7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bağlama Büyüsü Bozma

  • Bağlama Büyüsü Bozma için yorumlar kapalı
Bağlama Büyüsü Bozma

Kötü niyetlerle yapılmış bağlama büyüsünde, dayanılmaz sıkıntılar çekebilirsiniz. Bağlama büyüsünden kurtulmak istiyorsanız, bağlama büyüsü bozma konusu araştırmamızı, dikkatle okuyunuz. Yazı bittiğinde sizde artık bağlama büyüsünü nasıl bozabileceğinizi öğrenebilirsiniz. 

Bağlama Büyüsü Bozma 

Bağlama büyüsü, iki ayrı niyetle yapılırlar. Bunlardan ilki, karşıdakini kara sevda durumuna düşürmek diğeri ise rahmani olarak pişman ettirmektir. İki büyünün birbirinden farkı ise yapılış niyetlerinin gerçekten çok farklı yollara uzanmasıdır.

Size kara büyü biçiminde bağlama büyüsü yapılmışsa, bundan tez zamanda kurtulmanız şarttır. Kurtulmak için çareler arıyorsanız o zaman doğru yere geldiniz. Sizlere bağlama büyüsünden en kolay nasıl kurtulabileceğinizi anlatmaya çalışacağız. Öncesinde bağlama büyüsü belirtileri nelerdir inceleyelim.

Bağlama Büyüsü Nasıl Belirti Gösterir?

Bağlama büyüleri, terk edilme veya soğuma durumunda tercih edilir. Sadece bunlar değildir elbette amaçlar. Mesela, birinin erkekliğini bağlamak, dilini bağlamak, kısmetini kapamak, gözlerini bağlamak için de tercih edilebilir. Biz hepsinin ortak belirtilerini aktarmaya çalışacağız. Her biri ayrı ayrı kendi içerisinde de farklı belirtiler gösteriyor tabi.

– Hayatınızın çöküşe girmesi kaçınılmazdır. Size yapılmış olan bağlama tılsımı, kara büyü ailesinden ise muhtemelen sosyal yaşamınızda bazı gerilemeler yaşarsınız.

– Sadece sosyal yaşantınız değil, iş hayatınız da zarar görmeye başlar. Kısmetiniz kapanır, elinizden pek bir şey gelmez. 

– Zamanınız işe yaramaz hale gelir. Her attığınız adım sizin adınıza boşluğa düşmek gibi olur. 

Belirtiler böyledir. Hayatınız gittikçe anlamsızlaşıyor ve sıkıntılar yaşıyorsanız, bu demektir ki bağlama büyüsünün tesirinde kalmışsınızdır. 

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Değerli kardeşlerim, yüce Allah kendisi istemediği sürece, sizlere hiçbir varlık zarar veremez. Bizleri ancak o koruyabilir. Eğer büyü tesirinde kaldığınızı düşünüyorsanız, mutlaka Allah’a sığınmalısınız. Çünkü o, kimsesizlerin kimsesi, tüm evrenin gerçek sahibidir.

Onun ismi bir yerde geçtiğinde bile kötü niyetli varlıkların tümü korkularından kaçacak delik arayacaklardır. Bağlama büyüsü nasıl bozulur sorusuna net olarak dualar okuyarak cevabı verebiliriz. Öyleyse hangi duaları okuyabiliriz, ona bakalım.

Tarık Suresi

Tarık Suresini her okuyuşunuzda melekler sizlere eşlik edecek ve şeytanın kovulmasını sağlayacaktır. İslam alimlerinin özellikle duayı okumak üzerine tavsiyeleri vardır. 

Felak Suresi

Yine bir diğer sure Felak’tir. Felak Suresi okunduğu zaman büyünün tesiri ortadan kaybolup gider. Günde 7 sefer, abdestinizi aldıktan sonra okuyabilirsiniz.

Rahman Suresi

Allah’ın büyüklüğünün anlatıldığı, Allah’ın Rahman sıfatının açıkça dile geldiği suredir Rahman. Onu okuduğunuz her vakit, tüm kötüler sizden uzaklaşacak, sizde Allah’ın izniyle büyüden kurtulmuş olacaksınız. 

Sevgili kardeşlerim, yer verdiğimiz tüm dualar Allah’ın izniyle sizleri kötü niyetli varlıklardan koruyacaktır. Korunmak isterseniz, dualarınızı abdestinizi aldıktan ve namazını kıldıktan sonra okumaya başlayabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Bozmak İçin Hoca

Size yapılan bağlama büyüsünü iyi düşünceli, Allah’ın tanıyan, Müslüman bir medyumda bozabilirsiniz. Medyum hocanın niyetinin halis olmasına lütfen dikkat edin kardeşlerim. Etrafınızdaki her medyuma inanmayın.

Özellikle Müslüman olmasına çok dikkat ediniz. Eğer gideceğiniz hoca Allah’ın çizmiş olduğu sınırlara uyuyorsa tereddüt etmeden büyü bozma işlemini yanında yapabilirsiniz. Bağlama büyüsü bozan hoca da dualar ile büyüyü def edecektir.

Bağlama Büyüsü Bozulduktan Sonrasında Neler Olur?

Bağlama büyüsü bozulduğunda, huzur vaktidir. Artık kötü düşünce, kısmetsizlik yerini güzel düşüncelere, huzura bırakacaktır. Kafanızın yükünün azaldığını hissedebilirsiniz. Değerli kardeşlerim, büyü tesirinden kurtulduktan sonra belirtmiş olduğumuz duaları mutlaka yanınızda bulundurmalısınız.

Duaların her biri sizler için birer kalkan olacaktır inşallah. Allah’ın izniyle duaları devamlı olarak okumanız, büyüden başka zamanlarda korunmanızı sağlayacaktır. Büyü bitti, dua okumama gerek yok demeyin ki Allah hepimize rahmetini göstersin.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ