7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bağlama Büyüsü Etkilerinin Ortaya Çıkması

  • Bağlama Büyüsü Etkilerinin Ortaya Çıkması için yorumlar kapalı
Bağlama Büyüsü Etkilerinin Ortaya Çıkması

Bağlama Büyüsü Etkilerinin Ortaya Çıkması

Bağlama büyüsü etkilerinin ortaya çıkması için büyü yapımında uzman medyumdan yardım almak gerekir. Aşk büyüleri olarak uygulanan büyüler aynı zamanda bağlama büyüsü olarak da bilinmektedir. Bağlama büyüsü de aynı şekilde hem kara büyü hem de ak büyü olarak yapılabilmektedir. Etkilerinin ne zaman ortaya çıktığına dair çeşitli bilgiler bulunmasının sebebi ise yapılan büyünün çeşidine göre etki etme süresinin değişmesidir. Genellikle 15 ila 20 gün içerisinde etkilerini göstermeye başlamaktadır.

Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler medyum hocaya gitmelidir. Ayrıca büyü yaptırmak istedikleri kişiler hakkında insanlar detaylı bilgilere sahip olmalıdır. Büyü yapımında kişinin adı, anne adı, doğum tarihi gibi önemli bilgiler bilinmelidir. Bazen de büyü yapılacak kişinin kıyafetlerinin medyum hocaya verilerek büyü yaptırılması büyünün daha hızlı etki göstermesini sağlayabilmektedir.

 

Bağlama Büyüsünü Kimler Yaptırır?

Bağlama büyüsü etkilerinin ortaya çıkması için sabırla beklenmesi gerekir. Aşk büyüsü ve bağlama büyüsü son yılların en çok yaptırılan büyüleri arasında yer almaktadır. Bağlama büyüsü platonik aşıklar tarafından yaptırılabilir. Aynı zamanda gözü dışarıda olan eşleri eve bağlamak ve kendine bağlamak isteyenler de bağlama büyüsünden faydalanabilirler. Güçlü etkiler sayesinde bağlama büyüsü kısa sürede etki göstererek büyülenen kişinin büyüyü yaptırana bağlanmasını sağlamaktadır.

Bağlama büyüsü aynı zamanda gideni geri getirmek için de uygulanabilir. Aşk acısı insanlara çok zor geldiğinden ve hala sevdikleri için büyük bir aşk acısı çektiklerinden dolayı aşk büyüsü yaptırmak isterler. Bazen malzeme olarak kişinin fotoğrafı, adet kanı, nohut ya da karabiber gibi malzemeler olabilmektedir. Bunlar bazen yakılıp ya da gömülürken bazen de büyü yapılan kişiye yiyip içirilmektedir.

 

Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Bağlama büyüsü uygulandıktan çok kısa bir süre sonra etkilerini göstermeye başlar. Ancak asıl tutma süresi yaklaşık 1 ayı bulabilmektedir. Ayrıca büyünün etki etmesinde kişinin de iradesi etkilidir. Güçlü iradeye sahip kişiler büyülerden daha geç etkilenirler iradesi zayıf kişiler daha çabuk büyünün etkisi altına girebilmektedir.

Bağlama büyüsü etkilerinin ortaya çıkması kişiler üzerinde farklı belirtiler gösterse de bazen bazı belirtiler herkeste aynı şekilde görülebilir. Örneğin daha önceden aklında ve kalbinde olmayan kişiyi sürekli olarak rüyasında görmekte ve büyüyü yaptırana yoğun bir aşk ve ilgi duymaya başlamaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ