7 / 24 Çekinmeden Arayın 0552 443 29 29

Bağlama Vefkleri?

Bağlama Vefkleri?

Bağlama vefkleri, birbirlerinden ayrılmış olan kişilerin tekrar bir araya gelmeleri için yapılan çalışmalardır. Bağlama vefkleri neden yapılır öğrenmek istiyorsanız, bu yazımızı detaylıca inceleyebilirsiniz.

Bağlama Vefkleri Nedir?

İnsanların birçoğu kendilerine uyacak profilde kişilerle tanışma fırsatı bulamazlar. Buldukları vakit, onları ellerinden kaçırabilirler. Özellikle birbirlerine eş oldukları halde, sevgi kopuklukları yaşayanlar, sonunda terk etme/edilme durumlarıyla karşılaşırlar.

Bağlama vefki, büyüden çok farklı olarak, dualarla yapılan işlemdir. Duayla hiçbir ilişkisi yoktur. Birbirinden kopmuş iki kişinin sevgi çerçevesinde bir araya gelmesine yardımcı olur. Bağlama vefki etkileri nelerdir diyorsanız, yazıyı okumaya devam ediniz kardeşlerim.

Bağlama Vefki Çalışması?

Vefk çalışması, başlı başına sorumluluk gerektiren uygulamadır. Ehli olmayan, dini yasaklara uymayanların yaptıkları çalışmalar zarar verici nitelikte olur. Onlar insanları birbirlerine bağlama durumlarında, farklı yöntemler uygularlar.

Ancak kardeşlerim, yapılan çalışmanın mutlaka yasakların sınırları içerisinde olmalı. Zarar değil, fayda sağlamalı. Şöyle örnek verelim kardeşlerim. İki eşin, birbirine bağlanmasını isteme durumunda, bağlama vekf çalışması mutlaka işe yarar. Çiftin saygı ve sevgi duygularına doğrudan etki edip, yükseltir. 

Bağlama Vefkleri Neden Yapılır?

Sevgili kardeşlerim, bağlama vefkleri, karşıdaki kişiyi körü körüne, acımadan intikamla aşık etmek değildir. Çalışma duaların etkilerine başvurularak yapılır. Amaç karşıdaki kişiyi kalben etkilemektir. İradeye hükmetme, aklı bulanıklaştırma gibi durumlar söz konusu değildir. Bağlama vefkleri ne için yapılır diyorsanız, hemen ona bakalım.

– İki eşin birbirinden soğuması, birbirlerine olan ilgisizliklerinin pozitif yöne çekilmesi için yapılabilir. İki insanın birbirlerine değer verme duygularının yükselmesi için tercih edilirler. 

– Birbirlerinden ayrı yaşayan kişilerin birleştirilmesi için yapılır. Ayrı yaşayan eşlerin tekrar bir araya gelmeleri için tercih edilebilir. Sadece eşler değil, küs kalan kardeşler, dostlar ve diğer kişiler için bağlama vefki yapılabilir.

Bağlama Veflleri Etkileri Nelerdir?

Bağlama vefkleri etkileri yapılan çalışmaya özeldir. Sevgili kardeşlerim, büyülerden farklı olan vefk çalışmaları, karşıdaki insana zarar verme eğilimini taşımaz. Onun amacı, kişilerin bir araya gelmesi için hakiki pencereler açmaktır. Vefkin etkileri ömür boyu sürer. Çünkü nişan alınan yer irade değil, kalptir. İlişkilerde ne olursa, kalbi şekilde yaşanır. 

– Eşlerin birbirlerine kalplerini açmasını ve muhabbetlerinin artmasını sağlar. Uzun uzun birbirlerini tamına fırsatı sunar.

– Eşler, başka yerlerde zaman geçirmek yerine, kendi evlerinde, mutlu olacakları kişiyle vakit geçirirler. Çocuklar varsa, onlara karşı da hassasiyet gelişir. 

– Mutluluk güdülerinde artış olur. Birbirlerine karşı soğuk davranışlar, yerini zamanla, karşılıklı saygıya ve mesafelerin azalmasına bırakır. İlişki cinsellikten çıkar, sevginin mutluluğuna dönüşür.

Bağlama Vefklerini Kim Yapar?

Bağlama vefkleri, kişiye özel olarak hazırlanan, insanların birbirlerine kavuşmasını amaçlayan uygulamalara denir. Onu yapacak olan kişinin mutlaka ilmi açıdan, rütbe sahibi olması gerekir. Sadece ilmi yönden güçlü olması yetmez, dürüst, geçmişi bilinen birisi olmalıdır. Yüce Allah’ın koymuş olduğu kuralların bilincinde olmalı, buna göre çalışmalar yapmalıdır. Bağlama vefkini kim yapar sorusuna kısaca bu şekilde yanıt vermek mümkündür.

Bağlama Vefkleri Güçlü Mü?

Merak eden kardeşlerimiz, bağlama vefklerini gücünü sorguluyorlar. Sevgili kardeşlerim, helal yollara başvurularak yapılan tüm vefk çalışmaları güçlüdür. O yüzden bağlama vefki güçlü mü sorusuna net olarak evet diyebiliriz. Bunu neye dayanarak söylediğimizi hemen açıklayalım. Mutlak irade ve ilim sahibi yüce Allah’ın kendisidir.

Onun dışında bir şey yapmak mümkün değildir. Pak niyetle yapılmış olan bağlama vefklerinde, dualar kullanılır. Dualar ise Allah’tan isteme yöntemidir. Dolayısıyla, direkt olarak her şeyin yaratıcısı olan Allah’a sığınmak en doğrusudur. Onun yolunda olursak, bize nasip edecektir inşallah. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Ahde dedi ki:

    Rabbim sizlerden razi okadar kaliteli bir ekip ve saygılı kişilerki seufulllah hocam ve murat hocam böyle bir işleme yolumuzu düşüren ve bizi tanıştıran rabbime şükrediyorum biliyorumki rabbim nasip etmeyeceği hic birseyi hayal dahi ettirmiyor dilerim rabbimden tüm arkadaşlar muradlarina ulaşırlar.

  2. Biray dedi ki:

    Yıldız yükseltmek için ne yapmak gerekir hocam

Yorum Yaz