7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Ayrıldığın Sevgiliyi Bağlamak İçin Dualar

 • Ayrıldığın Sevgiliyi Bağlamak İçin Dualar için yorumlar kapalı
Ayrıldığın Sevgiliyi Bağlamak İçin Dualar

Kendi yakın çevrenizde hoşlandığınız bir insana veya ayrıldığınız sevgiliye aşk duası yaptırarak, onun size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Anında aşık edecek dualar; ilk 24 saat içinde, sevdiğinizin size deli gibi aşık olmasını sağlayabilmektedir. 

Yapıldığı anda hemen tesir eden aşk duası ve aşk büyüsü birçok insanın ilgisini çekmektedir. Gerek erkekler, gerekse kadınlar; anında aşık eden dualar sayesinde, canından çok sevdiği insana; 24 saat içerisinde dahi kavuşabilirler. 

Aşk Duası Nedir? 

Bazen sevdiğimiz insandan karşılık göremediğimiz zamanlar olur. Bu durumlarda, ne yaparsak yapalım; onların kalbini kazanamayız. Sevdiğimiz insana kendimizi beğendirmek için elimizden geleni yaparız, fakat her seferinde hüsrana uğrarız. İşte böyle durumlarda en son çare ise, anında aşık eden dua yaptırmaktır.

Aşk dualarına sahip insanlar, aynı zamanda sevdiği kişiye de sahip olacaktır. Neticede, sonsuza kadar; sevdiği insanın yüreğinde taht kuracaktır. 

Aşk Duaları Niçin Tercih Edilmektedir? 

Aşk olarak adlandırılan duygu, pek çok kişiye göre ömür boyunca yaşanabilecek olan en güçlü duygudur. Ancak bu hayalini gerçekleştiremeyen ya da karşı cins ile olan ilişkilerini istediği boyutlara çıkaramayan kişiler bulunmaktadır. Aşk duaları ve aşk büyüleri, bu yönden çok tercih edilmektedir. 

Kişilerin, aşk duası yaparak manevi anlamda; çok daha kuvvetli bir destek alma imkânları mevcuttur. Böylece, çok güçlü manevi enerjilerin yardımıyla; değer verdikleri kişiyle aralarındaki ilişkiyi çok güçlü bir hâle getirebilirler. Giden sevgiliyi geri döndürebilir ve aşk duygularını hiçbir sınırı olmadan, en ateşli hâlleriyle yaşayabilirler.

Medyumların ve hocaların, en çok talep aldıkları konulardan birisi; ask duası veya aşk büyüsü yapma konusudur. İşlemler ve yapılacak dualar; pek çok kişinin aşk hayatında, hayallerine kavuşmasını sağlamaktadır. Bu da, aşk dualarının neden bu kadar tercih edildiği sorusunun cevabı niteliğindedir. 

Aşk Duası Nasıl Etki eder? 

Aşk duasında amaç, insanlara fiziki ya da manevi anlamda bir zarar vermeden; düşüncelerini değiştirmektir. Dualar ve işlemler sayesinde, bilinçaltı yapılarına etki edilerek; kişinin, karşısındaki partnerine karşı duyduğu hisler güçlendirilir. Aşk yaşamak veya sevdiği kişiyle mutlu bir birlikteliğinin olmasını isteyen insanlar tarafından yapılmaktadır. 

Aşk Büyüsü Nedir ve Nasıl Yapılır? 

Birçok insan, aşk büyüsü nasıl yapılır ya da aşk dualarının tutma olasılığı nedir sorularının cevabını merak etmektedir. Aşk büyüsü, özel bir uygulama olup; farklı türde aşk büyüsü çeşitleri bulunmakta; farklı şekillerde yapılabilmektedir.

Aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabına ve de hangi yöntemlerin kullanılacağına, genellikle hocalar ve medyumlar karar vermektedir. Fakat bu büyülerde, genelde; aşk yaşaması istenilen kişinin şahsi eşyaları, saç teli, tırnak, kan gibi materyalleri kullanılarak yapılmaktadır. 

Aşk büyüsü uygulamaları, sonrasında okunan aşk büyüsü duaları ve yapılan yardımcı uygulamalarla tamamlanmaktadır. Netice olarak, büyü; kısa zaman içerisinde ortaya çok güçlü bir manevi enerji çıkarır. Ardından, etkisini de; kısa bir zaman içinde gösterecektir. 

Aşk Büyüleri Doğru mu? 

Konu hakkında bilgisi olmayan kişiler, genelde aşk büyüleri ve okunan duaların; istenilen sonucu vermeyebileceğini düşünebilmektedir. Yahut, kafalarında soru işaretleri bulunabilmektedir. Fakat, yapılan uygulamaların işe yaradığını; uygulamalardan fayda görmüş olan herkes, yaygın olarak söylemektedir.

Sevgiliyi geri döndürme duası yaptım veya aşk büyüsü yaptım tuttu diyen sayısız insan bulunmaktadır. Bu konuda yapılan yorumlar, insanların merak ettiklerine cevap alabilmelerine rahatlıkla yardımcı olmaktadır. 

Aşk büyüsü esnasında, çok özel dualar okumakta ve de bazı yardımcı uygulamalar yapılmaktadır. Vefk işlemlerini tercih edebilen medyumlar da bulunmaktadır. Farklı durumlar, insanların kafasını karıştırsa da; doğru yapıldığında, tüm yöntemler netice verebilmektedir. 

Aşk Büyüleri Esnasında İstenebilen Bilgiler 

Aşk büyüleri için, medyum tarafından; kimi bilgiler istenebilmektedir. Bu bilgiler, genelde; 

 • Kişinin adı soyadı, 
 • Annesinin adı, 
 • Doğum tarihi, 
 • Sevdiği kişinin adı vb. gibi bilgilerdir. 

Sevgiliyi Geri Döndürme Duaları ve Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü 

Sevgiliyi geri döndürme uygulamaları, evrensel enerjinin belli ritüeller yaparak hayata geçirilmesiyle mümkün hâle gelir. Bu ritüeller, sevdiğiniz kişinin gözlerinde size karşı bir tesir yaratarak; size olan ilgisini arttırır. Onun bilinç altına girmeniz, kolayca mümkündür. Sevgiliyi geri getirme büyüsü yaptıracak kişi, sevdiğinin öz benliğine evrensel enerji gönderebilir. Böylelikle, onun tüm dikkatini kendi üzerinde yoğunlaştırabilecektir. 

Geri getirme büyüsü, rastgele yapılabilen bir büyü değildir. Büyü hazırlanırken, genellikle; belirli gün ve gecelerde kuralına uygun şartlarda hazırlanmaktadır. Rastgele hazırlanan geri getirme büyüleri ise, sonuç vermez. Bu nedenlerle, geri getirme büyüleri; titizlikle yerine getirilmelidir. 

Eski sevgiliyi geri döndürme büyüsü yapılırken amaç, karşıdaki kişiye zarar vermek değildir. Bu büyüyü yaptıran kişinin, belli bir süre boyunca; alkollü içkilerden uzak durması gereklidir. Ayrıca büyüyü yaptıran kişinin, sevdiğine yakın olmasını gerektiren bir durum yoktur. Uzaktan da, rahatlıkla yapılabilmektedir. Sevdiği kişinin, yakınına gitmesi gerekmez. 

Geri getirme büyüsünde; sevdiğiniz kişinin bir resmi, size ait bir resim, kırmızı kurdela ve iki küçük ayna kullanılmaktadır. Bu ritüel, genellikle; Dolunay zamanı uygulanmaktadır. Ay, Dolunay şeklini aldığı gece; saat 24:00’dan sonra dikkatlice yapılması gerekmektedir.

Çok tercih edilen bu ritüelde; 

 • Aynalara, resimler kurdele ile bağlanır. 
 • Ardından, aynalar; karşılıklı resimler birbirlerine bakacak şekilde, camın önüne konur ve ay ışığının altında bir gece kalması sağlanır. 
 • Sabahleyin ise, bu aynalar camın önünden alınarak; bir sonraki dolunay gecesine kadar evin içerisinde bir yerde muhafaza edilmektedir. Bu arada, sizin samimi olarak içinizden niyet etmeniz ve dua okumanız gereklidir.
 • Ay enerjisi, kadını ve de erkeği sıkı sıkıya birbirine bağlar. Terk etme arzusu geride kalır ve sevdiğiniz, bir sonraki dolunay zamanına kadar geri döner. En yaygın geri getirme büyüsü, bu şekilde tamamlanmış olacaktır. 

Anında Aşık Eden Dua Uygulamaları 

Sevdiğini anında aşık eden dua örneklerini çoğaltmak mümkündür. Fakat yine, çok sık kullanılan yöntemler mevcuttur.

En yaygın kullanılan yöntemlere göre; ​

 • Dua, muska haline getirilir. 
 • Bu muska, yatak odasında 21 gün saklanır. 
 • 21 günün sonunda sevdiğine kavuşmak mümkündür. 

Aşk duaları alanında, gerekenleri yerine getirmek; çok önemlidir. Muska hâline getirilen dualar, güzel bir şekilde evin yatak odasında muhafaza edilmelidir. 

Giden sevgiyi geri getirmek için anında tesir eden aşk duaları, son derece etkili dualardır. Sevdiğiniz insan sizi terk etmiş olabilir, yahut ilk kez gördüğünüz birini seviyor olabilirsiniz. Her iki durumda da, anında aşık eden dualar; çok işe yarayacaktır. 

Aşk Dualarının Etkileri 

Birisini aşık etme veya aşk hayatının yolunda gitmesi için; duaları kendi başına evlerinde okuyanlar, büyük oranda başarı sağlarlar. Şayet birini kendine aşık etme duaları, her gece okunursa; en geç 7 güne kadar; netice vermektedir. Aşk dualarının etkileri oldukça güçlüdür. 

Sevgiliyi geri getirmenin en etkili yolu, bu duaları samimi şekilde okumaktır. Eğer bir insan, gerçekten samimi olarak bu duaların gücüne inanırsa; duaların sonuç vermesi, yüksek oranda olacaktır. Ayrılmış olan sevgiliyi kendine bağlamak ve birisini kendine aşık etmek için, duaların en büyük gizemi; kalpten duaya inanmaktır. Samimi duygular taşıyarak yapılacak aşk duaları, mutlaka meyvesini verecektir. 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ