7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bağlama Büyüsü Duaları

  • Bağlama Büyüsü Duaları için yorumlar kapalı
Bağlama Büyüsü Duaları

Bağlama Büyüsü Duaları

Bağlama büyüsü duaları, hayatınızı dönüştürmeye yardımcı olan etik yaklaşımlardır. Birçok insan, büyü yoluyla sevgiyi ifade etmenin etik olmayan bir uygulama olduğunu düşünür. Bunun nedeni, çoğu insanın herhangi bir büyü biçimini kötülükle ilişkilendirmesidir. Bu inanışın aksine ak büyü hayattaki güzel şeylerle ilgilidir. Sevginizi kimseye zarar vermeden veya etik dışı yollara başvurmadan ifade edebilirsiniz.

Beyaz büyü aşk büyüleri dürüst aşka, gerçek duygulara, açık niyetlere ve kalbin asaletine dayanır. Bu onları herkesin korkmadan gerçekleştirebileceği etik ritüeller yapar. Ayrıca ak büyü aşk büyüleri yaparken hedefinizi, dilek ve isteklerinizi de düşünmelisiniz. Doğru prosedürü izlerseniz, ak büyü büyüleri aşk hayatınızda iyi olan her şeyi tezahür ettirmenize yardımcı olabilir.

 

Eşini Kendine Bağlamak İçin Sure – Tesbih – Eşini Kendine ve Eve Bağlamak İçin Dua

Bağlama büyüsü duaları sure ve ayetler, tesbihler eşi kendine ve eve bağlamak amacıyla kullanılır. Tüm duaları 21 gün veya hedefinize ulaşana kadar günde 7 kez okumakta fayda vardır. En çok kullanılan dua şöyledir:

Bismillahirrahmanirrahim.

Azimetün min Allahü ve’r-Resûlihi Süleyman İbni Davud Aleyhim’es-selâm.

İlâ mülikil cinni ve’ş-şeytani vel mürdeti vel afarite cünudi iblisi ecmain.

İster bağlayıcı aşk büyüleri ister resimli büyüler olsun, ak büyü, evrenin isteğinizi dikkate alabilmesi için yaptığınız belirli dualar ve dileklerle aşılanır. İnsanların kırılan kalplerini iyileştirmek, sevgiyi hayatlarına çekmek ya da zayıflayan ilişkilerini canlandırmak gibi farklı istekleri vardır. Spesifik dualarınız gerçek ve samimiyse, birini cezbetmek için yapılan ak büyü, aşkta iyi şeylere ulaşmanıza yardımcı olabilir. Ak büyü, birinin size olan sevgisini etkilemek için kullandığınız dualardır.

 

Eşini Kendine Bağlamak için Esmaül hüsnâ – Eşini Kendine Bağlamak için En Etkili Dua

Herhangi bir beyaz büyü ve aşk büyüsü yapmadan önce, ikinizin de aynı şekilde hissedip hissetmediğini belirlemelisiniz. Siz ve hedefiniz aynı sayfada olmalısınız. Diğer kişiyi kontrol edemez veya manipüle edemezsiniz her zaman karşılıklı mutluluk hissini artırmaya çalışırsınız. Bu büyüler, birinin sizi sevmesi için özgür iradesini manipüle etmez, ancak bağlılık sağlar. Sevgi ve aşk için ilişkiyi iyileştirmeye çalışmalısınız. Büyü yaparken dualarınız, dilekleriniz ve istekleriniz manipülatif olmamalıdır.

Bismillahirrahmanirrahim.

Allahümme bi hakkı kehkehicin yağtaşin bi lat sağşağavilin.

Emvilin celedin mehcemen helmecin vurudihin mehfeyacin bi izzetike illa ahazte semihim ve Ebsarihim.

Bağlama büyüsü duaları, bunların yanı sıra Ayetel Kürsi okumak da etkilidir.

 

 

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ