7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

  • Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur? için yorumlar kapalı
Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

 Bağlama büyüsü nasıl bozulur, büyü yapıldığından şüphelenen herkesin merak ettiği bir konudur. Büyüler en basit şekilde nasıl yapıldıysa tersine bir mantıkla aynı metot izlenerek rahatça bozulabilir. Ancak sorun şu ki büyünün ne zaman ve nasıl hangi metotlar kullanılarak yapıldığı bilinmezse nasıl bozulacağı da bulunmaz.

Büyü yapılmış kişinin organik malzemeleri yani kendi saçı, tırnağı, kirpiği veya giydiği kıyafetten bir parça kullanılarak yapılan büyüleri bozmanın en etkili yolu tekrardan bu maddeleri elde ederek büyüyü etkisiz hale getirmektir. Eğer büyü, bu malzemeler değil de farklı maddeler ve teknikler kullanılarak yapıldıysa büyüyü bozmanın yolu daha değişiktir.

Aşk Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşk bağlama büyüsünü bozmanın en kolay yolu temas ve taklit büyülerinden geçer. Bağlama büyüsü nasıl bozulur? Büyü bozmanın bir başka yolu ise pasif yani edilgen büyü yapmaktır. Aktif büyüler ve etken büyüler, büyü yapılan kişiyi beni bir davranış kalıbına doğru sürükler. Nasip değilse beni bir davranış kanalından sakınmayı sağlar belli mekan veya kişilerden korumayı sağlar.

Büyü kaseleri hazırlanır. Her birinin içine belli semboller, Kur’an’dan bazı ayetleri temsil eden Arapça harfler, Allah’ın isimleri ve büyünün niyeti yazılır. İçine su doldurulur. Uzman medyum bu hazırlığı yapar, dualar okur. İçine dualar okunmuş kaseler içindeki sudan içilir. Bunun dışında medyum Hoca ne tür bir büyü yaptığını hissederek daha farklı yöntemler ve daha etkili yöntemler uygulayabilir. Buradaki tarifler genel olarak yazılmıştır. Her kişinin, her olayın durumu farklıdır. Dolayısıyla her kişiye göre uygun bir yöntem belirlenmelidir.

Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Tüm bağlama büyüleri etkilerinden kurtulmak için temas büyüsü yapılır. Örneğin kişinin saç teline uygulanacak büyü, bütünü etkileyeceği için kişi üzerinde yapılan tüm büyüleri bertaraf eder.  Bağlama büyüsü nasıl bozulur? Eğer evde veya herhangi bir yerde büyü yapıldığına dair bir nesne bulunursa bu da dualarla tersine çevrilir. Örneğin düğüm atılmış bir ip bulunursa düğümlerin çözülmesi gerekir.

Büyü malzemeleri bulursanız sakın çöpe atmayın veya yakmayın. Öncelikle özel dua ve yöntemlerle etkisini sıfırlayın daha sonra atın. Bu işlemler yapılmadan atılırsa etkisi sürekli devam edebilir. Bağlama büyüsü nasıl bozulur, bağlama büyüsünü en iyi bozacak kişi uzman bir medyum veya tecrübeli bir hocadır.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ