7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ayırma Büyüsü

  • Ayırma Büyüsü için yorumlar kapalı
Ayırma Büyüsü

Ayrıma büyüsü, insanların çaresiz kaldıkları durumlarda başvurdukları evrenin gizemli tılsımları arasındadır. Ayırma büyüsü nedir, ayrıma büyüsü yapılışı hakkında tüm detayları bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. 

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

İyi insanlar bazen talihsizlikler yaşayabilirler. İstenmeyen evlilikler, istenmeyen ilişkiler veya bir süre sonra sıkıcı gelmeye başlayan birliktelikler, iyi insanlara eziyet olabilir. Bu süreçte kişi boşanmak isteyebilir. Ancak karşı tarafın direnmesi ve bu duruma itiraz etmesi bu sürecin oldukça uzamasına neden olabilir. Kişi ayrılmak istediğinde ayrıma büyüsüne başvurabilir. Bu sürecin çok daha hızlı olmasına karşı tarafın da ilişkiden soğumasına yardımcı olur. 

Ayırma büyüsü yapmak yukarıda belirttiğimiz şekilde yapıldığı gibi başka nedenlerle de yapılabilir. Çok sevdiğiniz bir kişi evliyse eşinden boşanır, sevgilisi varsa ondan ayrılır. Böylece yaptığınız ayırma büyüsü sayesinde, sevdiğinize kavuşursunuz. Ayırma büyüsünün nasıl yapılacağı konusunda dijital medyada ve başka yerlerde çok sayıda bilgi vardır. Ancak bunların kirli bilgiler olduğunu, büyüyü sadece medyumların yapılabildiğini sizlere belirtmek isteriz. Ayrıma büyüsünün nasıl yapıldığı konusunda birkaç bilgiye daha değinelim.

* Ayrıma büyüsünün yapılabilmesi için tılsımın yapılacağı kişilerin isim isimleri bilinmelidir.

* Büyüde soyad kullanılacağı için büyü yapılacağı sırasında bu bilgilerinde bilinmesi gereklidir.

* Ayrıma büyüsü yapılacak kişilerin doğum tarihleri ve annelerinin isimleri de büyünün yapılması için gereklidir.

* Medyum ihtiyaç duyarsa ve talep ederse ayrıma büyüsü yapmak istiyorum diyenlerden büyü yapılacak kişilerin resimlerini talep edebilir. Ancak fotoğraflar yoksa sorun olmayacaktır.

Ayrıma büyüsünün yapılış süresi yaklaşık olarak 7 gün 7 gece alır. Bu süreçte büyünün gerçekleşebilmesi için tüm işlemler hazırlanır. Son işlemden sonra ayırma büyüsü yapılmaya hazırdır. Uygulama başladıktan sonra kişilerde ayırma büyüsünün belirtileri görülmeye başlayacaktır. Çeşitleri birbirinden farklıdır. Resimle ayırma büyüsü yapılabilirken, eşleri ayırma büyüsü de yapılabilir. Yine sevgili ayırma büyüsü de bu büyü çeşitleri içerisindedir.

Ayırma Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Ayrıma büyüsünün etki verebilmesi için doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Ayırma büyüsü yapan medyumlar bu konuda en iyi ayrıma büyüsünü yapan kişilerdir. Ayrıma büyüsü yapabilmek için ilk olarak medyumun mutlaka donanımlı olması gerekir. Medyum evren bilimleri, matematik ve diğer konuların tamamında bilgi sahibi olduğunda, tılsımın etkisi çok daha çabuk gerçekleşmeye başlar. Ayrıma büyüsü tesirli güçlü bir tılsımdır. Bu yüzden etkileri çabuk görülmeye başlar.

Ayrıma büyüsü yapmak istiyorum diyenler, tılsımı yaptıktan sonra kendi gözleriyle büyünün fayda sağladığını görebileceklerdir. Eğer ayırma yapılan kişiler evlilerse boşanacaklardır. Eğer sevgili iseler kısa zamanda birbirlerinden ayrılacaklardır. Ayrıma büyüsünün etkilerini şu şekilde sıralayabiliriz.

* Ayırma büyüsü yapılan kişiler kısa süre içerisinde birbirlerinden soğurlar. Bu soğuma bir süre sonra tartışmalara yol açar. Tartışmalar yaşandığından eşler birbirlerinden nefret edecek konuma gelirler. Böylece bir süre sonra kendileri de boşanmanın en iyi karar olduğunu anlayacaklar.

* Ayrıma büyüsü yapılan sevgililerde kısa sürede birbirlerinden kopacaklardır. Bu kopma sonrasında sevgililer birbirlerini hatırlamayacaklardır bile.

* Ayrıma büyüsü direkt olarak kişinin duygularına hükmeder. Duygular aniden değişir ve inanılmaz bir soğuma başlar.

* Ayrıma büyüsünün etkileri oldukça uzun sürer. Bu süreçte kişiler erken bir şekilde boşanabilirler. Ayırma büyüsü hızla tesir etse bile, sonuçlarının net olabilmesi için mutlaka sabırlı olunması gereklidir.

Ayrıma büyüsünün yapılışından sonra gösterdiği etkileri yukarıda belirttik. Ayrıma büyüsü yapmak iki kişiyi ayırmanın en etkili yollarından biridir. Ancak bu büyünün ehil medyumlar tarafından yapılması şarttır. 

Eşler Arasında Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır Etkileri Nelerdir?

Dünyada büyü tarihi çok uzun yıllar öncesine kadar dayanır. İnsanlar var olduklarından bu yana sürekli sevgi beslemişler, sevgi görmüşlerdir. Ancak bu durum bazı insanlarda biraz daha şansızlık şeklinde gelişmiş. Yani seven taraf olan kişiler, sevdikleri kişilerce sevilmemişler. Bu durumda insanlar çareyi manevi yolculuk olan tılsımlar içerisinde bulmuşlar. Bu büyüler uzun süreler kişilere yardım etmiş ve sevdiklerinin başkalarıyla birlikteliğine engel olmuştur. Ayrıma büyüsü ülkemizde genellikle eşler tarafından yapılır. Eşlerin ayrılması sonucunda kişi sevdiğine kavuşmayı hayal eder.

Eşler arasında yapılan büyüler genellikle resimli veya isim soyad, doğum tarihi ve diğer bilgiler alınarak yapılır. Bu süreçte başka gizli bilgiler de alınabilir. Yapılış biçimlerini ancak medyumlar bilir. Çünkü bu sırra sahip olan kişiler medyumlardır. Eşler arasında yapılan büyüler birbirlerinden farklıdır. Örneğin vefkler ile yapılan ayırma büyüleri varken su veya ateşle yapılan ayırma büyüleri de vardır. Eşler arası ayırma büyüsü yaptırmak isteyenler, medyumlara başvurup işlemlerini gerçekleştirebilirler. Büyünün medyumun bilgisine göre etki edeceğini söylemekte fayda var. 

Eşler arası ayırma büyüsü yapıldıktan sonra, etkiler şu şekilde görülmeye başlayacaktır. Bilindiği gibi ayırma büyüsü sadece bir kişiye değil, aynı zamanda iki kişiye yapılır. Dolayısıyla etkisi daha fazladır. Ayrıma büyüsü yapılan eşler, zaman içerisinde birbirlerinden aşırı derecede soğumaya başlayacaklardır. Sonraki süreçte şiddetli tartışmalar yaşanacak ve sonuç olarak boşanmaya giden yola girilmiş olunacaktır. Ayrıma büyüsü eşlere yapıldığında, bazen kısa bir sürede bazen de biraz daha uzun sürelerde boşanma gerçekleşecektir. Ayrıma büyüsünü evli olan eşlere yapmak isteyenler, ayırma büyüsü yapan hoca ile iletişime geçmelidirler. 

Ayrıma Büyüsü Nedir?

İnsanlar sevgiye muhtaçtırlar. Ancak bazen hayat içerisinde olumsuzluklar yaşanır ve iki sevgili birbirlerinden ayrılmak zorunda kalırlar. Karşı taraf bir süre sonra başkasıyla bir hayat kurmak durumunda kalabilir. Böyle durumlar ülkemizde çokça yaşanmaktadır. Sevgi o kadar güçlüdür ki kişinin ayırma büyüsü yapmasına neden olur. Ayrıma büyüsü sayesinde, kişinin sevdiği evli olduğu kişiden ayrılır ve ona döner. 

Ayrıma büyüsünü tanımlamak gerekirse; kişinin sevdiğini başkalarından korumak, onlarla paylaşmamak için başvurduğu tılsımlardır. Bu tılsım ehil olan medyum tarafından yapılır. Büyü, bilmeyen kişiler tarafından yapıldığında tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Hatta kişinin hayatı mahvolabilir. Bu nedenle ayırma büyüsünü hafife almamak ve mutlaka medyuma başvurmak şarttır. Ayrıma büyüsü kalbe hitap eden tılsımdır. Bu tılsımın amacı, dolaylı olarak kişiyi sevdiğine kavuşturmaktır. Büyü yapılan kişiler ayrıldıktan sonra bağlama büyüsü yapılarak, kişi döndürülebilir.

Hayat içerisinde insanlar bazen güçlerinin bir şeylere yetmediğini hissederler. Özellikle kişi birini seviyorsa ve o başka bir yere uçuyorsa bu oldukça zor bir durumdur. Kişinin sevdiğinin elinden kaçıp gitmesi bir şeyler yapması gerektiğini fark ettirir. Ayırma büyüsü yaptırdım diyenler, medyum seçimine de dikkat etmelidirler. Etkili bir ayırma büyüsünde giden sevgili veya eş, şuanda birlikte olduğu kişiden ayrılır, boşanır. Bazen, insan istemeden evlenebilir. Örneğin bir kişi zorla evlendirilir. O kişi karşısındakini sevmez ama karşıdaki kişi onu çok sever. Bu durumda boşanma imkansızdır. Bunun için yapılabilecek en iyi şey ayırma büyüsüne başvurmak olacaktır.

Ayrıma büyüsüne başvurduktan sonra karşıdaki kişide ondan soğur ve boşanmalarının en iyisi olduğuna karar verir. Böylece kişi zorla yapılan evlilikten kurtulmuş olur. Yine sizin sevdiğiniz başkasıyla evlenmişse bu durumda yapabileceğiniz onu rakibinizden ayırmaktır. Bunu da büyü yoluyla yapabilirsiniz. Ayrıma büyüsü yaptırmak istediğiniz irtibat kurarak, büyüyü yaptırmak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Hangi ayırma büyü çeşidinin yapılacağı, medyumun veya büyüyü yapan hocanın kararıdır. İstenilen tüm bilgiler verilmelidir. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ