7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Azem Büyüsü Nedir?

  • Azem Büyüsü Nedir? için yorumlar kapalı
Azem Büyüsü Nedir?

Azem büyüdü nedir? Büyüler çeşitli sınıflara ayrılmaktadır. Genel olarak ayırmak gerekirse, iyi niyetli büyüler ve kötü niyetli büyüler olarak iki şekilde sınıflandırılır. Kötü niyetli büyülere halk arasında kara büyü de denilmektedir. Azem büyüsü nedir neden yapılır diye bakıldığında da kara büyü olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Büyüler arasında en etkili büyü olarak bilinmektedir. Bu nedenle de yapılış amacına göre kara büyü olarak adlandırılması normaldir.

Yapılmasının zor olduğu kadar bozulması da zor olarak bilinir. Kara büyüler bozulması zor olarak bilinir ama konusunda uzman olan medyum hocalar tarafından yapıldığında bozulma imkânı vardır. Bu büyünün yapılmasında bazı ilimlerin dikkatli bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Bunun için de hüddam adında ruhani varlıklar kullanılmaktadır. Büyüyü yapan medyumların ölmesi durumunda bile kendisine verilen görevi yerine getirmeye devam ederler.

Azem Büyüsü Nasıl Yapılır?

Azem büyüsü nedir nasıl yapılır sorusunun yanında ne için yapıldığı sorusu da gündemi oluşturmaktadır. Azem büyüsü nasıl yapılır sorusu da bu nedenle merak uyandıran bir soru olarak bilinmektedir. Zor bir büyü olmasından dolayı yapılacak olan büyünün etkili sonuçlar vermesi için usta medyum hocalarca yapılması önerilmektedir. Yapılacak olan büyünün tam anlamıyla etkili bir şekilde olması ve istenen sonucu vermesi için belli ilimlere sahip olunması gerekmektedir. Yanlış bir uygulama yapıldığında geri dönüşü olmayan sonuçlar ortaya koyacağı unutulmamalıdır.

Azem büyüsü yapılabilmesi için birkaç şartın yerine getirilmesi gerekmektedir. Bunların başında da bu büyü ile ilgili bilgi sahibi olunmalıdır. Bu konuda mutlaka iyi bir araştırma yapılmalıdır. Büyünün etki etmesi için sağlanması gereken şartlardan bir tanesi de bu büyü için kullanılacak olan malzemelerin doğru bir şekilde seçilmesidir. Her ne kadar zor bir malzeme olsa da büyünün tam olarak etkili olması için gerekli çabanın gösterilmesi gerekmektedir. Özellikle bu büyü için kullanılacak olan safran bitkisinin büyüyü yaptıracak kişi tarafından toplanması gerekmektedir. Bunun dışında bir diğer koşul konusunda uzman olan medyum tarafından yapılmasıdır.

Azem Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Her büyü kendi içinde farklı belirtiler göstermektedir. Azem büyüsü nedir neden yapılır diye bakıldığında bu büyünün de farklı etkileri olduğu ortaya çıkmaktadır. En çok yaptırılan kara büyü çeşitleri için de yer alan azem büyüsü ile ilgili belirtiler de kişiler arasında farklılıklar göstermektedir. Kişinin bunu kendisinde fark etmesi zordur. Bu nedenle çevresindekiler tarafından fark edilerek işlem uygulanmaktadır. Eğer kendinizde ya da çevrenizdeki kişilerde bu büyünün olduğunu düşünüyorsanız uzman bir medyum hocadan destek alınmalıdır. Bu büyünün etkileri;

  • Bu büyünün etkisinde olan kişiler genel olarak yalnızlık çekerler. Fakat bunu kendileri istemektedir. Çevresinde bulunan kişilerden uzaklaşmak ister. Aynı zamanda bilerek ve isteyerek kendilerinden uzaklaştırırlar.
  • Bu büyünün etkisine giren ya da birebir olarak kendisine büyü yapılan kişiler uyku problemleri yaşamaya başlarlar. Uykusuzluk durumu ile baş başa kalırlar. Bazı kişilerde de uyurgezerlik ya da uyku apnesi gibi sorunlarda ortaya çıkmaktadır.
  • Azem büyüsü oldukça etkili bir büyüdür. Bu büyü üzerinde bulunan kişilere hayvanlar direkt olarak tepki vermektedir. Bu büyünün etkisinde olan kişilere kedi ve köpekler farklı tepkilerle karşılık vermektedir.
  • Ev içine huzursuzluk vermek için yapılan azem büyüsünde ise, rutubet ortaya çıkmaktadır. Daha önceden bulunmamasına rağmen sonradan çıkan bu rutubet durumunda mutlaka araştırma yapılması gerekmektedir. Evde bulunan evcil hayvanlarında ev içinde bulunan hayvanların da tepkisi farklı olacaktır.
  • Aynı zamanda ev içine yapılan büyü için evdeki huzurun engellenmesi sağlanmaktadır. Bu nedenle ev içindeki bireyler huzursuzluk yaşayacak ve tartışma durumları sıklaşacaktır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ