7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bağlama Büyüsü Nedir? Neden Yapılır?

  • Bağlama Büyüsü Nedir? Neden Yapılır? için yorumlar kapalı
Bağlama Büyüsü Nedir? Neden Yapılır?

Bağlama Büyüsü Nedir? Neden Yapılır?

Bağlama büyüsü deyince ilk akla gelen aşk büyüleridir. Esasında konu daha teferruatlıdır. Bağlama büyüsü nedir? neden yapılır? Bağlama büyülerinin ilk özelliği herhangi bir kişiyi kendinize bağlamak amacıyla yapılan aşk büyüleridir. Ancak bunun dışında dil bağlama, erkeklik bağlama, eşya bağlama gibi olumsuz nitelikli kara Büyü örnekleri de vardır.

Bu makalenin konusu Ak büyü niteliğinde olan birini kendine veya bir mekana genellikle sevilen kişiyi eve bağlama amacıyla yapılan bağlama büyüsü ve çeşitleridir. Oldukça olumlu bir amaca hizmet eder; yuva kurtarır ve seven kişileri birbirine bağlar.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü en temel özelliği ile bir aşk büyüsü çeşididir. Yuva kurmak evlenmek kültürümüzde kıymetli ve kutsal bir müessesedir. Çünkü bunun sonucunda gelecek nesillerin devamı olacak çocuklar yetiştirilir. Bunların başlangıcı ise sevilen kişi ile anlamlı bir bağlılık yaşamaktır. Bağlama büyüsü nedir? Neden yapılır? Yuva kurmanın temeli ilk başta bir kişiyi sevmek ve onunla bir ilişkiyi sürdürebilmekten geçer.

Bir kişi ile ilişkiye başlamak kolay ancak onu devam ettirmek zordur. Esas önemli olan da sabır ile özveri ile iki tarafında birbirini Yeri geldiği zaman alttan alarak tartışmaların sonunda bile tatlıya bağlamayı öğrenerek ilişkiyi sürdürmektir. Bağlama büyüsü nedir? Bağlama büyüsü ilişkinin sürdürülebilmesi için karşı tarafın size bağlanmasını sağlayan etkili bir büyü çeşididir.

Bağlama Büyüsü Neden Yapılır?

Bağlama büyüsünün yapılış bedenlerinden birincisi bir kişiyi kendinize bağlamaktır. İkincisi ise bir kişiyi bir mekana bağlamaktır. Örneğin karınızı veya kocanızı eve bağlamak için de yapılır. Bağlama büyüsü nedir? neden yapılır? Esas olarak bağlama büyüsü bir kişiyi kendinize aşık etmek bağlamak amacıyla yapılmaktadır.

Bağlama büyüsü neden yapılır? Özellikle bir ilişkide ilk yıl 3 yıl ve 7 yıl oldukça önemli geçiş seneleridir. Bu seneler adeta eşik gibidir. Bir ilişkide yedi yılı dolduran bir insanın ayrılma ihtimali giderek daha da azalır. En çok ayrılıklar ilk bir yıl veya ilk üç yıl içerisinde olur. Bu nedenle genellikle genç çiftler ilişkilerinin baştaki yıllarında bağlama büyüsü yaptırırlar. Zaten daha sonraki yıllarda gerek kalmaz.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ