7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ayrıldığın Sevgiliyi Bağlama Duası

Ayrıldığın Sevgiliyi Bağlama Duası

Sevgi, iki kişi arasındaki en güçlü bağlardan biridir. Bu sevginin daim olması her iki tarafın da verdiği emeğe bağlıdır. Ancak bazı durumlarda verilen emek ve gösterilen ilgi, ilişkinin yürümesi için yeterli değildir. İki kişi birbirini çok sevse dahi bazı durumlarda ayrılık kaçınılmaz oluyor. Ayrılığın kaçınılmaz olduğu durumlarda ilişkiyi eski güzel günlerine döndürmek için ayrıldığın sevgiliyi bağlamak için dua okunur.

Eski Sevgiliyi Bağlamak için Dua

Ayrıldığın sevgiliyi bağlama duası, İnsanlar, eski sevgililerinin geri dönmesi için duaya sığınmayı tercih edebilir. Son derece etkili olan dualar insanı manevi yönden de rahatlatır. Eski sevgiliyi bağlamak için edilen duaların belirli bir nizamda olması gerekir. Bazı durumlarda kişinin tek başına, tek bir duayı okuması yeterli değildir. Bir hoca eşliğinde, birkaç duanın kombinasyonu ile okumalar yapılmalıdır. Hangi duaların okunacağı kadar duaların okunduğu saat de önemlidir. Bazı duaların belirli saatlerde okunması gerekir. Bu, duanın etkisini artıracaktır.

Sevgiliyi Bağlamak için Dua

Eski sevgilinizin tıpkı eski günlerdeki gibi sizi sevmesini ve değer vermesini istiyorsanız bir hocaya danışmalısınız. Hoca, sizin için en etkili duanın hangisi olduğunu söyleyecektir. Baz durumlarda hoca da sizin için dua okuyacaktır. Duaların okunma saati kadar okunma sayısı da önemlidir. Bağlama duası için bazı dualar bir kez, bazıları ise yüzlerce kez okunabilir. Hangi duanın kaç kez ve hangi saatlerde okunacağını hoca belirler. Bu nedenle bir kişi, kendi başına bir dua paketi oluşturamaz. İşinin ehli olan bir hocaya danışarak en etkili sonuca ulaşabilir.

Duanın Okunuşu; Yatsı namazından sonra Efendimize Salavat getirerek kalpten 7 kez okursanız tez zamanda isteğiniz gerçekleşir.

Allhumme ya mevdiü küllü şekva veya şahidü küllü necva veya alimü küllü hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve İbrahim-ül Halil salavatü-llahi ve selamühü ve daüfet kuvvetehü ve kallet hiletühü duael garikul melhuf elleti la yecidü li keşfi ma bihi illa ente ya errahmerahimin . Ekşif anna nezile bina min aduvvina ve adüvvike eşşeytan-irrecim. Ya Rabbel Alemin inneke ala küllü şey\’in kadir,ve egusai ,Ya Allah,Ya Allah,Allahümme ya Badiü la bidayete leke,ya daimü la nifade leke,Ya Hay,Ya Mühyil mevta ya kaimen ala küllü nefsin bima kesebet,ilahi ente Allah-ül azizül Cebbar. La ilahe İlla Ente ilahen vahiden. Es\’elüke bil kelimatil tamat el emnü vel afvü vel afiyete vel müafat el daimetü fiddini veddünya vel ahireti vel ehel,vel cesed vel mal ,vel veled,vel müslimine ecmain. Ya Rabbel Alemin,inneke ala küllü şey\’in kadir. Verhamni birahmetike ya erhamürrahimin. Vekşif anni ma nezile bi min dıykün ve küllema eredtü. ve hallisni halasan cemilen ya Rabbül Alemin. Ve hassın zannüke vallahül muvaffak

Sevgili Bağlamak için Dua

Eski sevgilinizi kendinize tekrar aşık etmek ve eski güzel günlerinize dönmeniz imkansız değil. İşinin ehli bir hocanın tesirli duaları sayesinde mutluluğu tekrar ve kolay bir şekilde yakalayabilirsiniz. Mutluluğu yakalamak için sevgilinizden ayrılmanıza da gerek yok. İlişkinizde çatırdamalar hissediyorsanız ve karşı taraf ayrılık sinyalleri veriyorsa da duaya başvurabilirsiniz. Çalışıyor olun veya farklı bir şehirde yaşıyor olmanız fark etmez. Danışacağınız hocaya internet aracılığı ile kolayca ulaşabilirsiniz. Hoca ile görüşme yapmak için telefon veya görüntülü konuşma yöntemini kullanabilirsiniz. Hoca, dua okumak için sevdiğiniz kişinin fotoğrafını isteyebilir. Fotoğrafı Whatsapp üzerinden veya e-posta aracılığı ile iletebilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Kendine Bağlamak için Büyü

Eski sevgilinizi kendinize bağlamak istiyorsanız medyumlar veya hocalar aracılığı ile büyü yaptırmanız da mümkündür. Bu sayede sevdiğiniz kişi size sonsuz bir sadakatle bağlı kalacaktır. Bu sadakatin sonsuza dek sürmesi için tekrar tekrar büyü yaptırmanız gerekmez. Sevgilinizin veya eski sevgilinizin size yeniden aşık olması için yapmanız gereken tek şey iyi bir hoca bulmak olacaktır. Hoca, karşıdaki kişinin yüreğine sizin sevginizin yerleşmesini sağlayacaktır. Bunun sonucunda da sevdiğiniz kişinin gözü sizden başkasını görmeyecektir. Sevdiğiniz kişiye büyü yaptırdıktan sonra bir gün siz vazgeçerseniz büyüyü bozdurmanız gerekir. Çünkü, siz o kişiden vazgeçseniz dahi o kişi sizden vazgeçmez. Sevdiğiniz kişiyi sevmekten bir gün vazgeçerseniz onu da azat etmeniz gerekir. Yoksa büyü yaptırdığınız kişi ömrünün sonuna kadar sizi sevecektir. Bu da kendi yolunu çizmesine engel olacaktır.

Eski Sevgiliyi Tekrar Bağlamak

Eski sevgilinizi kendinize tekrar bağlamak istiyorsanız daha önce hocaya veya medyuma danışan kişilerden referans alabilirsiniz. Çevrenizde böyle bir tanıdığınız yoksa internet üzerinden medyum yorumlarını okuyabilirsiniz. Her medyumun uzman olduğu konu farklıdır. Bu nedenle talebinize uygun olan konuda uzmanlaşan bir medyuma veya hocaya danıştığınızdan emin olmalısınız. Bu sayede taleplerinize en uygun çözümü bulacak ve sizi sonuca en hızlı şekilde ulaştıracak bir hocaya danışmış olursunuz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz