7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bağlama Büyüsünün Yan Etkileri Nelerdir?

Bağlama Büyüsünün Yan Etkileri Nelerdir?

Bağlama büyüsü, kişinin psikolojisinin değişmesine, sorunlar yaşamasına neden olur. Bu yazımızın içeriğinde bağlama büyüsünün yan etkileri neler büyü yapıldıktan sonra neler olur onu görebilirsiniz. Bağlama büyüsüne dair her şeyi sizlerle paylaşıyoruz.

Bağlama Büyüsünün Amacı Nedir?

Sevgili kardeşlerim, yüce Allah insanlara irade ve sabır vermiştir. İradesini ortaya koruyarak, sabır eden kişiler, Allah’ın emir ve yasaklarını yerine getirirler. Bağlama büyüsünün yapılma amacı, iradeyi değiştirmek, kişiyi kendine bağlamaktır. Bağlama büyüsü amacı nedir, yapıldıktan sonra belirtileri her zaman merak konusu olmuştur. Sizlere büyünün gösterdiği yan etkilerinden bahsedeceğiz.

Bağlama Büyüsünün Yan Etkileri

Değerli kardeşlerim, bağlama büyüsünün belirtileri kişinin psikolojik ve fiziksel sorunlar yaşamasına neden olur. Özellikle, kara büyü gurubunda yer alan bağlama tılsımları, kişinin özelliklerini tamamen terse döndürür. Gösterdiği yan etkiler şöyledir.

– Karşıdaki kişi neşeli biriyse, neşesi yerini hüzne, yalnızlığa ve korkuya bırakır. Kişinin iradesi değişmeye başlar.

– Aile ortamlarından uzak durmaya çalışacak, ilgi duyduğu her şeye mesafesini koymaya başlayacaktır. 

– Kişi ne kadar dürüst olursa olsun, artık yalan ve dolanlara başvurmaya başlayacak, etrafındakileri umursamaz hale gelecektir.

– Bağlama büyüsüne maruz kalan kişide yaygın olarak kafa karışıklıkları yaşanır. Her türlü psikolojik sorunların ortaya çıktığını söylemek mümkün. Bağlama büyüsü etkisi konusunda, kişinin yaşadığı değişiklikler kendisini yavaş yavaş gösterir.

  • Kişinin yaşadığı bunalımlar gittikçe fazlalaşır. Uyku sorunları yaşanır. Uyku sorunlarına karşın yapılan ilaç tedavisi olumlu sonuç vermez.
  • Kişi uyumaz hale gelir. Uyuduğu süreçlerde genellikle kabus ve karabasanlar ortaya çıkar.
  • Yan etkiler devam ettikçe daha çok görülmeye başlanır. Kişinin durumu her zaman kötüye gider. Büyünün muhakkak bozulması gerekir.
  • Sebepsiz yere krizler, başkalarıyla yaşanan tartışmalar, bağlama büyüsünün yan etkileri arasında yer alır.

Bağlama büyüsü bazen aileyi kurtarmak amacıyla yapılabilir. Fakat genellikle şeytani arzuların burada fazla olduğunu söyleyebiliriz. Büyünün yan etkileri kişinin ciddi anlamda zarar görmesine neden olur.

Bağlama Büyüsü Bozmak Mümkün Mü?

Değerli kardeşlerim, bağlama büyüsüne maruz kalan kişiler, bağlama büyüsü bozmak konusunda soru işaretleri yaşarlar. Evet, şeytani arzularla yapılan bağlama büyülerini bozmak mümkündür. Büyüyü bozmak için izlenecek iki yol vardır. Bunlardan ilki, bağlama büyüsü bozan dualar iken, ikincisi ilmi bilgisi olan hocaya başvurmaktır.

Bağlama Büyüsü Bozan Dualar

Bağlama büyüsü bozmak için dua gerçekten tılsımın etkisini yok edebiliyor. Yüce Allah’ın kitabında yer alan sureler, büyüyü bozmak için en etkili yoldur. Eğer büyünün etkisi altında kaldıysanız ve bunu hemen bozmak istiyorsanız, sizde bu yola başvurabilirsiniz. Duaları okumadan önce, abdest almanız, iki rekat namaz kılmanız gerekecektir. Bağlama büyüsünü bozan dualar şöyledir.

Nas Suresi

7 veya 33 sefer okunarak, bağlama büyüsü bozulabilir. Nas Suresini ve diğer duaları okuduğunuz zaman abdest almayı unutmayın.

Felak Suresi

3 veya 33 defa okunacak Felak Suresi, bağlama büyüsünün etkilerini Allah’ın izniyle yok eder.

Tarık Suresi

Tarık Suresini bağlama büyülerinin kötü etkilerini gidermek amacıyla 3 defa okuyabilirsiniz. 

Dua ettiğiniz zaman, Allah’a sığının. Ancak o sizlere yardımcı olabilir. Samimi ve dürüst olun. Her şeyin onun takdirine bırakın.

Bağlama Büyüsü Bozan Hocalar?

Bağlama büyüsü bozan hoca denildiği zaman, muhakkak bilgili bir kişiye başvurulmalıdır. Dini konuda yeterli olmalı, Allah’ın yasaklarını bilmelidir.

  • Allah’ın yasaklarını bilen, dini konuda bilgi sahibi konuda bilgin kişilere gidebilirsiniz.
  • Amacı gerçekten sizlere yardım etmek olacak hocalara başvurmalısınız. 

Bağlama büyüsü bozan medyum Seyfullah hoca bu anlamda sizlere yardımcı olabilir. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz