7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bağlama Büyüsü Malzemeleri

  • Bağlama Büyüsü Malzemeleri için yorumlar kapalı
Bağlama Büyüsü Malzemeleri

Bağlama Büyüsü Malzemeleri

 Bağlama büyüsü malzemeleri dikkatli biçimde toplanır ve Allah’ın adıyla niyet ederek büyü kullanımı için hazırlanır. Elde edilen hiçbir büyü malzemesi doğrudan kullanılmaz. Öncelikle enerji temizliği yapılmalıdır. Çünkü toplanılan yerdeki diğer insanların, temas eden sizin bile ruhunuzdan bir parça malzemeye siner. Bu durum enerjilerin karışmasına neden olur.

Büyü malzemeleri ya 24 saat temiz toprağın altında bekletilerek sonradan sinen enerjilerden arındırır veya sarsma yolu kullanılır. Sarsma yolunda malzemeler belli bir frekansta titreştirilir. Ses enerjisi olarak insan sesi ve çıngırak gibi unsurlar kullanılır. Yalnız kişiye ait saç tırnak gibi organik malzemelerde bu enerji temizliği daha farklıdır.

Bağlama Büyüsü Malzemeleri Nelerdir?

 Bağlama büyüsü yapılmak istenen kişi fiziksel olarak erişebileceğiniz bir noktadaysa o kişinin organik parçası kullanılır. Örneğin, saç, tırnak, ter, terinin bulunduğu günlük giydiği atlet gibi nesneler olabilir. Saçın bir parça üzerine yapılan büyüler veya kişiye ait diğer organik malzemeler çok hızlı sonuç verir.

Ancak her zaman kişiye ait bu malzemeleri elde etmek kolay değildir. Bu durumda farklı bağlama büyüsü malzemeleri devreye girer. Yün ipliği, pamuk ipliği, beyaz iplik, beyaz keten, koyun işkembesi, kase, balmumu, kerpiç, kiriş, dört yol ağzından toplanan taş, yedi ayrı bahçeden karınca yuvasından alınan az miktarda toprak, dikiş iğnesi bağlama büyüsünde kullanılan malzemeler arasındadır.

Bağlama Büyüsü Malzemeleri Nasıl Kullanılır?

 Bağlama büyüsü malzemeleri ve dualarla hazırlanmış terkipler evin veya işyerinin köşelerine konulur. Bu mümkün değilse arsaya veya tarlanın köşelerine konulur. Eğer bu da mümkün değilse, toprak bir testiye konulur veya eski bir mezara niyetle gömülür. Bazı durumlarda yakılır veya dere göl akarsu deniz gibi alanlardaki suya bırakılır. Özellikle kişiye ait bir tutam saç veya bir saç teli 21 gün büyüsel işleme tabi tutularak yakılır.

Belli duaların kullanılması ve niyetle başlar ve yine dua ve niyetlerle bitirilir. Bağlama büyüsü malzemeleri kullanımında çok dikkatli olunmalıdır. Yanlış yapılan bir hamlede tüm iletilerin etkisi yanlış kişiye gidebilir. O yüzden uzman bir medyumdan destek almak faydalı olur.

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ