7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bağımlılıklardan Kurtaran Büyüler Var Mıdır?

  • Bağımlılıklardan Kurtaran Büyüler Var Mıdır? için yorumlar kapalı
Bağımlılıklardan Kurtaran Büyüler Var Mıdır?

Bağımlılıklardan kurtaran büyüler var mıdır? Sorusu bu kötü alışkanlıkların pençesine düşen kişilerin ya da onların aileleri tarafından çok merak edilmektedir. Günümüzde alkol, esrar, sigara gibi birçok bağımlılık mevcuttur. Ne yazık ki pek çok genç bağımlı oldukları maddenin etkisinden kurtulamamaktadır. Aileleri bu konu ile ilgili sürekli olarak araştırma yapmaktadırlar. Medyum hocaların önerdiği dualar ve yaptığı bazı uygulamalar ile bu illetlerden kurtulmak mümkündür.

Madde Bağımlılığından Kurtulmak İçin Dua

Madde bağımlılığından kurtulmak için dua medyum hocalar tarafından bağımlılık ile boğuşan kişilerin ailelerine önerilmektedir. Allah’ın izniyle bu duadan sonra kişi kullandığı maddeyi bir daha ağzına almayacak ve ondan nefret edecektir. Canı istese bile onu engelleyen manevi güçler olacaktır.

Uyuşturucu Kullanana Okunacak Dua

Kişi yıllardan beri bağımlı olsa bile okunacak olan dua onu engelleyecektir.  Bağımlılık derecesi çok yüksek bile olsa Allah’ın izni ile şifa bulacaktır. Uyuşturucu kullanana okunacak dua aşağıda verilmiştir.

“Bismillahirrahmanirrahim. Ya eyyühellezine amenu innemel hamru  vel meysiru vel ensabü vel ezlamüricsün min ameliş şeytani fectenibühü lealleküm tüflihun innema  yüriydüş şeytanü en yükaa beynekümül adavete vel bağdae fil hamri vel meysiri ve yesuddeküm an zikrillahi ve anis salati fehel entüm müntehun.Ve etiy’ullahe  ve etiy’ur rasule vahzeru.Fe in tevelleytüm fa’lemu ennema ala resunlinel belağulmübin.Allahümme huz hubbül  hamri vel meysiri bihakkı kelamukel kadim ve rasulikel kerim ve bielfi  elfin la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.Ve bi hakkı Muhammed Mustafa salllahü aleyhi ve sellim.”

Bu dua Perşembe gecesi suya 41 kez okunmalıdır. Ve 7 kez içilmesi gerekir. Başkası için yapılacaksa da suya okuyup 7 defa bu sudan içirilmesi sağlanmaktadır. Eğer suyu daha fazla içilirse bir sakınca var mıdır diye merak edenler için cevap olarak hiçbir sakıncası yoktur denebilir.

Perşembe gecesi Allah rızası için 2 rekat kılınıp niyet etmek gerekir. Allah’a Hamd edildikten sonra salavat getirilmeli ve ardından bu duayı okumalıdır.

Sigaradan Kurtulmak İçin Dua

Günümüz bağımlılıklarından en önde gelen bir tanesi de sigaradır. Öyleyse bu bağımlılıktan nasıl kurtulunur? Hep merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Sigaradan kurtulmak için okunacak dua ise şu şekildedir;

Allahümme ya senede men la senede lehü veya zuhre men la zuhre lehü. Veya cami eşşettati ve ya ramiel amvati. İrhamni rahmeten tuğnini bihaan rahmeti men sivake. Allahümme la emlikü linefsi nefan vela darren vela mevten vela hayaten vela nüşuran. Allahümme vessili firma rezakteni ve barik lifirma ve hebteni. İnneke ala külli şeyin kadir vela tusallit aleyye bizünubi men la yerhamuni ya erhamerrahimiyn. Verzukni hayreddünya vel ahireti ya Rabbel alemin.

İlahi in afevteni fela yenkusu fimülkike şeyen vein tuazzibnifela yezidufi sultanike şeyun inneke tecidu men yuazzibu gayri ve enela ecidu men yerhamuni gayrüke ferhamni ya rahimu, ya rahimu, ya rahimu. Birahmetike ya erhamerrahimiyn.

İlahi enel abduz zelilül fakirül acizü ve enter rabbul azizül ganiyyül kadirü. Azzizni bi izzetike ve ağnini bifazlike ammen sivake ya rabbel alemiyn.

Allahümmegfirli zünubi ve keffir anni hatieti vecalni min ibadikes salihine.

Bu dua devamlı okunduğu zaman Allah’ın izni ile sigara içen kişi sigarayı bırakacaktır.

Bağımlılıklardan kurtaran büyüler var mıdır? Başlıklı yazımızda birkaç duadan bahsettik. Daha detaylı bilgi ve öneri için medyum hocalara başvurarak onlardan destek alabilirsiniz.En doğru ve gerekli bilgileri sizler ile paylaşacaklardır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ