7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ayrıldığın Sevgiliyi Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

  • Ayrıldığın Sevgiliyi Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? için yorumlar kapalı
Ayrıldığın Sevgiliyi Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk acısı çok güçlüdür ve çoğu zaman katlanmak oldukça zordur. Özellikle de hala seviyorken vazgeçmek çok kolay değildir. Bu sebepten dolayı ayrıldığın sevgiliyi bağlama büyüsü, yeniden bir araya gelmek isteyenlerin başvurduğu en etkili yöntemlerden biridir.

Zira aşk acısı gerçekten aşık olan insanların anlayabileceği çok büyük bir duygudur. Evrensel enerjinin belli başlı yerlerde ele alınması ile hazırlanan aşk büyüleri ise, ayrılmış olan çiftlerin yeniden bir araya gelmesine imkan tanıyor.

Ayrıldığın Sevgiliyi Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Farklı ritüeller ve uygulamalar altında ele alınan ayrıldığın sevgiliyi bağlama büyüsü nasıl yapılır, fiziksel ve ruhsal olarak ciddi bir etki yaratmaktadır. Böylece büyünün yapıldığı birey büyü yaptıran kişiye karşı her açıdan sıcak ve aşk dolu duygular hissetmeye başlar.

Sevdiğiniz kişinin bilinç altına girme imkanı tanıyan yöntemler, öz benliğine evrensel enerji göndermek suretiyle onun dikkatini çekmenize imkan sağlamaktadır. Nitekim insanlar her daim birbirlerine bağlanma ihtiyacı duyar ve bu istek güçlü bir sevgi çemberi oluşturur. Aşk büyüleri bu çemberin içine dahil olmak, aşk ve sevgi yeniden alevlendirmek adına güçlü bir tesir yaratmaktadır.

Kimler Ayrıldığın Sevgiliyi Bağlama Büyüsü Yapar?

Bağlama büyüleri çok güçlü ve ciddiye alınması gereken uygulamalardır. Kadim kitaplarda ve havas ilimlerinde yüzyıllardan boyu süregelen yöntemler, farklı malzemeler ile uygulamalar eşliğinde gerçekleştirilir. Her ne kadar bireysel olarak da yapılabilecek potansiyele sahip olsa dahi, bu konuda mutlaka profesyonel destek almak çok önemlidir.

O yüzden ilim irfan sahibi, doğuştan yetenekli ve her iki taraf ile bağlantı kurabilen medyum hocalardan yardım alınması gerekir. Zira aşk büyüleri içerisinde vefk, varlıklardan yardım almak ve tılsımlar ile ilgili semboller kullanmak yer almaktadır.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü

Geri getirme büyüleri tesadüfen yapılan büyüler değildir. Belli başlı gün ve geceler ile beraber doğru şartların hazırlanması gerekir. Kişisel eşyalar, tılsımlar, sadece medyum hocaların bildiği gizli semboller ve vefk ile varlıklar eşliğinde büyüler hazırlanır. Yanlış yerlerde yanlış koşullar altında hazırlanan eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü istenilen sonucu doğurmayabilir.

Aşık olarak mutluluğu yakalamak ve bunu evliliğe götürme konusunda, doğru şekilde ele alınan büyüler mutlu son yakalatır. Burada amaç karşıdaki kişinin iradesini değiştirmek ya da ona zarar vermek değildir. Pek çok farklı mesafedeki ayrılıklar için yapılabilen bu büyü, sadece kişinin gözüne açmasına ve eski sevgilisini fark etmesine imkan tanımaktadır.

Eski Sevgiliyi Bağlama Büyüsü İçin Gereken Malzemeler ve Tarif

Bu uygulamayı gerçekleştirmek için eski sevgiliyi bağlama büyüsü malzemeleri özel olarak ele alınmalıdır.

– Bağlanacak kişiye ait 1 adet fotoğraf,

– Büyü yaptıran kişiye ait 1 adet fotoğraf,

– 2 adet küçük ayna,

– Bir tane kırmızı kurdele,

Bu büyü dolunay oluştuğunda ve saat 24.00’ten sonra ele alınması gereken bir uygulamadır. Aynanın arkasına öncelikle büyü yapılacak olan kişinin fotoğrafı kurdele ile beraber bağlanmalıdır. Büyü yaptıracak kişinin de fotoğrafı aynı şekilde diğer ayna ile uygulama ele alınmalıdır.

Daha sonra aynalar birbirine bakacak şekilde masa üzerinde ay ışığı altında bırakılır. Bu durum bir gece boyunca sürer. Daha sonra bir süre aynalar gizli şekilde saklanır ve ayın enerjisini her iki tarafta etkisini göstermesi beklenir. Tabii tecrübe sahibi medyum hoca ile beraber eski sevgiliyi bağlama büyüsü tarifi, bu uygulama içerisinde değişik yöntemler de barındırır.

Ayrıldığın Sevgiliyi Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Yoğunluğa bağlı olarak ayrıldığın sevgiliyi bağlama büyüsü etkileri değişkenlik gösterir. Ancak mesafe fark etmeden çok ciddi etkiler oluşturabilmektedir.

– Sadece sizi düşünmeye başlar.

– Gece rüyasında sizi görür.

– Sizin sesinizi duyar ve dışarıda sizin hayalinizi görmeye başlar.

– Sürekli olarak sizi arama isteği doğar.

– İçinde yeniden büyük bir aşk ve sevgi beslemeye başlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ