar. 

Ayırma Büyüsünü Bozdum Ama Geri Dönmedi

Ayırma büyüsü yapmak isteyenler genellikle sevgili veya eşleri hedef alırlar. Ayırma büyüsü bozmak işlemleri yapanlar, bazı durumlarda çok bekledikleri halde büyü bozulma işlemi gerçekleşmez. Bu durumun yaşanması tamamen büyü alemini bilmemekten kaynaklanır. Eğer hangi kocanın bu alanda kıymetli olduğunu bilip, onun yanında büyü bozma işlemi yaparsanız, büyü bozma yerine gelecektir. Ancak büyüyü yapan kişi işlem yapmayı bozmuyorsa eğer büyü bozma gerçekleşmeyecektir. 

Ayırma büyüsü bozma ve geri dönme konularında sizlere bilgi vermeye çalıştık. İnşallah oldukça yararlı bir yazı olmuştur. Buna göre sizde bu bilgiler ışığında hayırlı olan bozma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ