7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bağlama Büyüsü Çeşitleri

 • Bağlama Büyüsü Çeşitleri için yorumlar kapalı
Bağlama Büyüsü Çeşitleri

Sıklıkla başvurulan tesiri en güçlü büyüler arasında bağlama büyüsü yer alır. Pek çok çeşidi bulunan bu büyü anlam itibariyle, etki altına alınan kişinin iradesini kısa sürede kırma tabiri taşır. Bu konuda karaktere herhangi bir şekilde dokunulmaz. Sadece büyü yapılan kişinin iradesi kırılarak düşüncelerinin değişmesine olanak verilir. Ayrıca bu yapılırken birey herhangi bir şekilde bunu fark etmez.

Yüzyıllar öncesine dayanan mistik bir güç olarak tarif edilebilecek bağlama büyüsünün, çeşitlerine bağlı olarak farklı etkilerle ortaya çıktığını söylemek gerekir. Ancak en etkili ve en güçlü büyüler arasında bulunan bu büyünün tüm çeşitleri, belli süre içerisinde ortak şekilde güçlü bir tesir ortaya çıkarmaktadır. Önemli olan gerçek medyum tarafından bağlama büyüsünün ele alınmasıdır. Süreç içerisinde vefk ve başka varlıklar olduğundan dolayı, kontrolü ancak buna bağlıdır. Aksi takdirde bireysel olarak yapılacak büyü istenmeyen durumlar ortaya çıkabilir. Doğru şekilde ele alındığında ise hayat boyu etkisi aynı düzeyde kalacak şekilde devam eder.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Genel bir kavram olarak ele alınacak bağlama büyüsü çeşitleri değişkenlik gösterir. Bu sebepten dolayı göz önüne alınan bağlama büyüsünün amaca göre gerçekleştirileceği söylenebilir. Doğru metotlar üzerinden, bağlamak istenen kişiye özel eşyalar ve diğer malzemeler eşliğinde, gerçek bir medyum tarafından büyü ele alınmalıdır. Tabii deneyimli ve ilim irfan sahibi uzmanla gerçekleştirilecek büyünün tam olarak etki sağlaması için, yaptıran kişinin de etkisi önemlidir. Gönülden, içten ve samimi şekilde arzunun yerine gelmesi için dilekte bulunmak gerekir.

Amaca ve ihtiyaca uygun şekilde farklı yöntemler ile metotlar üzerinden bağlama büyüleri ele alınır. Bu yüzden pek çok insan bağlama büyü çeşitleri nelerdir diye merak etmekte, hangi büyü çeşidinin onların ihtiyacını karşılayacağına dair araştırma yapmaktadırlar. İsimlerle tabir edilmesiyle, yaptıran kişiyi amacına kısa sürede ulaştıracak farklı bağlama büyüsü çeşitlerinin olduğunu söylemek gerekir.

 • Kendine bağlama büyüsü,
 • Birbirini sevenleri bağlama büyüsü,
 • Gözü dışarıda olan evli erkek ve kadın adına göz bağlama büyüsü,
 • Kayınvalide, görümce, gelin, anne-baba ve eşin üzücü sözlerini sonlandırmak için dil bağlama büyüsü,
 • Cinsel yönden erkeğin gözünün dışarı kaymaması için erkeklik bağlama büyüsü,
 • Sözlü, nişanlı veya sevgili adına iki kişiyi bağlama büyüsü,
 • Daha mutlu bir evlilik için bağlılık büyüsü,
 • Söz dinletme büyüsü,
 • Evliliği ya da ilişkiyi daha mutlu yaşamak adına sadakat büyüsü,

Tüm bu büyüler kişisel istekleri yerine getirecek, daha mutlu bir hayat sürme imkanı sağlayacak yöntemler ışığı altında ele alınır.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Ne İçin Yapılır?

İnsanlar kendi yaşamları içerisinde istemediği olaylarla karşı karşıya kalabilir. Özellikle çiftler arasında yaşanan sorunlar ayrılığa kadar gitme durumu ortaya çıkarır. Ayrıca sosyal çevre etrafında da istenmeyen durumlar söz konusu olabilir. Bireysel olarak düzeltilemeyen bu tür sorunlar adına manevi enerjiden yardım alan pek çok insan medyum hocalardan destek istiyor. Bu yüzden bağlama büyüsü çeşitleri ne için yapılır merak eden insanlar, kendi hayatlarına dokunuş sağlayabilecek yardım için arayışa girer. Bu arayışın sonu ise tecrübe sahibi yetenekli medyumlara çıkar.

Özellikle ilişkilerin ve evliliklerin devam edebilmesine odaklı bağlama büyüsü çeşitleri ele alınmaktadır. Ayrıca gözü dışarıda olan evli kadın veya erkeği bağlamak, onun düşüncelerini değiştirebilmek adına da yapılır. Özellikle başka biriyle beraber olmaya başlayan evli bireyler için, o kişiden soğutma amacıyla özel bağlama büyüleri gerçekleştirilmektedir.

Çevresel açıdan ise kaynana, görümce, gelin, iş arkadaşları, arkadaşların üzücü sözlerini sonlandırmak adına özel bağlama büyüleri öne çıkar. Bu gibi daha pek çok amaç özel metotlar ve malzemeler eşliğinde uzman medyum tarafından ele alınır. Diğer yandan bağlama büyüleri iyi amaçla gerçekleştirilirken, kötü niyetle kişiyi etkilemek amaçlı uygulanabilmektedir.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüleri amaca uygun şekilde pek çok farklı çeşide sahiptir. Bu konuda uygun metodu gerçek bir medyum hoca belirler. Nitekim İslam alimlerinden aldığı eğitim dahilinde onların elde ettiği tılsımlı sözcükler ve semboller üzerinden, gizlilik içerisinde bu büyüler yapılır. Bağlama büyüsünün üzerine yapılacak kişiye ait eşyalar odak seçilmek suretiyle, farklı malzemeler üzerinden tamamlanır.

Bunlar içerisinde gizemli ve tılsımlı sözcüklerle beraber sembollerin yanı sıra, objeler, kişisel eşyalar ve özel dualar süreçte kullanılır. Tabii mutlaka vefk ve başka varlıklar bağlama büyüsünün hayat boyu sürmesiyle etkisini güçlendirmek adına değerlendirilir. Bu yüzden bağlama büyüsü yapılırken önemli olan, bunu gerçek bir medyumun ele almasıdır. Çok yüksek bir tesiri olmasından dolayı yanlış ellerde aksine daha kötü sonuçlar doğurabilir.

Bağlama Büyüsü Çeşitleri Yapan Medyum Hocalar

En çok başvurulan yöntemler arasında bağlama büyüsü gelir. Amaca uygun olarak insanların hayatlarına olumlu dokunuşlar gerçekleştirecek, farklı çeşitler medyumlar tarafından uygulanır. Tabii bunun için mutlaka gerçek bağlama büyüsü çeşitleri yapan medyum hocalar üzerinden yardım alınması en önemli unsurdur. Peki gerçek bir medyum hoca kimdir? Her iki tarafla bağlantı kurmayı bilen ve doğuştan yeteneği bulunan, havas ilimlerine hakim insanlar gerçek medyum hocalardır.

İslam alimlerinden küçüklükten itibaren aldıkları eğitimle beraber, Kur’an-ı Kerim’i hatim indirmiş olarak tüm büyüler hakkında detaylı bilgiye sahiptirler. Ayrıca zaman içerisinde kendini geliştirerek her konuda İlim irfan sahibi haline gelirler. Tüm büyüleri doğru şekilde yapabilmek için ise Arapça, İbranice ve Süryanice dillerini iyi bilirler. Böylece bağlama büyüsü yapılırken varlıkların sürece dahil edilmesiyle kontrolü sağlanabilir. Ayrıca bağlama büyüsü çeşitlerinin daha etkili olabilmesi için, vekf de yine gerçek medyum hocalar tarafından kullanılır.

Bağlama Büyüsü Çeşitlerinin Belirtileri Nelerdir?

Ele alınan bağlama büyüsü çeşidi, kişinin iradesini kırarak onun düşüncelerine tesir eder. Böylece hangi amaçla yapıldığına bağlı olarak zamanla fiziksel açıdan bazı belirtiler ortaya çıkar. Bunu merak eden pek çok insan bağlama büyüsü çeşitlerinin belirtileri nelerdir diye araştırmakta, internet üzerinden bilgi almaya çalışmaktadır. Yapılan bağlama büyüsünün ortak şekilde meydana getirdiği bazı belirtilerden bahsedilebilir.

 • Halsizlik,
 • Kişi üzerinde aşırı huzursuzluk,
 • Öfke,
 • Yalnızca tek bir kişiye odaklanma, (Büyü yaptıran kişi)
 • İştahsızlık,
 • Yalnızlaşma arzusu ve hissi,

Bağlama büyüsünün yapıldığı an itibariyle bu gibi belirtiler ilk olarak ortaya çıkar. Ancak zaman içerisinde büyünün çeşidi ve amacına bağlı olarak etkiler kişi odaklı kendini göstermeye başlar.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bir büyüyü bozabilmek için başka bir büyü yapılması gerekir. Bu konuda bilgi ve deneyim sahibi gerçek medyum hocalar, mistik anlamda elde ettikleri tecrübeyle bağlama büyüsünü bozmak için çalışmalar gerçekleştirir. Bağlama büyüsü çeşitleri olumlu anlamda ele alınacağı gibi olumsuz şekilde de gerçekleştirildiği için, insanlar bağlama büyüsü nasıl bozulur bir araştırma yapar. Bu durum amaca göre değişkenlik gösterir. Medyum hoca tarafından yapılan incelemeyle beraber, ne gibi yöntem ve metotlar ele alınacak ortaya çıkar. Daha sonra büyü bozmak için vefk, farklı eşyalar, özel dualar ve varlıklardan yardım alınır.

Bağlama Vefki

Bağlama büyüsü çeşitleriyle beraber ayrıca bağlama vefki de yapılır. Bunun amacı ayrılmak üzere olan insanları bir arada tutmaktır. Aşk vefki nedir, Özellikle hayattaki en önemli kavramlardan biri olarak ailenin dağılmaması için, vefk güçlü bir bağlayıcılık oluşturur. Boşanma arifesine kadar gelmiş olaylar karşısında, kişinin iradesi kırılarak düşünceleri değiştirilmek suretiyle evlilik kurtarılır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ