7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bağlama Büyüsü Yapılan Kişide Hangi Belirtiler Olur

Bağlama Büyüsü Yapılan Kişide Hangi Belirtiler Olur

Bağlama Büyüsü Yapılan Kişide Hangi Belirtiler Olur

Bağlama büyüsü yüzyıllardır tatbik edilen çok güçlü bir büyüdür. Bu büyü hem iyi hem de kötü niyetle yapılabildiği için gri büyüler sınıfındandır. Uygulanan kişi üzerinde yoğun duygu ve davranış değişikliği oluşturmasıyla bilinir. Siz de bağlama büyüsünün neden yapıldığını ve etkilerini öğrenip, buna göre yaptırabilirsiniz.

Bağlama büyüsü, büyü dünyasında en çok tercih edilen büyülerdendir. Dağılmak üzere olan evliliklerin kurtulması için yapıldığı gibi birini zorla kendine bağlamak için de başvurulabiliyor. Bu nedenle bu büyünün ehil ve gerçek medyumlar tarafından iyi niyetle yapılmasında fayda vardır.

Bağlama Büyüsü Nedir?

İlgi duyulan karşı cinsin de kendisini aynı şekilde sevmesi için başvurulan bir büyü yöntemidir. Daha ziyade aşkına karşılık bulamayanlar, eşinin sevgisinin azlığından şüphe duyanlar veya giden eşi geri döndürmek isteyenlerin başvurduğu bir yöntemdir.

Bağlama büyüsüne bir nevi aşk büyüsü de denilebilir. Genellikle duygu yoğunluğu yaşayan kişiler tarafından tercih ediliyor. Bütün yolları denemiş, fakat sevdiğinin fikrini değiştirememiş veya açılma ve reddedilme korkusu yaşayanlar bağlama büyüsünden medet umuyorlar.

Bağlama Büyüsü Yapanlar?

Bağlama büyüsü, internet ortamında ve sosyal medyada gösterildiği gibi basit bir büyü değildir. Büyük bir deneyim ve bilgi gerektirir. Özel yeteneklere, havas, hüddam, Ladün ve Kuran ilimlerine haiz değilseniz büyüyle hiç uğraşmayın.

Gerçek ve güvenilir medyumlar, bağlama büyüsünün her türlüsünün nasıl yapıldığını bilirler. Aynı zamanda nasıl bozulacağını da bilirler. Gerçek ve güvenilir bir medyum asla, karşı tarafa zarar verecek ve olumsuz sonuçlar doğuracak büyülere başvurmazlar. Bunun dışında;

-Birbirini seven iki insanı barıştırıp, tekrar birleştirme

 -Bekar olan sevdiği kişinin de büyü yaptırana muhabbet beslemesi,

-Üzerinde bağlama büyüsü olanların, büyüden kurtarma,

-Kısmeti bağlı olanların kısmetini açma hususlarında kişilere yardımcı oluyorlar.

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Bağlama büyüsü, uzman bir medyum tarafından hazırlanıp, doğru ritüellerle yapıldığında etkisini kısa sürede gösteriyor. Büyünün etkili ve güçlü olması sonucunda 48 saat ile 7 gün içinde etkisini gösterebiliyor.

Büyünün etkisini göstermede; büyünün hazırlanması, tatbiki, sizin enerji yoğunluğunuz ve süreçte izlediğiniz davranışlar önemlidir.

Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

– Öncelikle büyü yapılan kişide duygusal değişim yaşanıyor. Kişi, karamsar, hüzünlü ve durgun oluyor.

– Davranışlarda değişmeler görünüyor. Normal yaşantısının dışına çıkıp, kendi aile ve arkadaş ortamından uzaklaşıyor.

– Ailesi ve çevresine yalanlar söylemeye başlıyor.

– Uykusuzluk, kâbus ve ruhani çöküntü başlıyor.

– Asabiyet, sinir krizleri, nöbet geçirme gibi durumlar sıklaşmaya başlıyor.

-Büyü yaptıran kişiye aşırı ilgi duymaya başlıyor. Sık sık yanında olmak için her türlü yolu deniyor.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü yapılan kişiler genellikle, bu büyünün etkisi altında olduğunu anlamıyorlar. Yaşadıkları bu durum ve davranışlar ona normal geliyor. Kişiye büyü yapıldığı genellikle, ailesi, sevenleri ve çevresi tarafından fark ediliyor. Bu durumda vakit kaybetmeden gerçek ve uzman bir medyuma gitmeniz gerekiyor.

Medyum, rabıta yöntemiyle üzerinizde büyü olup olmadığına bakıyor. Büyüyü tespit ettikten sonra, yeni bir büyü hazırlanana kadar, sizi büyünün etkisinden koruyacak bir koruyucu büyü yapıyor.

Bağlama büyüsü güçlü bir büyü olduğu için bozulması için de özel yetenek ve deneyim gerektiriyor. Bu nedenle özel yeteneklere ve bilgiye sahip medyuma gitmenizde fayda vardır. Medyum yeni bir büyü hazırlayarak, üzerinizdeki büyünün etkisini yok ediyor.

Bağlama Büyüsüne İyi Gelen Dualar

Bağlama büyüsüne maruz kalmak istemiyorsanız veya etkilerinden uzaklaşmak istiyorsanız; Ayet-el Kürsi, Fatiha, Felak, Nas, Bakara (ilk 20 ayeti) surelerini okuyabilirsiniz. 7 gün boyunca sabah ve akşamları 11’er defa okuyorsunuz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Özgül dedi ki:

  Selamün Aleyküm Hayırlı Geceler
  Bir kac kisiye baktırdım ve bana baglama büyüsü yapıldığını idda ettilerki belirtiler hepsi yüzde yüz doğru olmamam gereken kisiyle oluyorum yuz bin kere ayrildim ama bi sekilde ne yapiyor ediyor beni kendine geri döndürüyor bi zaman sonra pisman oluyorum tekrar kurtulmak icin çareler bahaneler ariyor kurtuluyorum ama bu seferde hasta düşüyorum mutsuz umutsuz depresif kendini dış dunyadan soyutlayan ve amlamsiz bir şekilde karsi tarafi affedilmeyecek hatalar yaptığı halde onlari hiçe sayip savma sapan bir sekilde 7/24 özleyen düşünen ben oluyorum sacma sapan bir haldeyim ama irademe sahip olamıyorum benki bu tip insanlarla birakin onu özlemeyi düşünmeyi beraber bile olmazdim olamazdim kendime hayret ediyorum üstelik alkolik yalanci küfürbaz aldatan dahs ne sayiyim ALLAH RIZASI MUHAMMED ASKİ ICIN BANA YARDIM EDECEK BIR ALLAHIN KULU YOKMU? Cok yere basvurdum çareler aradim ama cok para istediler maddi durumum yok o kadar tekrar diyorum ALLAH RIZASI MUHAMMED AŞKI icin bana yardım edecek ir Allah kulu hoca yada bu isten anlayan kimse yokmu?

  1. Ananym dedi ki:

   Bana yazın.

  2. sema dedi ki:

   bende tam aynisini yasiyorum.

 2. sema dedi ki:

  merheba ,ayni durumu bende yasiyorum.

Yorum Yaz