7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bağlama Büyüsünün Püf Noktaları

  • Bağlama Büyüsünün Püf Noktaları için yorumlar kapalı
Bağlama Büyüsünün Püf Noktaları

Bağlama Büyüsünün Püf Noktaları

 Bağlama büyüsünün püf noktaları en az büyünün kendisi kadar önemlidir. Önemli olmasının en büyük nedeni püf noktaları sayesinde daha doğru ve etkili bir büyü yapılmasının sağlanmasıdır. Bir büyü yapıyorsak ya da yaptırıyorsak en başından en sonuna kadar doğru adımlarla ilerlememiz gerekmektedir. Doğru adımlar ile ilerlenmediği zaman yapılan büyü pek de etki göstermeyecektir. Püf noktası sadece büyü konularında değil bütün konularda önemlidir.

Bağlama büyüsü yaptırılmadan önce iyice araştırılıp bilgi edinilmesi gerekmektedir. Bu durumun sadece bağlama büyüsüne özel olmayıp her büyü hakkında geçerli olduğu unutulmamalıdır.

Bağlama Büyüsünün Püf Noktaları Nelerdir?

Günümüzde birçok medyum büyü yapmaktadır. İlerleyen zamanla birlikte paralel olarak ilerleyen teknolojinin de etkisiyle büyü teknikleri de gelişmiştir. Bu gelişmeler de beraberinde püf noktaları doğurmuştur. Peki nedir bu bağlama büyüsünün püf noktaları? Medyumlar birbirinden bağımsız çok fazla büyü yapmaktadır. Büyüler ayrı olduğu için yaptıkları büyülerin yöntemleri de ayrıdır. Eğer eşiniz size soğuk davranıyorsa medyumlar yardımıyla bağlama büyüsü yapabilirsiniz. En baştaki püf nokta kişinin arındırılması işlemidir. Çünkü kişi arındırılmazsa yapılan iyi büyüler etki etmeyecektir. Diğer püf noktalarını da birkaç maddede aşağıdaki gibi sıralayabiliriz;

  • Uygulanan negatif enerji büyüsü varsa arındırma yapılır
  • Kalp temizliği
  • Çakra temizliği

En yaygın olarak bilinen bağlama büyüsü püf noktaları bu şekildedir. Siz de bu püf noktalarını es geçmeyip önemserseniz ulaşacağınız sonuç daha iyi olacaktır.

Bağlama Büyüsü Püf Noktalarıyla Kaç Güne Etki Eder? 

Büyülerin etki etme süresi büyüyü yapan medyuma göre ve yapılan işlemlere bağlı olarak değişmektedir. Bağlama büyüsü de çok çeşide sahiptir. Her tür bağlama büyüsün yöntemi de doğal olarak değişiklik göstermektedir. Yapılan tüm bağlama büyülerinin etki etme süresi toplanarak genel bir etki etme süresi hesaplanmıştır.

Bağlama büyüleri en kısa 10 ila 12 gün arasında etkisini gösterirken, en uzun olarak da 21 ila 54 gün arasında etkisini göstermektedir. Ancak belirtildiği üzere bağlama için kullanılan işlemler ve yapılan ritüeller büyünün etki süresini değiştirmektedir. Bağlama büyüsünün püf noktaları da etki süresinde önemlidir.

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ