7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü ile Sevdiği Aşık Etme

Bir kişiyi kendine bağlamak için manevi alemle irtibat kurarak yapılan büyüye, bağlama büyüsü denir. Bağlama büyüsü nedir, belirtileri nelerdir, merak ediyorsanız tüm detayları bu derin maneviyatla kaplı yazımızda bulabilirsiniz. 

Bağlama Büyüsü Nedir?

Erkek veya kadını kendine bağlayabilmek, onu kendisine aşık etmek için yapılan tılsıma, bağlama büyüsü denilir. Dünyada en çok talep gören büyülerin başında gelen bağlama büyüsü, tarihin en eski sayfalarında yerini alır. İnsanlık tarihinin her döneminde tercih edilen bu büyüyü, bağlama büyüsü yapan medyumlar hocalar yapar. Büyü, sevgili, nişanlı veya evli çiftler tarafından talep görür. Çünkü bağlama büyüsünde amaç, aşık olunan kişiyi, kendine bağlamadır. Bu bağlama, manevi alemlerin cismani varlıkları aracılığıyla gerçekleştirilir. Büyü yapılan kişi, bu varlıkların etkisi altına girerek, bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiye, döner. 

Bağlama büyüsünde çiftler arasında yaşanan soğuklukları gidermek amacı vardır. Kalbe temas edilerek, yapılan bu tılsım etkisini çabuk gösterip, zamanla mutlu ilişkilere zemin hazırlar. Aşkın ilk haline gelmesi, evliliğin başındaki gibi mutluluk, bağlama büyüsünün enerjisiyle mümkün olabilir. Öncelikle karşı tarafa yayılan bu enerji daha sonra tüm etrafı sarar. Çiftlerin yeniden bir araya gelmesi ve mutlu olması tılsımın etkisidir. Sizde bağlama büyüsü yapmak istiyorum diyorsanız, medyum hocalara başvurarak, sevdiğinizi kendinize bağlayabilirsiniz. 

… DİKKAT ÖNEMLİ OKUYUN…

Dikkat; Bağlama büyüsü nedir, Değerli dostalarım ayrıldığın eşin sevgilin, sözlün yada nişanlın olsun. Bu tarz ayrılık durumlarında yapılması gereken işlemlerden biri de budur. Fakat bu tarz bir işlemi büyü olarak değilde rahmani bir işlem olarak istiyorsanız muhakkak bu işlemi yapacak olan medyum hocaya niyetinizi bildirin. Büyü ile yapılan bir işlemin etkisi kalıcı baki ömürlük değildir. Bu durumda ister papaz büyüsü, ister canbar büyüsü yapılsın fakat etkisi hiç bir zaman kalıcı ömürlük olmaz. Şunu unutmayın musibi olan varlıklar hayra vesile olmaz. Eğer niyetiniz sevdiğiniz kişi ile evlilik ise veya bu işlemin yapılacağı kişi eşinizde olabilir. Özellikle eşler arasında büyü ile bağlama da yapılmaz ve yapılsa da etki etmez. Aranız da bulunan imam nikahı büyü ile yapılan bağlama işlemine engel olacaktır. Bu duruma da dikkat edin. Aşkı muhabbet babında bağlama celbi sevdiğin kişinin seni aklen fikren kalben aşkı muhabbet ile sevmesi için yapılır. Niyetin halisse yani evlilikse eğer bu işlemin etkisi kalıcı baki olur. Eşler arasında yapıldığı vakit hanede huzur muhabbet aşk ve sevgi bağının oluşması için yapılır. Bu işlem büyü değildir ve sizlerin muradına vekillik edecek Allah dostaları ( Ervahlar ) n dan yardım alınarak. Kur-an ile yapılan dualı vefkler ve tılsımlar hazırlanarak yapılmaktadır.

Dikkat; Değerli kardeşlerim her türlü derdiniz sıkıntınız için çekinmeden arayın. Aradığınız da illa size işlem yapmak maksadımız olmaz. Durumunu istişare etmek doğru bir şekilde yönlendirmek de bizler için önemlidir. Elimizden eğer bir şey gelmez ise Allah rızası için dua ederiz sizlere. Unutmayın ki müminin mümine ettiği dua Allah katında daha makbul ve kadir dir.İnşallah sizler için hayra vesile oluruz. Selametle kalın.

7/24 ÇEKİNMEDEN ARAYIN

Bağlama ( Celbi Muhabbet ) Duası Yapılışı?

Eşler arası okunacak aşk duası; Değerli dostlarım burada sizler için paylaştığım özel bir dua olacak. Bu dua imam nikahı bulunan eşler arasında ayrılık yada soğukluk var ise okunacak en etkili aşkı muhabbet duasıdır. Allahın izni ile yapıldığın da 4 gece için de etki eder fakat halkanın tamamlanması için 7 gece muhakkak okunması gerekir. Eğer bu özel dua dan istediğiniz sonucu alamazsanız şunu bilin ki ya sizde yada eşiniz de bir büyünün alameti vardır. Bu yüzden okunan duanın etkisi yel olarak vuracağı için sonuç göremezsiniz. Bu durumda muhakkak arayın durumunuza bakarak sizlere medyum hoca nız olarak yardımcı olalım inşallah.

Eşler Arası Okunan Celbi Muhabbet Duası ve Yapılışı

Dua; Kendine sevdirmek istediğin bir kişinin saçının bir teline gece yarısı (28) defa  ( Yevme te’tis semaü   bi  dühanin mübin. Yağşen nas. Haza  azabün elim. )  Ayeti kerimesini oku. Üzerine de (1001) defa da ( Ya Vedud ) ismi şerifini okuduktan sonra ateşe atacaksın. Bunu 7 gece devam edeceksin ve istediğin her kim olursa sana şiddetle muhabbet edecektir. Bu hususu daha kuvvetli ve daha tesirli kılmak için  her gece okunan ( Ya Vedud) ismi şerifini her gün 1000 er adet artırırsanız etkisi kuvvetlenir.

Dikkat; Bun duayı yapmadan önce ilk olarak gusül abdesti alınacak sonrasında namaz abdesti alınacak ve namazı kıldıktan sonra 100 defa tövbe edeceksin. Bunlar bittikten sonra işlemlere başlamadan niyet edeceksin.

Niyet: FİLAN ( SEVDİĞİN KİŞİNİN ANNE ADI ) BİNTİ FİLAN ( SEVDİĞİN KİŞİNİN ADI ),  FİLAN ( KENDİ ANNE ADIN ) İBNİ FİLAN ( KENDİ ADIN )  dönsün Allah’ım Okuyacağım ayeti kerimenin yüzü suyu hürmetine tez vakitte bana sevgi ve muhabbetle gelsin benden ayrılmasın beni sevsin bana muhabbet duysun gözü benden başkasını görmesin diyerek ve bunu  3 kere tekrarlayacaksın.

Unutma ki yapacağın bu işlem dua dır ve inanarak yapman maneviyatının güçlü olması dileğinin tez zamanda sonuçlanmasına vesile olacaktır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYIN…

Bağlama Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

İnsanlığın en eski tılsım yöntemlerinden olan bağlama büyüsü, çok sayıda etkiyle kendini belli eder. Büyünün amacı, kişiyi etki altına almak, döndürmek olduğundan tüm bunlar yavaş yavaş gerçekleşmeye başlar. Etki altında kalan kişi, bir süre sonra dönüş yapar. Bu sayede ruhani ve daha mutlu bir ilişkinin başlangıcına gelinir. Bağlama büyüsü, aktif yapılan büyüler arasında en çok tesir eden, bu tesiri sonucu isteneni veren büyüler içerisindedir. Ülkemizde pek çok kişi, bu büyü sayesinde, yuvalarını ve ilişkilerini tekrar inşa etme şansına sahip olmuşturlar. Bu büyünün etkisini gördükçe sizde şaşıracak ve büyünün evrensel gizemini keşfetmek isteyeceksiniz.

Evren gizemler, sırlar ve bilinmezliklerle doludur. Bizi yaratan, bu gizemleri ve sırları keşfetmemiz için bizlere akıl bahşetmiştir. Aklımızdan faydalanarak, evrenin gizemli boyutlarında keşifler yapabiliyoruz. Ancak unutmamalıyız ki başka boyutlarda akıl kadar, kalpte önemlidir. Şimdi sizlere kalbe tesiri olan bağlama büyüsünün belirtilerini sıralayacağız. Bu belirtiler, kişinin artık bağlama tılsımının etkisi altına girdiğini gösterir.

* Büyü yapılan şahıs, geceleri düzensiz uyku haline girer. Çoğu kişide uyku düzeni tamamen bozulur.

* Uyku bozuklukları, uykudan aniden uyanma, bir türlü uyuyama halleri, uyurken konuşma biçiminde olur. Bazen kişi kabuslar görmeye başlar.

* Büyü yapılan insan, kendi rüyasında akrep, kedi, yılan, köpek gibi hayvanlar görmeye başlar. Bu devamlı şekilde gerçekleşir ve oldukça anlamsızdır.

* Kişinin uykudan kalkma biçimi genellikle aniden olur dedik. Bu ani uyanışlardan sonra kişinin terli olduğu da rahatlıkla görülebilir. 

* Bağlama büyüsü yapmak gizemli bir yolculuğa yelken açmaktır. Büyü yapılan kişi doktora gittiğinde bile bağ ağrılarına, boyun sorunlarına herhangi bir çözüm bulamayacaktır.

  • Kişide sürekli olarak birileri tarafından takip edilme sorunları başlamışsa, bağlama büyüsü etkisini göstermeye başlamış demektir.
  • Yorgunluk ve halsizliğin büyünün etkisi görülmeye başlanmasından sonra sürekli olarak yaşanmaya başlaması. 
  • Büyü yapılan kişi, büyüyü yapan kişiye, her olumsuzluklarına rağmen bağlanmaya başlar. Ona devamlı sıkıca sarılmayı, onunla beraber olmayı, onu hayatına sonsuza kadar alabilmek için mücadele etmeyi düşünür. Zaman içerisinde büyü yapılan kişi, büyüyü yapan kişiye doğru gelerek, ona yanaşmaya çalışır.  Bağlama büyüsü yapılan insan evliyse eğer, cinsel hayatında sorunlar yaşamaya başlar. O anki eşine karşı ilgisiz kalmaya, soğuk davranmaya başlar.
  • Görüldüğü gibi bağlanma büyüsünün belirtileri oldukça fazladır. Bu belirtileri tam anlayabilmek için bağlama büyüsü yapan hoca ile bilgi alışverişinde bulunmak fayda sağlayacaktır. Bağlama büyüsü gizemli büyüler içerisindedir ve çok sayıda çeşitleri bulunur. Hangisinin yapılacağına sizler, medyum ile görüştükten sonra karara bağlayabilirsiniz. 

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü diğer büyülere oranla biraz daha manevi bilgi istediğinden, medyum ve hocalar dışında hiç kimsenin yapamayacağı tılsımlardır. Büyünün çeşitleri çok fazla olduğundan, yapılma şekilleri de birbirinden oldukça farklı olur. Ancak büyüyü yapan kişinin ilmi bilgisinin iyi olması, sırlar evreninde neler var olduğumu konusunda, bilgisinin olması, manevi alemle maddi boyutu bir araya getirebilme becerisine sahip olması gerekir. Sıradan bir kişinin tüm bunları bilmesi, yapması mümkün değildir. Ayrıca tüm tılsımlar bilgi ve ilim istese de yetenekte gerektirir. Bağlama büyüsünün başarılı olabilmesi için yapacak kişinin doğuştan yetenekli olması gerekir.

Bağlama büyüsünün yapılma biçimleri şu şekilde sıralanabilir.

* Vefkler yazılarak yapılan ve yazılan vefklerin akan suya karıştırılmasıyla gerçekleştirilen büyüler, bağlama büyüsünün yapılma şekillerinden birisidir.

* Aynı şekilde vefk yapılır. Hemen ardından yapılan vefk, toprağın altına gömülür. Bağlama büyüsünün yapılma biçimlerinden birisidir.Vefkler yazıldıktan sonra yakılarak etki veren bağlama büyüleri de bulunur.

* Papaz büyüsü ile yapılmakta olan bağlama büyüleri de bulunur. Papaz büyüsü bağlama büyülerinde kullanılan en etkili büyülerden birisidir.

* Çeşitli hayvanların derileri, tüyleri kullanılarak yapılan bağlama büyüleri de bağlama büyüsünün nasıl yapıldığına açıklık getirebilir.

* Büyünün yapılacağı şahsın saçı, sakalı, tırnakları ve diğer parçaları kullanılıp gerçekleştirilen bağlama büyüleri vardır.

* Bazı bağlama büyüleri vefk şeklinde yapılabilir. Bu vefkler büyünün yapılacağı kişinin yiyeceği ve içecekleri içerisinde karıştırılabilir.

* Kemik, tılsımlı taşlar, kuyu gibi şeyler kullanılarak bağlama büyüsü yapılabilir.

Bağlama büyüsünün yapılma şekli, bağlama büyüsü yaptırdım diyen kişinin şikayetlerine göre şekillenebilir. Eğer kişinin içerisinde bulunduğu durum karmaşıksa, karmaşık bağlama büyüsü seçilir. Durum biraz daha normalse, normal seviyede olan bağlama büyüleri tercih edilir.

En Etkili Bağlama Büyüsü Nedir?

Büyü tarihini araştırmaya başladığınız zaman, her dönemde farklı büyülerin keşfedildiğini görebilirsiniz. Büyüler, gizemli yollarla hitap etme biçimidir. Bağlama büyüsüne baktığımız zaman, oldukça etkili olduğunu, yapıldığı her zaman sonuç verdiğini kolayca görebiliriz. Ancak büyüyü yapan kişinin burada önemi çok büyüktür. Bağlama büyüsü, yukarıda da sizlere bahsettiğimiz üzere bilgili, ilmi yüksek ve evren bilimlerini bilen kişilerce yapılmalıdır. Bu kişiler medyum hocalar olarak bilinirler. Medyum hocanın tecrübeli olması, büyü alanında fikriyatının güçlü olması önemlidir. 

En etkili bağlama büyüsü hangisidir diye sorduğumuzda, şöyle cevap alabiliriz. Bağlama büyülerinin tüm çeşitleri oldukça etkilidir ama bazıları daha etkilidir. Onları şöyle sıralayalım.

Papaz Büyüsü: Papaz büyüsü tarihteki en eski büyü sayılır. Hristiyanlığın gelmediği dönemlerde, şamanlar ve diğer din adamları tarafından sıkça yapılmıştır. Etkisi çok ağırdır. Kişinin beynine ve kalbine tamamen hükmeder. 

Vefk Büyüleri: Vefk, tesirli dualar anlamına gelir. Vefkler basit yazım biçimi olarak görülebilir. Ancak hiçte öyle değildir. Vefkin içerisinde, Matematik, Evren Bilimi, İnsan Anatomisi, Geometri gibi bilimler yer alır. Bunlardan nasiplenmemiş kişilerin bunu yapması imkansızdır. En etkili bağlama büyüleri arasında yer alır.

Suyla Yapılan Bağlama: Su dünyadaki en saf elementlerden birisidir. Ancak dünyadaki tüm maddelere karşı daha güçlüdür. Onunla yapılan tüm büyüler saf ve çok güçlü olurlar.